من بعد از زن شدن شوهرم “بیوه ترنس” شدم


کارن رنی که در دفتر مشاور جنسیت همسرش در منهتن نشسته بود ، از این پیشنهاد که زندگی عشقی این زوج پس از مهاجرت با یک زن به طرز چشمگیری بهبود می یابد ، شگفت زده شد.

مادر 64 ساله ای به The Post گفت: “او روش ها و تجهیزات مختلفی را که می توانستیم استفاده کنیم ذکر کرد.” “او گفت ،” ممکن است او را بسیار سکسی بدانید. ” ”

رانی ، یک رقصنده حرفه ای سابق که با اکراه در این مشاوره شرکت کرد ، پاسخ داد: “من در دنیای رقص با همجنس بازان ، دوجنسگراها و لزبین ها ملاقات کرده ام و من بسته نیستم.

“اما من به وضوح جین ، دختر همسایه هستم ، و می دانم که این برای من نیست.”

ملاقات با درمانگر – که به نظر او به احساس خیانت و رها شدن پاسخ نمی دهد – یکی از خاطراتی است که در خاطرات آینده نیویورکر با عنوان “جنگل های سرگردان: بیوه ای علفی فصل های خاطرات او” بیان شده است. (ماه آینده تحت نام Ute Heggen pen توسط iUniverse منتشر خواهد شد).

کارن رنی ، خودنویس “بیوه علف” ، که آرامش را در طبیعت می یابد ، اکنون زندگی شادی را با شریک زندگی خود در دره هادسون در نیویورک انجام می دهد.
استفانو جووانینی

نام کتاب رانی تا حدی برگرفته از اصطلاح قدیمی زن است که به قدری از شوهرش جدا می شود که ممکن است مرده باشد. نویسنده از “بیوه چمن” به عنوان مترادف “بیوه ترنس” استفاده می کند ، این واژه بحث برانگیز برای زنی است که با تغییر جنسیت شریک زندگی خود آشتی نکرده است.

او توضیح داد: “شوهرم می گوید مرد مذکرش مرده است.” “من خودم را بیوه علف می نامم زیرا به نظر نمی رسد قبر داشته باشم که در آن عزاداری کنم – فقط یک تکه چمن.”

رانی می گوید که می خواهد نظر خود را بیان کند ، زیرا معتقد است که تأثیر احساسی بر همسر و خانواده یک شوهر و پدر در حال گذار به ندرت مورد بحث قرار می گیرد. او گفت: “به نظر می رسد گذشته شما پاک شده است.”

در سال 2015 ، شخصیت تلویزیونی کریس جنر با اشک در مورد تأثیر تماشای بروس جنر ، سابقش ، که سال گذشته در نقش کیتلین جنر در برنامه واقعیت “Keeping Up With the Kardashians” ظاهر شد ، صحبت کرد.

این ماتریار 65 ساله می گوید: “من این خاطرات را از این زندگی دارم-و گاهی اوقات احساس می کنم که وجود ندارد.”

سخنان جنر برای رنی بسیار خوشایند بود ، او امیدوار است صداقت خودش به زنانی کمک کند که احساس رهایی می کنند و متوجه می شوند که تنها نیستند.

کیتلین جنر با کریس جنر عکس می گیرد.
زن و شوهر سابق کیتلین جنر و کریس جنر تصویری از دوستان را نشان می دهند که پس از انتقال بروس جنر سابق کاملاً لبخند می زنند. با این حال ، کریس با اشک برخی از احساسات پیچیده خود را در مورد این تجربه نشان داد.
دیمیتریوس کامبوریس

او می گوید: “من نسبت به زنان جوان که در موقعیت من گیر کرده اند احساس تکلیف می کنم.” (در ماه جولای ، رانی ادعا می کند که به دلیل “نفرت شدید و مکرر” از ورود به یوتیوب منع شده است. “او خود را” زنی با داستانی می داند که به ندرت گفته می شود. “

رابطه 17 ساله رانی در آگوست 1992 ، زمانی که پسران او 1 و 4 ساله بودند ، از بین رفت. شوهرش ، ندی (نام مستعار ؛ رنی هنوز هنگام اشاره به شوهر سابق خود از ضمایر مردانه استفاده می کند) ، از یک سفر کاری بازگشت و لباس برهنه کرد. او متوجه شد که موهای بدن ندی تراشیده شده است.

