نحوه گذاشتن گل در مقبره سرباز گمنام در قبرستان آرلینگتونبرای اولین بار در نزدیک به 100 سال ، می توانید به یکی از مهمترین مکانهای قبرستان ملی آرلینگتون ویرجینیا نزدیک شوید.

برای اولین بار در نزدیک به 100 سال ، می توانید به یکی از مهمترین مکانهای قبرستان ملی آرلینگتون ویرجینیا نزدیک شوید.

در روزهای 9 و 10 نوامبر ، بین ساعت 9:00 تا 16:00 ، عموم مردم می توانند روی قبر قدم بزنند و جلوی آن گل بگذارند ، به عنوان بخشی از آرامگاه یادبود صدسالگی سرباز گمنام.

در بیانیه مطبوعاتی قبرستان آمده است که این مراسم رایگان و برای عموم آزاد است و به مردم امکان می دهد “ادای احترام شخصی خود را به سربازان گمنام انجام دهند.” فقط نگهبانان هنگ سوم پیاده نظام ایالات متحده یا “گارد قدیمی” این امتیاز را دارند که به گور بروند.

“این قبر قلب قبرستان ملی آرلینگتون بود. کارن دورهام آگیلرا ، مدیر اجرایی قبرستان های ملی ارتش ارتش و قبرستان ملی آرلینگتون ، در بیانیه ای گفت ، این یادبودی برای مردم است که الهام بخش خدمات ، شجاعت ، ایثار و عزاداری است.

می توانید در وب سایت رویداد مراسم گل ثبت نام کنید. شما می توانید گل های خود را بیاورید ، اما گل رز ، گل مروارید ژربرا و آفتابگردان به صورت رایگان توزیع می شود. شما به یک شناسنامه دولتی نیاز دارید.

اطلاعات بیشتر را می توانید در صفحه پرسش و پاسخ این مراسم بیابید.

مراسمی در 9 نوامبر ساعت 8 صبح با حضور نمایندگان ملت کلاغ برگزار می شود. آنها گل را بر قبر می گذارند و دعایی را می خوانند که 100 سال پیش توسط رهبران کودتاهای فراوان خوانده شد. همچنین در طول روز در آمفی تئاتر بحث هایی وجود خواهد داشت.

در 10 نوامبر ، ژنرال توماس ال سلحم ، رئیس ستاد ، برای پایان دادن به این رویداد در ساعت 4 بعد از ظهر ، برکت می خواند.

از عموم مردم دعوت می شود تا در مراسم تجلیل مشترک در روز جانبازان شرکت کنند. این عناصر مراسم تشییع جنازه سرباز گمنام جنگ جهانی اول 1921 را بازسازی می کند. همچنین یک پل هوایی با هواپیماهای تمام شاخه های نظامی خواهد بود.

دورهام آگیلرا می گوید: “آرامگاه که یک مکان یادبود مقدس و مقبره سه تن از اعضای ناشناخته خدمات آمریکایی است ، بازدیدکنندگان را به میراث ارتش ایالات متحده در طول تاریخ ملت متصل می کند.”

مانند WTOP در فیس بوک و تماشا کنید WTOP در توییتر برای پیوستن به مکالمات مربوط به این مقاله و موارد دیگر.

با ثبت نام در اینجا اخبار فوری و عناوین روزانه را به صندوق ورودی خود تحویل دهید.

© 2021 WTOP. همه حقوق محفوظ است. این وب سایت برای کاربران منطقه اقتصادی اروپا در نظر گرفته نشده است.دیدگاهتان را بنویسید