نت ها هنوز در حال چگونگی “انجام این کار” با کایری ایروینگ هستند


فیلادلفیا-کایری ایروینگ نه تنها در شکست پیش فصل 115-104 مقابل 76ers بازی نکرد ، بلکه حتی با نتز هم سفر نکرد ، با وجود اینکه آخرین شانس او ​​برای بازی قبل از شروع فصل عادی در 19 اکتبر بود. در میلواکی به

استیو نش در مورد رفتن ایروینگ به خانه برای آموزش گفت: “ما فقط سعی می کنیم این موضوع را هدایت کنیم.” “ما نمی دانیم فردا چه اتفاقی می افتد. بنابراین من فکر می کنم واقعاً اینطور است … ما فقط سعی می کنیم وقت بگذاریم تا بفهمیم معنی آن چیست.

“به نظر می رسد اطلاعات جدیدی هر هفته به دست می آید و ما در حال تلاش برای نه تنها حرکت در اطلاعات ، پارامترها ، بلکه همچنین آنچه در خط ، ظاهر و احساس و آنچه می توانیم انجام دهیم برای این کار و تلاش هستیم. همه آن چیزها فقط همین. “

از آنجا که ایروینگ از پیوستن به دستورات واکسیناسیون COVID-19 در نیویورک امتناع می کند ، نمی تواند در مرکز بارکلیز بازی کند ، به این معنی که او فقط می تواند دو مورد از چهار تمایل آنها را قبل از فصل بازی کند.

اگر به بازیهای خارج از نیویورک محدود شود ، ایروینگ می تواند بیش از نیمی از فصل را از دست بدهد. در حال حاضر ، نت ها به طور فعال در مورد کاهش نقش این ستاره یا اجازه دادن به او به عنوان بازیکن نیمه وقت صحبت نمی کنند. اما هر بحثی شامل کوین دورانت ، جیمز هاردن ، مدیرعامل شان مارکس و احتمالاً مالک جو تسای می شود.

“ما محیطی نسبتاً مشارکتی داریم. من فکر می کنم همه ما وزن می کنیم و در مورد آن صحبت می کنیم و مطمئن می شویم که تصمیم متناسب با گروه را می گیریم. “نش گفت. “ما در حال حاضر از این وضعیت بسیار دور هستیم ، من فکر می کنم ما سعی می کنیم هر روز چیزهایی را بگیریم و سعی کنیم تا آنجا که می توانیم در مورد ظاهر آن یاد بگیریم. [like]به این کاملاً بی سابقه است ، اگر اطلاعاتی داشته باشیم به شما اطلاع می دهیم. اما در حال حاضر چیزی برای تصمیم گیری نداریم. ”

کیری ایروینگ
کوری سیپکین

به نظر می رسید که نت ها در انجام 26 ضربات مقابل سیکسرز بی نظم هستند. آنها به 55.9 allowed اجازه دادند تا در سه چهارم تیراندازی کنند ، در دور چهارم 100-73 تماشا کردند قبل از اینکه بانک یک مسابقه آرایشی انجام دهد.

“اوه نه. ما اشتباه می کنیم.” نش یخ زد. “بدیهی است که ما خوب بازی نکردیم. و این اتفاق می افتد. پسرها فوق العاده بودند. مهم نیست چند روز با هم ماندیم ، آنها فوق العاده بودند و او را آوردند. [Monday]، گام آهسته ، آهسته و عملکرد ضعیفی داشت. ”


پل میلساپ ، که در ابتدا به دلیل پروتکل های ایمنی و بهداشتی مشکوک به بازی در روز دوشنبه بود (حذف شد و در 20 دقیقه بازی 6 امتیاز گرفت و 5 ریباند گرفت.

میلساپ گفت: “شما متوجه نمی شوید که چقدر بر شما تأثیر می گذارد تا دو روز در سنگرها.” “نیمه اول خیلی بد بود. و نیمه دوم ، شروع به گرم شدن کرد ، دوباره آرام شد. ”

DeAndre ‘Bembry (روش دندانپزشکی) ، Devontae Cacok (درد کشاله ران راست) ، Nic Claxton (بیماری) و LaMarcus Aldridge (استراحت) همه بیرون بودند.


بروکلین با جوردن بودن و براندون راچال قرارداد امضا کرده است ، اما انتظار می رود که هر دو تسلیم شوند و به G-League Long Island برسند.


فیلادلفیا ست کاری (استراحت) ، توبیاس هریس (زانو) ، تایرس مکسی (اددکتور) ، شیک میلتون (مچ پا) ، گرانت ریلر (زانو) ، ماتیس تیبول (شانه) و بن سیمونز نشستند ، اما دومی در عرصه ظاهر شد و آزمایش کووید -19 انجام داد ، نشانه ای که نشان می دهد رابطه بین او و 76ers در حال ذوب شدن است.

دیدگاهتان را بنویسید