منتقل کنم یا حذف کنم؟


از آن زمان چهار سال می گذرد نورانی این یک داستان Netflix بود – به هر حال ، برای عموم ، از آن زمان تا کنون آن را به تعداد بی سابقه پخش کرد ، در حالی که منتقدان آن را بی رحمانه متوقف کردند. برخی از آن منتقدان ممکن است تنها با ذکر آن در ستون فقرات خود دچار لرز شوند نورانی جهان سینمایی: دنباله ای در دست ساخت است و انیمه مشتق شده است روشن: سامورایی روح اکنون در حال تغییر است روح سامورایی شروع کار کیوهی ایشی گورو ، کارگردان مشهور او ، این فیلم است کلمات مانند سودا پاپ بلند می شوند و عصرها دروغ شما در آوریل، من نسبتاً ملایم هستم این انیمه مفهوم اصلی فانتزی را تصاحب می کند – اورک ها و اجنه و دیگران در بین مردم روی زمین زندگی می کنند ، جایی که جادو وجود دارد – و آن را به ژاپن قرن نوزدهم پرتاب می کند. حالا ببینیم کار می کند یا نه.

کلید: تعداد زیادی کتاب عنوان: امیدوارم بتوانید سریع بخوانید! از اواسط قرن 19 ژاپن است. روزی روزگاری ، نبرد بزرگی درست در پی وقوع آن متوقف شد ، هنگامی که یک ستون عظیم از انرژی سفید-آبی-سفید-نور به آسمان شلیک کرد. در عرض چند سال ، آنها می گویند همه چیز تغییر کرده است ، نه این که ما بتوانیم بگوییم؟ ما در یک فاحشه خانه مدرن کیوتو با چند شخصیت ملاقات می کنیم: ایزو (صدای یوکی نومورا) یوجیمبو سامورایی اینستالیشن است ، نوعی مرد مغرور که شوک ایمو چتری را برای پوشاندن زخم های صورت آویزان کرده و گم شده است. چشم.. یک جن جوان ، به نام سونیا (شیون واکایاما) ، ربوده می شود و در قفسی در فاحشه خانه فروخته می شود و ظاهراً نوعی قاچاق انسان است. مکان خوبی برای رسیدن به آنجا!

دادگاه عالی ، چیهایا (ماایا ساکاموتو) ، سونیا را زیر دست خود می گیرد تا دستیار شخصی او باشد و همه چیز برای یک دقیقه خوب به نظر می رسد. ما می آموزیم که چیهایا منبع قطب نوری است که جهان را تغییر می دهد ، این اتفاق افتاد زیرا او یک جن با عصای جادویی است که به “درخشان” معروف است. هیچ کس دیگری نمی تواند از چوب استفاده کند ، زیرا من فکر می کنم که فوراً لوزالمعده شما را منفجر می کند یا ستون فقرات شما را ذوب می کند. ناگهان ، حمله! اورک ها و اجنه ها نفوذ کرده و سر افراد را به خون می شکنند. ایزو قبل از مواجهه با وحشی اورک به نام Raiden (Daisuke Hirakawa) چند نفر را به مرگ دلخراش می کشد. آتش شروع به خوردن فاحشه خانه می کند. چیهایا کشته می شود. Raiden به خاطر موقعیت سونیا مجبور می شود از پسر بد بودن دست بکشد و اتحادی بی قرار با ایزو ایجاد می کند. سه نفر فرار می کنند ، سونیا عصای جادویی چیهایا را حمل می کند و آنها واقعاً متوجه نمی شوند که حرامزاده های بد دختر را می خواهند ، به همین دلیل است.

