مک تاویش 18 ساله اولین بازی NHL را به ثمر رساند در حالیکه داکس با نتیجه 4-1 جتز را شکست دادآناهیم ، کالیفرنیا (AP) – میسون مک تاویش به جوانترین بازیکن تاریخ آناهیم تبدیل شده است که به عنوان اردک گلزنی کرده است …

آناهیم ، کالیفرنیا (AP) – میسون مک تاویش به جوانترین بازیکن تاریخ آناهیم تبدیل شد که وقتی داک ها فصل را با برتری 4-1 مقابل وینیپگ جتز فصل چهارم آغاز کردند ، یک گل به ثمر رساند.

مک تاویش 18 ساله-سومین انتخاب کلی در پیش نویس NHL امسال-در اولین دوره بازی ضربات ضعیف 13:20 را به ارمغان آورد تا آناهیم 2-0 پیش بیفتد. دروازه بان جتز کانر هلبویک ضربه ایزاک لوندستروم را دفع کرد اما مک تاویش عقب رفت.

مسئولان در ابتدا هیچ گلی را تعیین نکردند ، زیرا سوت به صدا در آمده بود ، اما از سرگیری آن را به عنوان اوج بازی مداوم که نتیجه آن تحت تأثیر سوت قرار نگرفت ، واژگون کرد.

در سن 18 ، 256 روزگی ، مک تاویش از امتیاز حق رای دادن قبلی که اولگ توردوفسکی (18 سال ، 259 روز) در 1 فوریه 1995 ، در دالاس تعیین کرده بود ، پیشی گرفت. مک تاویش دومین جوانترین بازیکنی است که پس از اولین بازی خود در NHL در بیش از 25 سال در 15 دقیقه گلزنی کرده است (نیکیتا فیلاتوف از کلمبوس در 17 اکتبر 2008 در مقابل نشویل موفق شد) و ششمین جوانترین بازیکن در تاریخ NHL است.

مک تاویش همچنین شاهد گل قدرتمند آدام هنریک در دوره دوم بود که برتری اردک ها را به 3-1 افزایش داد.

کوین شاتنکیرک و ریکارد راکل نیز برای آناهیم گلزنی کردند که در پنج بازی افتتاحیه آخر فصل چهار برد کسب کرده است. لوندستروم و یاکوب سیلفوربرگ هر دو پاس گل دادند و جان گیبسون 33 سیو انجام داد ،

کایل کانر در کمتر از چهار دقیقه دوم گل وینیپگ را با یک تایمر از دور راست به ثمر رساند. هلبویک 18 شوت را متوقف کرد.

شاتنکرک اولین ضربه فصل آناهیم را با ضربه ای به جناح راست در نزدیکی صفحاتی که هلبویک بعد از معاینه نتوانست ببیند ، به ثمر رساند. این اولین شوت آناهیم روی دروازه بود بعد از اینکه جتس هفت ضربه اول را زد.

شروع شدن

ارسال راکل به ضربات شش امتیازی جیمی دریسدیل از دوره سوم اولین بار در 19 ماه گذشته بود ، داک ها دو بار در بازی قدرتی در تنظیمات گلزنی کردند. آناهیم فصل گذشته بدترین تیم های ویژه لیگ را داشت و تنها یک بازی داشت که دو گل به سود خود به ثمر رساند. امتیاز دوم اما در وقت اضافه مقابل کلرادو بود.

توجه: مک تاویش سومین بازیکن آناهیم بود که اولین بازی خود را در فصل پیش نویس آغاز کرد ، پس از کام فاولر (11-1999) و چاد کیلگر (1994-1995). … Winnipeg C Mark Scheifele آخرین بازی محرومیت چهار بازی را که فصل گذشته در پلی آف به خاطر موفقیتش در مونترال ، جیک ایوانز دریافت کرد ، انجام داد.

آن به شرح زیر است

Jets: شروع فصل خود را با سه بازی ادامه دهید ، شنبه در جاده با کوسه های سان خوزه.

اردک: میزبان شب وحشی جمعه مینه سوتا.

___

برنامه های کاربردی NHL بیشتر: https://apnews.com/hub/NHL و https://twitter.com/AP_Sports

حق چاپ © 2021 آسوشیتدپرس. همه حقوق محفوظ است. این مطالب نمی تواند منتشر ، پخش ، نوشته یا توزیع مجدد شود.دیدگاهتان را بنویسید