میزان قتل ملی در گزارش FBI در حال افزایش است و در ایالت نیویورک منعکس شده است


بر اساس آمار FBI که روز دوشنبه منتشر شد ، علیرغم کاهش کلی جرایم خشونت آمیز ، سال گذشته شاهد افزایش بی سابقه تعداد قتل در سراسر کشور نسبت به سال های گذشته بودیم.

تخمین زده می شود که 4،901 قتل بیشتر در سراسر کشور در سال 2020 رخ داده است ، در مقایسه با سال 2019 ، افزایش به 21،570 قتل ، که منجر به افزایش نرخ قتل در ایالات متحده به 6.5 per در 100،000 نفر از 5 ، 1 شده است.

در ایالت نیویورک ، این روند با مسیر صعودی در سراسر کشور همزمان شد: این گزارش اشاره می کند که میزان قتل در سال 2020 4.2، بود ، در حالی که در سال 2019 2.9 – بود – که هنوز زیر میانگین ملی است. اما داده های فعلی FBI کل داستان نیویورک را نشان نمی دهد.

فقط 15 ایالت تمام داده های جنایت خود را از طریق سیستم گزارش حوادث ملی (NIBRS) ، آخرین سیستم ثبت جرم توسط FBI ، منتقل می کنند و نیویورک یکی از آنها نیست. نیویورک در حال حاضر یکی از چندین ایالت است که داوطلبانه در انتقال داده های NIBRS در گزارش FBI مشارکت می کند تا تعداد جنایات خشونت آمیز در کشور را تخمین بزند. در حقیقت ، FBI تنها 22 مورد قتل را در سال 2020 در ایالت نیویورک ، از طریق سازمان های اجرای قانون که “15 of از کل جمعیت را پوشش می دهد” ثبت کرده است.

کریستوفر هرمان ، استادیار گروه حقوق و علوم پلیس در کالج دادرسی کیفری جان جی و تحلیلگر جنایی سابق در NYPD ، با تمرکز بر تیراندازی و قتل در شهر ، می گوید که اگرچه ممکن است تاخیری در انتقال وجود داشته باشد. داده ها به FBI ، مشکل همچنان باقی است.

هرمان ، متخصص در نقشه برداری جرم و جنایت می گوید: “پردازش سیستم NIBRS بسیار بیشتر طول می کشد ، اما سال وحشتناکی برای شهر نیویورک بوده است.” “NYPD ممکن است افتخار کند که کمی پایین تر است ، اما مقایسه با یکی از بدترین افزایش ها چندان منطقی نیست. مثل این است که بگوییم “حداقل ما مثل سال گذشته بد نیستیم” ، اما سال گذشته بدترین رشد در ده سال گذشته بود. ”

جدیدترین گزارش CompStat NYPD تا کنون 348 جرم را تا سال 2021 ثبت کرده است ، در حالی که در مدت مشابه سال گذشته 357 مورد کاهش یافته است. این اداره 462 جنایت را در کل سال 2020 ثبت کرده است. در حالی که آخرین داده های NYPD امسال 2.5 درصد کاهش یافته است ، اما از سال 2019 تقریبا 46 درصد افزایش یافته است.

NYPD هنوز به درخواست اظهار نظر پاسخ نداده است ، اما اتحادیه ها و حامیان محلی افزایش جنایت های خشونت آمیز را ناشی از اعتراضات عدالت اجتماعی و اصلاح وثیقه می دانند.

اعداد و ارقام واقعیت متفاوتی را با برخی از گروه های محله ای در زمین نشان می دهند. آیشا سکو ، م founderسس و مدیرعامل Street Corner Resources ، یک سازمان غیرانتفاعی مستقر در هارلم که بر حذف خشونت با اسلحه تمرکز کرده است ، گفت که در سال های اخیر شاهد تغییر چشمگیری در جامعه بوده است.

سکو می گوید: “من حداقل دو موقعیت را می شناسم که در آن فردی سعی کرد شرایطی را رد کند و جان خود را از دست داد.” “من فکر نمی کنم همه چیز مربوط به اصلاح وثیقه باشد ، اما کووید نقش داشت. مردم احساس ناراحتی و ناامنی می کنند و ما افرادی را می بینیم که مطمئن نیستند وقتی بیرون می روند انتظار چه چیزی را دارند. ”

داده های شهر نشان داد که میزان جنایت در لس آنجلس ، فیلادلفیا ، هوستون و شیکاگو بیشتر از نیویورک در سال 2020 بوده است.

و در حالی که هرمان نرخ کل جنایت در شهر را نگران کننده می داند ، تحقیقات خود او نشان داده است که خشونت در مناطق جدید شهر گسترش نیافته است. داده های تاریخی جمع آوری شده توسط شهر در مورد جنایات جدی انجام شده توسط این اداره نشان می دهد که مناطق هارلم ، برانکس ، جنوب بروکلین ، کویینز شمالی و استاتن آیلند تعداد جنایات را از سال 2019 تا 2020 افزایش داده اند.

هرمان گفت: “آنچه واقعاً اتفاق افتاد این بود که مناطقی که قبلاً با تعداد زیادی تیراندازی و قتل روبرو بودند تعداد بدتری در سال 2020 داشتند.” “مشکل این است که شر بدتر شده است.”

دیدگاهتان را بنویسید