رایدن قول داد که سونیا را به سرزمین مخصوص جن ها می برد ، جایی که می تواند آزاد زندگی کند. به نظر می رسد Raiden یک روح ملایم در یک بدن بزرگ و بد بو است. با این حال ، ایزو هنوز یک بلوف ناخوشایند است و دلیل آن را در چند فلش بک پر از هوش می فهمیم. البته برنامه آنها برای رفتن به ورو نیروانا طبق برنامه پیش نمی رود ، زیرا درست مانند پرنده ای که باید پرواز کند و ماهی باید شنا کند ، در چنین فیلم هایی باید خشونت اتفاق بیفتد. همه چیز اتفاق می افتد ، البته بسیاری از آنها خشونت آمیز هستند. ما همچنین با چند شخصیت دیگر ملاقات می کنیم ، از همه مهمتر ، برخی از مردان سفید پوست که به نظر می رسد همه چیز را کنترل می کنند ، زیرا همیشه اینطور نیست ، و همچنین مردی که به بهترین شکل به عنوان قنطورس نمایشگاه توصیف می شود. اوه ، و باید ارتباطات موضوعی با آن وجود داشته باشد نورانی فیلم ، بنابراین چیزی سپر نور و غیره و غیره Lord Dark و من مطمئن نیستم که تعداد زیادی از ما در این زمینه سرمایه گذاری خواهیم کرد.

فیلم روشن SAMURAI SOUL
عکس: Netflix

چه فیلم هایی شما را به یاد خواهد آورد؟: آنیماتریکس بدنیا آمدن Blade Runner Black Out 2022 بدنیا آمدن کربن اصلاح شده: حذف شده بدنیا آمدن The Witcher: Nightmare of the Wolf بدنیا آمدن جنگ ستارگان: چشم اندازها بدنیا آمدن روشن: سامورایی روح من به دنیا آوردم ، ما امیدواریم ، هابی هالووین در عصر روشنگریبه

عملکردی که ارزش تماشا دارد: به نظر من ، پویایی Raiden ، بزرگ ، بد ، اما در واقع شیرین و هوشمند ، جالب ترین قوس فیلم است ، نزدیک ترین به یک شخصیت.

دیالوگ به یاد ماندنی: “من نمردم. به همین دلیل ، زمان را به امانت گرفتم. ”- ایزو در واقع مرد کلمه ای نیست (و فیلمنامه نویس ممکن است نباشد)

جنسیت و پوست: هیچکس.

برداشت ما: روح سامورایی عالی به نظر می رسد – انیمیشن دو بعدی CG آن صاف و دقیق است ، با سایه های شگفت انگیز از رنگ و حرکت روان ، تقریباً شناور. و بهتر از آن است نورانی، که چیز زیادی نمی گوید ، زیرا آن فیلم تقریبا برعکس chocotastic است.

فراتر از آن ، ای کاش چیز بیشتری برای گفتن داشتم. طرح مانند قطعات فیلمنامه شلوغ است و گم شده است و با دست مزاحم سرنوشت (بخوانید: فیلمنامه نویس) همراه است که آتش بازی و اتفاقی را برای ما تغذیه می کند. همچنین به قانون اقتصاد شخصیتی راجر ایبرت مراجعه کنید. دیالوگ درهم و برهم است. این برای رتبه بندی TV-14 بسیار خونین است. طرح های ملایم به عنوان شخصیت منتقل می شوند. داستان مرد اسرارآمیز ایزو دیوانه است و ما هرگز احساس نمی کنیم با هیچ یک از این افراد درگیر احساسی هستیم. ارتباط بیشتر آن در Brightiverse – خوب ، آیا کسی نگران ارتباط بیشتر آن در Brightiverse است؟ همه آن هنرهای تجسمی در خدمت یک چربی بزرگ. چه کسی اهمیت می دهد؟ سرم را می خارانم.

تماس ما: MOVE ON جنبه های چشم نواز فیلم نمی تواند بر مشکلات روایی آن غلبه کند. آنها فراموش کردند که روح خود را در داخل بگذارند روشن: سامورایی روحبه

جان سربا نویسنده و منتقد مستقل مستقر در گرند رپیدز ، میشیگان است. کارهای بیشتر او را در johnserbaatlarge.com بخوانید یا او را در توییتر دنبال کنید: johnserbaبه

جاری روشن: سامورایی روح در نتفلیکسدیدگاهتان را بنویسید