معرفی هیات بازرسی هلدینگ تامین انرژی شستا و صنایع عمومی


معرفی هیات بازرسی هلدینگ تامین انرژی شستا و صنایع عمومی

به گزارش وقت خبر روابط عمومی شرکت بیمه مدیریت توسعه انرژی (تدکو)، مراسم معارفه هیئت بازرسی شستا با حضور دکتر مهدی نوروزیان معاون مالی شستا، رضا افتخار مدیرعامل مدیریت توسعه انرژی تامین، محسن محمدی مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری صنایع دولتی تامین و جمعی از مدیران و مدیران برگزار شد. معاونین شرکت های تابعه امروز دوشنبه ۳۰ خرداد.

دکتر نوروزیان معاون مالی شستا به اهمیت جایگاه بازرسی و نظارت به عنوان رکن اساسی سلامت املاک و شرکت های تابعه اشاره کرد و افزود: در این راستا همواره سعی شده تمامی دریافت ها و پرداخت ها در مطابق با قوانین و مقررات و با شفافیت کامل.

وی ادامه داد: مشاوره و راهنمایی هیأت های بازرسی همواره کلیدی بوده و با تعامل و همکاری مناسب نیروی انتظامی به شرکت های تولیدی در بهبود عملکرد مالی کمک کرده است.

** حفظ بیت المال مهمترین وظیفه ماست

دکتر الرشیدی معاون بازرسی تعاون، کار و رفاه اجتماعی نیز با تاکید بر اینکه صیانت از بیت المال مهمترین وظیفه هیات مدیره است، گفت: با همکاری و هماهنگی همه جانبه با مدیران و عوامل انرژی و مردمی هلدینگ های صنایع و شرکت های تابعه آن، برای انجام این مهم اقدام کنند.» من سعی خواهم کرد.

وی افزود: برای رفع مشکلات احتمالی و پیگیری تخلفات احتمالی سال های گذشته گام های موثری برخواهیم داشت و در صورت وجود موانع در مسیر کار، با تعامل و همکاری دوجانبه می توان موانع را برطرف کرد.

** شناسایی و رفع ابهام و مشکلات درون شرکت ها باید توسط گروه ها انجام شود

بازرس متقیان امور شستا نیز با تاکید بر لزوم همکاری با مدیران هلدینگ ها و شرکت های تابعه بر اساس مقررات ۸، ۱۰ و ۱۲ گفت: سازمان های نظارتی برون سازمانی.

وی افزود: همه ما موظف هستیم در جهت رفع اشکال و اصلاح مسائل اقدام کنیم و در این راستا سازمان بازرسی نسبت به رفع شبهات و موانع موجود طبق قانون اقدام خواهد کرد.