نحوه ارتباط با انجمن #TeamLSF


جامعه #TeamLSF

آیا به دوستان جدید نیاز دارید؟ مانند! وقتی به سفر خود برای کاهش وزن رفتم ، احساس تنهایی کردم. گویی هیچکس واقعاً درک نکرده است که من چه چیزی را پشت سر می گذارم یا چرا این همه تغییر ایجاد کرده ام. من واقعاً معتقدم که وجود یک سیستم حمایتی قوی و زنان برای کمک به شما در پاسخگویی به خود ، کلید ایجاد موفقیت آمیز و حفظ تغییرات است ، و آنجاست که جامعه #TeLLSF وارد می شود!

اگر تازه وارد Love Sweat Fitness هستید ، می خواهم ارتباط با سایر دختران بد * LSF را برای شما آسان کنم تا بتوانید اهداف خود را شکست دهید!

منnstagram

حساب LSF Fitness خود را ایجاد کنید:

این بهترین راه برای ارتباط با تیم LSF است! اگر به دنبال مسئولیت هستید ، اما نمی خواهید GI شخصی خود را با تمام اهداف تناسب اندام خود غرق کنید ، می توانید حساب تناسب اندام LSF خود را اضافه کرده و ایجاد کنید! در اینجا می توانید از برنامه LSF عکس های سلفی عرق کرده و #تماس بگیرید ، عکس های پیشرفت را به اشتراک بگذارید و انگیزه روزانه را از تیم خود دریافت کنید! ما همه با هم هستیم و هرچه بیشتر اشتراک بگذارید ، بیشتر می توانیم همه پشتیبانی مورد نیاز شما را انجام دهیم!

مطمئن شوید که حساب LSF شما عمومی است تا بتوانم پست های شما را ببینم و از شما پشتیبانی کنم!

از هشتگ ها استفاده کرده و جستجو کنید

به این ترتیب می توانید دختران بیشتری را برای تماشا و ارتباط با آنها پیدا کنید ، ببینید در مورد Love Sweat Fitness چه اتفاقی می افتد و مطمئن شوید که آنها می توانند از شما حمایت کنند!

جامعه #TeamLSF ، نحوه اتصال برای دریافت پشتیبانی و انگیزه

فیس بوک

آیا به کلماتی از دختران احتیاج دارید؟ گروه مخفی فیس بوک ما مکانی عالی برای اشتراک گذاری ، مشاوره و ارتباط با تیم خود است! همین امروز اقدام کنید تا شما را دریافت کنیم. این فقط برای GIRLS است ، بنابراین می توانید با اطمینان و راحتی همه چیز را پخش کنید!

یوتیوب

آیا مشترک کانال من هستید؟ من هر یکشنبه ویدئوهای جدیدی ارسال می کنم ، زندگی خود ، نکات کاهش وزن و بسیاری از هک های شگفت انگیز را برای کمک به شما در بهترین زندگی خود به اشتراک می گذارم! به انجمن YouTube ما بپیوندید و از بازخورد استقبال کنید تا بتوانیم از شما استقبال کنیم!

https://www.youtube.com/watch؟v=tIMUyH94y24

به عنوان یک جامعه ، ما خود را برای خدمت معرفی می کنیم. ما اینجا به عنوان فضایی امن برای همه زنان هستیم تا بیایند و دیوارهای خود را ترک کنند و به یکدیگر کمک کنند. اجازه دهید در ارتباط با برخی از عمیق ترین ناامنی های خود بی رحمانه ، صادق و آسیب پذیر باشیم. ما اینجا برای شما هستیم! این انجمن #TeamLSF با سایر افراد متفاوت است و من نمی توانم صبر کنم تا بخشی از داستان شگفت انگیز شما باشم!

خو کتیدیدگاهتان را بنویسید