نشست فصلی فرماندهان ارتش و نیروی انتظامی در اصفهان برگزار شد


به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار محمدرضا مرحیدری فرمانده انتظامی استان اصفهان با اشاره به برگزاری نشست تعاملی فصلی صاحب الزمان (عج) و استانداری اصفهان، گفت: فرماندهی پلیس. استان گفت: از آنجایی که مهمترین خواسته مقام معظم رهبری از نیروهای مسلح دفاع از ارزش های انقلاب اسلامی برای حفظ آرامش جامعه و امنیت مردم است، پس همه باید سرباز باشیم. زیر چتر ولایت

وی افزود: همدلی و هم افزایی موجود بین سپاه صاحب الزمان (عج) و فرماندهی انتظامی استان در این سال ها وضعیت مطلوب و بهتری دارد و در همه سطوح نیز آثار خود را داشته است و شاهد ارتقای جهادگران هستیم. . روحیه و تفکر بسیجی در عرصه نیروی انتظامی.

مرهیدری گفت: نیروهای سپاه و نیروی انتظامی استان در انجام وظایف خود همدل و یک صدا هستند. صلح جامعه، به طوری که طی دو سال گذشته شاهد کاهش جرم و جنایت در سطح شهرستان بوده ایم.

فرمانده انتظامی استان اصفهان خاطرنشان کرد: جوانان سرمایه های اساسی این نظام هستند و باید در آینده نظام را مدیریت کنند، بنابراین لازم است آن را عاقلانه و منطقی مدیریت کرد تا دشمنان بر آنها چیره نشوند و در این راستا ما همچنین از نهادهای فرهنگی می خواهیم که جوانان را در مسیر اصلی خود قرار دهند تا سطح امنیت استان را با کمک ارتش و پولیس در این ولایت ارتقا دهند.

برگزاری جلسات تعاملی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و نیروی انتظامی استان به منظور هماهنگی و هم افزایی

سردار مجتبی فدا فرمانده سپاه صاحب الزمان(عج) در ادامه این جلسه با اشاره به برگزاری نشست تعاملی سه ماهه صاحب الزمان(عج) با نیروی انتظامی استان. فرمان بیان کرد: جلسات تعاملی با هدف هماهنگی و هم افزایی فرماندهان نیروی انتظامی و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در قالب جلساتی به صورت فصلی برگزار می شود.

وی ادامه داد: هدف از جلسات تعاملی فصلی صاحب الزمان (عج) و فرماندهی انتظامی استانداری، انتقال تجربیات، ارتقای سطح هماهنگی ها و توافقات دوجانبه و پیگیری موضوعات مرتبط است.

فیدا در تشریح این دیدار گفت: توافقات خوبی در این جلسه مورد توافق قرار گرفت تا منبع مناسبی برای آرامش، آسایش و امنیت جامعه باشد.

انتهای پیام/۶۳۱۰۱/
این مقاله را به صفحه اول پیشنهاد دهید