رنی می گوید: “ندی از پاسخگویی به سوالات من خودداری کرد ، اما گفت:” این بدن من و انتخاب من است. ” “من به عنوان یک زن دگرجنسگرا ، همیشه موهای سینه ام را جذاب و جذاب می دانستم. من ناراحت بود. “

روز بعد ، او مجموعه ای از دفتر خاطرات را پیدا کرد که در چمدان ندی پنهان شده بود. او گفت: “او جعبه پاندورا را باز کرد.” نادی در کمال تعجب جزئیاتی در مورد پوشیدن لباس زنانه نوشته بود.

رانی گفت: “من شوکه شده بودم و برای لحظه ای فکر کردم که از پنجره بیرون می پرم.” او همان شب جوابها را پرسید.

سرانجام ، رانی با فرزندان خود به خانه والدینش در ویسکانسین فرار کرد و در نهایت سه ماه بعد به آپارتمان آنها در کنسینگتون ، بروکلین بازگشت.

کارن رنی بر سر شوهر سابقش که به زنی منتقل شده گریه می کند.
کارن رنی خود را “بیوه چمن” می نامد زیرا از آنجا که همسر سابق وی اصرار دارد که شخصیت مرد قبلی او “مرده” است ، احساس غم می کند. اما ، او می گوید ، برخلاف سایر افرادی که عزیزانشان دیگر با آنها نیستند ، او قبر ندارد که در غم از دست دادن سوگواری کند ، بلکه “فقط یک تکه چمن” دارد.
استفانو جووانینی

رانی گفت: “او گفت:” این یک بحران میانسالی بود و من دیگر آن را انجام نمی دهم. ” “من برگشتم زیرا احساس می کردم که فرزندانم به یک خانواده سالم تعلق دارند.”

او سه سال بعد را “برزخ” توصیف کرد ، در حالی که افتخار “مادر خوب” بودن را بلعید. سپس ، در اوایل سال 1995 ، ندی ، که ریش خود را بلند کرده بود ، خندید. سپس ندی سینه ها را توسعه داد.

رانی گفت: “او آنها را زیر لایه های لباس پنهان کرد ، اما استروژن مصرف می کرد.”

ندی اذعان کرد که تحت درمان با هورمون قرار گرفته است و برنامه هایی را برای عمل تغییر جنسیت ارائه کرده است – از رانی خواسته است با یک درمانگر ملاقات کند به این امید که او از وضعیت موجود حمایت و حفظ کند.

رانی گفت: “پس از جلسه مشاوره فاجعه بار -” من یک لیست کامل از گزینه ها را برای متقاعد کردن من برای ماندن در این ازدواج غیرقابل تحمل به من ارائه کردند “.

“من گفتم:” احساس می کنم به طرزی نابخشودنی به من خیانت کردی. من نمی خواهم در شخص دیگری بهبود یابم و نمی توانم باور کنم که شما از من انتظار چنین کاری را داشتید. ”

رانی قبل از عمل جراحی ندی در بیمارستانی در استمفورد ، کانکتیکات ، درخواست طلاق کرد. سابقش به پسرانشان گفت: “من الان زن هستم” و “بابا” حالا “دی دی” است.

“این پردازش احساسی زیادی بود.”

کارن رانی

در مدرسه Park Slope ، کنجکاوی همکلاسی های فرزندانش وقتی دی دی آنها را ترک کرد برانگیخته شد. “آنها گفتند:” اوه ، شما الان دو مادر دارید. ” ”

فرزند 11 ساله او پاسخ داد: “نه ، او فقط یکی دیگر از خویشاوندان است.”

رانی گفت: “پردازش احساسی زیادی انجام شده است.”

در همین حال ، پسر کوچکش اغلب از مردان در شرکت آنها می پرسید که آیا او پدرش است. رانی گفت: “این لحظات ناخوشایندی را ایجاد کرد.”

اما بعداً ، بچه ها به بازدید از آپارتمان دی دی عادت کردند.

او می گوید: “مادر ، نمی توانی بگویی” پدر “، زیرا او بد اخلاق ، بی رحم و پست است.” “دیگر این نام را ندارد.” ”

اما رانی – که اکنون در دره هادسون با یک شریک جدید زندگی می کند – احساس خیانت و “پاک کردن” اتحادیه خود را از دست نداد.

“چرا باید تصاویر عروسی خود را در کمد نگه دارم؟” او پرسید و توضیح داد که چگونه آلبوم را پنهان کرده است تا بازدیدکنندگان را از پرسیدن س stopالات باز دارد.

“من حق دارم برای تاریخ خودم.”

دیدگاهتان را بنویسید