مهلت ثبت نام رای دهندگان برای NY و NJ تعیین شده است


اگر می خواهید در انتخابات آینده نیویورک و نیوجرسی شرکت کنید ، زمان در حال تمام شدن است. مسابقه برند شهر تصمیم می گیرد که پس از هشت سال شهردار بیل دو بلاسیو ، چه کسی فرمانداری شهرداری را بر عهده بگیرد. در نیوجرسی ، رای دهندگان فرماندار بعدی ایالت خود را انتخاب می کنند.

روز انتخابات در هر دو ایالت سه شنبه 2 نوامبر است. رای گیری زودهنگام در نیویورک بین 23 تا 31 اکتبر انجام می شود.

در اینجا آنچه شما باید در مورد ثبت نام برای رای گیری در نیویورک و نیوجرسی بدانید

مهلت ها

  • جمعه 8 اکتبر در نیویورک
  • سه شنبه ، 12 اکتبر در نیوجرسی

کجا در نیویورک ثبت نام کنم؟

شخصاً به هر دفتر شورای انتخابات مراجعه کنید و تا جمعه 8 اکتبر یک فرم کاغذی پر کنید. در هر یک از پنج محله دفاتر و همچنین دفتر اجرایی منهتن تحتانی وجود دارد.

همچنین می توانید یک فرم کاغذی را بارگیری کرده ، چاپ کنید ، اطلاعات را پر کرده و به BOE ارسال کنید. یک نکته مهم: BOE فرمی با هرگونه امضای دیجیتالی را نمی پذیرد ، شما باید خودتان آن را امضا کنید. فرم باید پرداخت شود. اما اگر آن را در یک پاکت قرار دهید ، که اگر فقط یک تکه کاغذ چاپ کنید ، منطقی خواهد بود ، باید پاکت را مهر کنید.

این فرم باید حداکثر تا روز جمعه 8 اکتبر مهر شود و سپس توسط BOE تا چهارشنبه 13 اکتبر دریافت شود. در اینجا نشانی ای است که در صورت ثبت نام در نیویورک به آن ارسال می شود:

کالج انتخاباتی

32 برادوی ، 7 پرواز

نیویورک ، نیویورک 10004-1609

تنها راه ثبت نام آنلاین در ایالت نیویورک از طریق گروه وسایل نقلیه موتوری است. شما باید داشتن گواهینامه رانندگی توسط DMV دولتی ، گواهینامه رانندگی یا کارت شناسایی بدون راننده. همچنین به کد پستی که در حال حاضر در DMV ثبت شده است و چهار رقم آخر شماره امنیت اجتماعی خود نیاز دارید.

لطفاً توجه داشته باشید: DMV در واقع فرم های ثبت نام رای دهندگان را پردازش نمی کند ، بلکه فقط اطلاعات مربوط به شورای انتخابات را جمع آوری کرده و سپس داده ها را منتقل می کند. به عبارت دیگر ، به این پلت فرم آنلاین به عنوان یک گزینه قابل اعتماد لحظه آخری اعتماد نکنید.

طبق وب سایت دولتی DMV ، BOE های محلی باید پس از انجام مراحل ثبت نام با رای دهندگان تماس بگیرند. سپس او این توصیه را ارائه می دهد و بر توصیه ما تأکید می کند: “لطفاً اجازه دهید تا شش هفته برای اطلاع از کمیسیون انتخابات در شهرستان یا شهرستان خود اگر بعد از 6 هفته نام آنها را نشنیده اید، با شماره تلفن یا آدرس ارائه شده در وب سایت کمیسیون انتخابات ایالت نیویورک با آنها تماس بگیرید. ”

کجا در نیوجرسی ثبت نام کنم؟

می توانید با گواهینامه رانندگی معتبر یا کارت شناسایی غیر راننده که توسط کمیسیون خودروهای نیوجرسی (MVC) صادر شده است ، به صورت آنلاین ثبت نام کنید. همچنین می توانید از شماره تأمین اجتماعی خود استفاده کنید ، اما طبق مقررات وزارت امور خارجه ، “برای تکمیل مراحل ثبت نام ، باید بتوانید روی صفحه امضا کنید یا امضای خود را بارگذاری کنید. اگر نمی توانید امضای دیجیتالی ارائه دهید ، نمی توانید بصورت آنلاین ثبت نام کنید. ”

همچنین می توانید فرم را چاپ کرده و از طریق استان ارسال کنید. فرم ها را در اینجا پیدا کنید.

چه کسانی واجد شرایط ثبت نام برای رای دادن در نیویورک هستند؟

یک شهروند آمریکایی ، 18 سال یا بیشتر ، می تواند ثبت نام کند و رای بدهد (افراد 16 و 17 ساله می توانند پیش ثبت نام کنند ، اما تا 18 سالگی مجاز به رای دادن نیستند). شما همچنین باید حداقل 30 روز قبل از انتخابات مقیم آنجا باشید. o نمی تواند به دلیل محکومیت جدی در زندان باشد. محکوم به ناتوانی ذهنی توسط دادگاه ؛ یا حق رای دادن را در جای دیگر مطالبه کنید.

چه کسانی واجد شرایط ثبت نام برای رای دادن در نیوجرسی هستند؟

یک شهروند آمریکایی ، 18 سال یا بیشتر ، می تواند ثبت نام کند و رای دهد (نوجوانان 17 ساله می توانند از قبل در نیوجرسی ثبت نام کنند). شما باید حداقل 30 روز در آنجا اقامت داشته باشید و نتوانید محکومیت خود را “به دلیل محکومیت به جرمی بر اساس قانون آن ایالت یا ایالت دیگر یا ایالات متحده” محکوم کنید.

چگونه می توانم بررسی کنم که آیا ثبت نام کرده ام؟

اگر هنوز سوالی دارم چه کنم؟

دیدگاهتان را بنویسید