“من آمادگی این کار را ندارم”: کارکنان اداره آموزش و پرورش بدون کارمند به مدارس نیویورک اعزام شدند


وقتی شهردار بیل دو بلاسیو حکم واکسیناسیون COVID-19 را برای همه کارکنان وزارت آموزش و پرورش اعلام کرد ، بارها به خانواده ها اطمینان داد که شهر منابع زیادی برای پر کردن جای خالی کارکنان واکسینه نشده در 1800 مدرسه دولتی دارد.

بخشی از این طرح اعزام کارکنان مرکزی – کارکنان DOE که در ادارات اداری کار می کنند – به مدارس در کنار هزاران معلم جایگزین بود.

دی بلاسیو گفت که این کارکنان مراکز واگذار شده دارای تجربه و مجوز آموزشی برای کار در کلاس های درس با دانش آموزان هستند.

“ما هزاران و هزاران معلم جایگزین ، با تجربه و واکسینه شده داریم ، آماده کار هستند. این اولین چیزی است که بدیهی است ، اما این نیز صادق است که کارکنان مرکزی دارای هزاران مربی ، مربیان معتبر هستند که در صورت لزوم می توانند در نقش های مختلف گام بردارند. “

با این حال ، برخی از اعضای ستاد مرکزی که تجربه آموزشی نداشتند ، در کلاس های درس بیدار شدند. ارین کوتور ، کارمند اداری مرکزی ، روز دوشنبه به جای دفتر معمولی خود در کنار دادگاه Tweed ، محل اداره آموزش و پرورش منهتن ، به یک مرکز آموزش اولیه در بروکلین مامور شد.

کوتور که نقش اداری به عنوان مدیر آموزش های ویژه در مدارس دولتی دارد و هرگز در کلاس درس کار نکرده است ، می گوید: “من مجوز کار با کودکان را ندارم ، من به معنای واقعی کلمه هیچ تجربه کار با کودکان را ندارم.”

کوتور می گوید: “بنابراین وقتی روز دوشنبه در مرکز پیش از زایمان حاضر شدم ، قطعاً فکر کردم که ممکن است بتوانم کارهای اداری را برای کارکنان امنیتی انجام دهم یا در آشپزخانه یا چیزهای دیگر کمک کنم.” “و اساساً ، من یک شناور (غیرحرفه ای) بودم که در بسیاری از کلاس های درس حرکت می کردم و بیشتر با بچه های سه ساله کار می کردم” و او را “بسیار شلوغ و آشفته” می نامید.

کوتور با سه نفر از تیم کوچکش تا 15 اکتبر در مدارس کار می کرد ، گفت که دو همکار باقی مانده سعی می کنند تمام کارهای تیم را انجام دهند.

سخنگوی DOE گفت که حدود 1000 کارمند مرکز در این هفته در مدارس استخدام شدند.

کتی اوهانلون ، سخنگوی DOE روز چهارشنبه در بیانیه ای گفت: “اکثریت قریب به اتفاق آنها دارای مجوز ، درجه و تجربه آموزشی هستند.” “برای کسانی که این کار را نمی کنند ، این کمک اداری ، نظارت اضافی و موارد دیگر را ارائه می دهد.”

طبق دستورالعمل واکسیناسیون DOE ، کارکنان باید حداقل یک دوز واکسن قبل از شروع روز مدرسه در 4 اکتبر دریافت کرده باشند یا با بیمه درمانی یا استعفای بدون غرامت با مرخصی بدون حقوق مواجه شوند. پس از چالش های حقوقی متعدد و اتحادیه ها شهر را مجبور به کشف معافیت های پزشکی و مذهبی کردند ، این دستور از این هفته به اجرا در آمد.

اوهانلون از DOE گفت که از روز چهارشنبه ، 95 درصد از تقریبا 148،000 کارمند این بخش واکسیناسیون را انتخاب کردند. از 78،600 معلم DOE ، 96 or یا 75،500 واکسینه شدند. از 23400 نفر از متخصصان حرفه ای که با دانش آموزان با نیازهای ویژه کار می کردند ، 93 or یا 21600 نفر واکسینه شدند.

با این حال ، این دستور به این معنی بود که هزاران معلم واکسینه نشده و متخصصان حرفه ای این هفته در محل کار حاضر نشدند ، غیبت هایی که می تواند دانش آموزان با نیازهای ویژه را تحت تأثیر قرار دهد.

پائولت هیلی ، یکی از اعضای شورای آموزش و پرورش ویژه شهر ، که انتظار می رود پسرش لوکاس از طریق DOE کاردرمانی و گفتار درمانی دریافت کند ، گفت این خدمات ناگهان این هفته لغو شد.

هیلی گفت: “آنها از طریق کلاس Google ایمیلی ارسال کردند و گفتند که در کلاس های دیگر سایتهای دیگر جذب شده اند و نمی توانند این هفته درمان ارائه دهند.”

واورکا گفت ، این حرفه حرفه ای که با پسر هفت ساله جسیکا واورکا ، تئو کار می کرد ، در مدرسه ای در بروکلین به او گفت که این هفته به سر کار بر نمی گردد.

پسرش سرانجام پنجشنبه جدید حرفه ای دریافت کرد ، اما این آشفتگی به این معنا بود که تئو ، که نیازهای ویژه زیادی دارد ، روزها از حمایت مناسب – از جمله دسترسی منظم به غذا به دلیل اختلال خوردن – برخوردار نبود. واورکا به جای او او را در خانه نگه داشت.

واورکا می گوید: “کارهای کوچکی که او (حرفه ای حرفه ای) انجام می دهد تا زندگی کودک را به درستی کار کند و به آموزش دسترسی داشته باشد ، به کسی اطلاع داده نشده است.” “و چگونه می تواند باشد؟” مخصوصاً وقتی کارکنانی پایین می آیند؟ چطور می توانست بچه ها را بشناسد؟ ”

کمبود کارکنان مدرسه همچنین به معنای تغییرات لحظه آخری برای معلمان DOE است که خود را می بینند یا همکلاسی های غایب را پوشش می دهند.

کری مک کورمک ، که در آینده سمینارهای کلاس های 11 و 12 را در دانشگاه برانکس شرقی تدریس می کند ، می گوید: “ما هر روز افراد بیشتری بیرون از خانه بودیم و افراد به دنبال پوشش هستند.” “ما یک معلم داشتیم که به تازگی در یکی از اقامتگاه های پزشکی قرار گرفته بود – که تعداد معدودی از آنها بود – و اکنون ما دو معلم داریم که دوره های او را پوشش می دهند. او معلم ریاضی است ، بنابراین برخی از کلاسهای اضافی او را گذراندند. ”

مک کورمک افزود: “همه فقط خالی هستند.”

کوتور گفت که مرکز آموزش اولیه که به او ماموریت داده بودند به دلیل حکم واکسیناسیون چهار کارمند خود را از دست داد.

او می گوید: “معلمان قطعاً به کمک نیاز داشتند ، فقط در کلاسها دست های اضافی داشتند.” “اما این بسیار زیاد است زیرا … من می خواهم اطمینان حاصل کنم که هیچ یک از بچه ها صدمه ای نبینند. برخی از کودکانی هستند که نیاز به توجه بسیار بیشتری دارند و به سادگی آمادگی آن را ندارند. ”دیدگاهتان را بنویسید