میهن پرستان تام بردی با هزینه بیل بیلیچک باز می گردند


یکشنبه شب باران بارید ، یک پیشرفت مناسب برای فاکسبورو. بیل بیلیچک باید پیراهن روی سرش را می پوشید و تام بردی هم باید با یک توپ صاف پاس می داد. اگر پاتریوت ها میزبان سورئال ترین دیدار در تاریخ NFL بودند ، خدایان فوتبال همه کارها را به درستی انجام می دادند.

برادی در دقایق پایانی به اندازه کافی تلاش کرد تا تامپا بی را پیش بیندازد و تقریباً سومین پاس داون داون سوم را به آنتونیو براون داد ، او قبل از اینکه بوکانیرز به گل زمینی و برتری 19-17 برسد ، او را پشت سر گذاشت.

بردی که بدون Rob Gronkowski مصدوم کار می کرد ، نتوانست در این بازی یک گل به ثمر برساند و کمی بیش از نیمی از ارسال های خود را انجام داد. به هر حال ، او با مغز دفاعی ، سرمربی پاتریوت ها که تیمش را به مدافع تازه کار که شبیه برادر کوچکتر برادی بود ، واگذار کرد.

مک جونز توپ و لحظه ای را در دست داشت ، وقتی ساعت شروع به خونریزی کرد ، بیلیچیک و برادی با بی حوصلگی از کنار به تماشای اختلاف خانوادگی خود می نگرند. جونز قبلاً دو پاس فرود را پرتاب کرده بود. این بار ، دور اول در آلاباما تنها به یک گل در زمین نیاز داشت.

همانطور که معلوم شد ، نیک فولک نمی تواند آن را به او بدهد ، نه از 56 یاردی بیرون. ضربه محبوب به چپ در موقعیت عمودی برخورد کرد. بیلیک تکان داد و سرش را پایین انداخت و برادی مشتش را فشار داد. این یک بازی اینچ است ، اینطور نیست؟ وقتی همه چیز تمام شد ، مدافع مهمان امسال در ورزشگاه ژیلت 1-0 بود و سرمربی تیم میزبان 0-3 بود.

بليچيک برادي را در آغوش گرفت و ضربه اي به شانه راست او زد. بعدها بیلیچیک وارد رختکن در خلیج تمپا شد و برادی را در منطقه ای خصوصی بیش از 20 دقیقه ملاقات کرد.

برادی
تام بردی و Buccaneers یکشنبه شب پاتریوت های بیل بلشیک را شکست دادند.
USA Today Sports ، گتی ایماژ

برادی با صدای خشن گفت: “من برای او به عنوان یک مربی احترام زیادی قائل هستم و برای این سازمان احترام زیادی قائلم. مدافع برنده گفت که هفته ای احساسی بود و پاسخ هواداران را “فوق العاده” خواند. بردی در گردش طوفانی خود گفت: “سفر فوتبالی من مرا به جای دیگری برد.”

جونز یکشنبه شب بردی را پشت سر گذاشت و مهم نبود. بردی بازی را برد زیرا او همیشه برنده بازی است و بیلیچیک ، که قبل از بردی برتری در نیو انگلند 5-13 بود ، اکنون 8-12 است ، زیرا بریدی او را برای تفریح ​​در زیر نور آفتاب رها کرده است.

بیلیچیک می گوید: “آمدن امشب کوتاه به اینجا ناامید کننده است.”

آیا هرگز نبوده است؟ وقتی شخصی در کنفرانس مطبوعاتی Belichick سعی کرد برای اولین بار از او در مورد رویارویی بردی سوال کند ، مربی پاتریوت ها حرف او را قطع کرد و گفت: “ما هر روز در تمرینات دفاعی مقابل تام بردی می رفتیم. بنابراین اینطور نیست که ما تام بردی را قبلاً ندیده باشیم. من یک تیم فوتبال خوب هستم و او یک مدافع عالی است و فکر می کنم همه چیز بدون گفتن پیش می رود. ”

البته این رویداد هرگز نباید اتفاق می افتاد. چهار سال و نیم پیش ، قبل از 40 سالگی ، برادی به من گفته بود که می توان او را در اواخر دهه 1940 در حال بازی دید.

او در آن زمان می گفت: “من همیشه در اواسط دهه 40 با خودم می گفتم ، و طبیعتاً این یعنی 45 سال.” “اگر به آنجا برسم و هنوز هم مثل امروز احساس کنم ، نمی دانم چرا نمی خواهم ادامه دهم.” وقتی از او پرسیدم: “چه کسی می گوید تام بردی نمی تواند در 50 سالگی بازی کند؟” او پاسخ داد: “این یک سوال عالی است.”

بنابراین بلیشیک مجبور بود در تمام این سالها خود را برای بازی ، بازی و بازی مجدد بردی آماده کند ، و با این وجود او تلاش زیادی نکرد تا مطمئن شود مدافعش مانند یک نماد بوستون با لباس یونایتد مانند بیل راسل ، تد ویلیامز بازنشسته شده است. و لری برد. در حقیقت ، بیلیچیک هرگز قرارداد طولانی مدتی را که به آن امیدوار بود و مطمئناً مستحق آن بود نداد ، اما برای بازیکن فرنچایز خود از Uber استفاده کرد و او را تا در خانه همراهی کرد.

قبل از بازی یکشنبه ، در شبی که چیزی بیش از یک روز معمولی نبود ، برادی در حاشیه ورزشگاه ژیلت دویدن معمولی خود را انجام داد و مشت معمولی وحشیانه ، پرشور و بی حرمتی خود را به سمت جمعیت انجام داد. او هماهنگ کننده تهاجمی سابق خود ، جاش مک دانیلز را در زمین بغل کرد ، همانطور که قبلاً رئیس سابق خود ، روبرت کرافت را در بیرون از رختکن در آغوش گرفته بود.

برادی چند ساعت قبل از انتشار در توئیتر به همراه ویدئویی برتر نوشت: “خوشحالم که برگشتم.”

گنجه
تام بردی پس از شکست پاتریوت ها در روز یکشنبه جشن می گیرد.
گتی ایماژ

حتی بهتر بود که با هفتمین حلقه سوپربول برگردید ، در حالی که بیلیچیک و پاتریوت ها روی شش گیر کرده بودند.

برادی ادای احترام ویدئویی را دریافت کرد و شنید که طرفداران نام او را سر می دهند. هنگامی که او برای اولین بار با 12:54 کوارتر اول وارد بازی شد ، جمعیت او را فریاد زد. بسیاری از فراریان شماره 12 پاتریوت ها را بر تن می کردند. قبل از پایان کوارتر ، بردی از درو بریس به عنوان رهبر تاریخ لیگ در حیاط های پشت سر هم پیشی گرفته بود – حتی در زمینی که او همیشه قصد داشت این ثبت نام را شکست دهد. خدایان فوتبال باید این را به او می دادند.

و آنها مجبور شدند این پیروزی بارانی را بر سر مربی ای که نباید او را در وهله اول ترک می کرد ، به او بدهند.

دیدگاهتان را بنویسید