نقش دژ نماز جمعه در روشنگری و تفسیر جهاد انکارناپذیر است – خبرگزاری مهر ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر حجت الاسلام محمود نوربورگ گلستان در خطبه های نماز جمعه این هفته با اشاره به سالگرد عملیات مرصاد در ۱۴ مرداد گفت: منافقین کوردل با پشتیبانی ارتش عراق قصد داشتند ظرف ۳۳ ساعت به تهران حمله کنند و به همین دلیل ۶ روز پس از پذیرش قطعنامه ۵۹۸ توسط کشورمان. با تمام استعداد و توان خود عملیات خود را از غرب آغاز کردند. کشور و وارد شهر شد. سربل برو و اسلام آباد، اما با مقاومت نیروهای حیات در زمین اسلام به ویژه شهید صیاد شیرازی مواجه شدند و هزاران کشته و زخمی برجای گذاشتند.

آقا نوربورگ وی افزود: منافقانی که دست خود را به خون بیش از ۱۷ هزار انسان بیگناه آغشته کردند، امروز در کنار بقایای نیروهای قدیمی و ضعیف و رهبر قدیمی خود در آلبانی جان خود را از دست می دهند. مایو کشتن و نزاع گری حملات سایبری علیه نظام اسلامی که در اراده قوی فرزندان شهید صیاد شیرازی با مقاومت، مخالفت و زندگی مواجه شدند شر این ترکیب به عرصه مجازی نیز ختم خواهد شد.

امام جماعت محله گلستان در سالروز اقامه اولین نماز جمعه گفت: نماز جمعه یاد خداست و نماز جمعه نیروی وحدت بخش و پایگاه اسلام و نظم و مردم است و منبر جمعه سکویی است برای مردم و توده های مردم».

وی گفت: نماز جمعه یکی از مهمترین برکات انقلاب اسلامی است که از ابتدا تا به امروز خدمات بزرگی به نظام اسلامی و مردم عزیز داشته است، چه در دوران هشت سال دفاع مقدس در دوران سازندگی و چه در دوران سازندگی. در جلوگیری از وسوسه های مختلف یا در زمینه روشنگری». جهاد در این باره توضیح داده است.

خطیب نماز جمعه قطعه گلستان در ادامه مراسم سالگرد نزول سوره «هیل» برگزار شد. Aityدر شأن اهل خانهآ) و گرامیداشت روز تکریم خانواده و بازنشستگان و تبریک میلاد مبحالی با عنوان : مبحالی هم مثل او. رودخانهسند صلاح و فضیلت اهل بیت.آ) حقیقت شیعه است و بیش از ۶۰ نفر از علمای اهل سنت آن را روشن کرده اند بودن آن آیه ۶۱ سوره آل عمران در بارداری مردم خانه (آ) این واقعه نازل شده و این واقعه ثابت می کند که حضرت امیرآ)حضرت پاپ زهراس) و حسین (آ) بعد از پیامبر (پ) در پیشگاه خداوند بهترین مخلوقات و در پیشگاه پیامبر اکرمپ) آنها عزیزترین مردم بودند.