مطالبات شایسته بر اساس آرمان های انقلاب تعیین می شود نه بر اساس آرمان های افراد.


به گزارش خبرگزاری فارس از لارستان، حسین کشتکار دبیر شورای مطالبات استان فارس در کانون مدعیان شهرستان لارستان اظهار داشت: سال گذشته شورای منطقه ای در کشور برگزار شد که اکنون یکی از وظایف مهم ماست. شبکه شهرستان‌های فارس است.» گروه‌بندی شهرستان‌های لار هفتمین شهرستانی است که تاکنون برگزار شده و رابط سایر شهرستان‌ها تا مجمع مشخص شده است.

کشتکار افزود: دومین موضوع مهم تشکیل کارگروه های تخصصی در استانداری است که در سال گذشته کارگروه های ملی تخصصی برگزار کردند. موضوع مهم دیگر در آموزش این است که یک طرح برای آموزش آنلاین زنده وجود دارد.

در ادامه محمد صالح مقدسی، دبیر کارگروه های تخصصی کارگران فارس در شهرستان مدعیان لارستان با اشاره به ظرفیت های این شهرستان در عرصه های سیاسی، اقتصادی، علمی، مذهبی و فرهنگی، اظهار کرد: این شهرستان در حوزه های علمیه، فرهنگی و اجتماعی است. وی در تشریح موضوع مطالبه گری گفت: وقتی به موضوع مطالبه به معنای عام آن نگاه می کنیم، می بینیم که همه جریان ها در واقع می توانند مطالبه عمومی ۸۵ میلیون نفری در ایران و حتی خارج از آن را مطالبه کنند. در جایی که کل جمعیت جهان وجود دارد، اما تفاوت مطالبه انقلابی دیگر این است که وقتی رهبر معظم نیروهای جوانان انقلاب اصطلاح مطالبه را مطرح کردند، مطالبه در اذهان عمومی جهت‌داده شد. فقط به انقلابیون

وی ادامه داد: اگرچه همه افراد و گروه ها می توانند مطالبات خود را مطالبه کنند، اما لباس مطالبات از ابتدا بر تن انقلابیون بود و همه باید به آن رسیدگی کنند.

دبیر مجمع مشورتی دستور العمل فارس، گام اول در عرصه ادعا؛ وی مشکلات و معضلات موجود نخبگان، کارشناسان و فعالان اجتماعی را شناسایی کرد و افزود: پس از جمع آوری مشکلات باید یک به یک مورد ارزیابی و تجزیه و تحلیل قرار گیرد و قوانین مربوط به آن مسائل استخراج و علل آن مشکلات استخراج شود. بودن.” استخراج می شود.»

مقدسی افزود: در مرحله بعد باید ضریب پوشش جمعیتی مشکلات را به دست آورد و مشکلات را بر اساس آن دسته بندی و اولویت بندی کرد.

در ادعا، فریاد عاطفی باطل است

وی با تاکید بر اینکه فریاد عاطفی و ناگفته باطل است، گفت: برای طرح دعوی باید مستندات معتبر، مردمی و مناسب به دادگاه ارائه شود و در محافل مختلف از جمله شبکه های اجتماعی قاطعانه و منطقی صحبت کرد، زیرا اگر چنین باشد. نه آن طور که ما مشاهده کرده ایم، ما به خواسته خود نمی رسیم، برای خود دعاوی و محکومیت های مختلف ایجاد می کنیم و گاهی هزینه انقلاب و میهن را دوچندان می کنیم.

این مدرس دانشگاه تصریح کرد: ادعا در امور دینی دارای دو بعد است. بعد اول، شناسایی اشکالات، ضعف ها و کاستی ها در انجام فعل و مواردی از این قبیل است که در مقوله «نهی از منکر» و از حیث ارائه راهکار، توصیه و پیشنهاد برای رفع موانع هشدار می دهد و از ادامه آن جلوگیری می کند. و موانع مشکلاتی که در دسته بندی معروف هستند.

وی افزود: وقتی ادای فریضه امر به معروف و نهی از منکر شرایط خاص خود را دارد، خلاصه اینکه اگر بیان عینی برای جان، مال، ناموس و حتی آرامش شهر و میهن خطر داشته باشد، بیان آن در زبان فرد سرنگون شده و این فرد باید از طریق افراد یا نهادهای با نفوذ و تاثیرگذار تعقیب شود تا مسائل خود را بیان کند.

دبیر مجمع مشورتی سامانه پرونده های فارس افزود: اگر راه مطالبه گری را نمی دانیم و یا احساس می کنیم پرونده برای جان، مال، آبرو و جامعه گران تمام می شود، باید سرعت بیان را کاهش دهیم. در این راستا و مطرح کردن موضوع به افرادی که دانش کافی در این زمینه دارند، اشاره کنیم تا به نتیجه مطلوب برسیم.

تقاضا با هوچ پاچ متفاوت است

مکدیسی این درخواست را پر زحمت و با دقت فراوان توصیف کرد و گفت: متأسفانه مشاهده می شود که برخی از دوستان انقلابی و شجاع با روش سرقت خودرو و اغتشاش در اماکن عمومی و مجازی مطالبه را برآورده می کنند که البته مطالبه واقعی است. معنایی کاملاً متفاوت دارد.» راهی وجود دارد.

به گفته وی مطالبه گری با نقد متفاوت است. چون منتقد فقط ایرادات را می گوید، اما شاکی مشکلات را می بیند و یادداشت می کند و در نهایت راه حل ارائه می دهد.

دبیر کارگروه های متقاضی در فارس با تاکید بر اینکه تشکیل کارگروه های تخصصی و فنی در حوزه مطالبات برای رسیدن به نتیجه ضروری است، تاکید کرد: امروزه ابعاد جامعه مطالبه گر یا شخصی است یا جناحی و سیاسی. اما شاکی جناح و فرد را نمی شناسد.

مطالبه بر اساس واقعیت های جامعه و آرمان های انقلاب است

به گفته وی مطالبه گری باید بر اساس انقلاب و آرمان های انقلاب باشد نه آرمان های افراد و مطالبه گری باید بر اساس واقعیت های جامعه و در راستای آرمان های جامعه باشد.

تعیین اولویت ها و الحاقات جزو اولین وظایف ادعایی در جامعه است که دبیر شورای مشورتی مسایل فارس به آن اشاره کرد و ادامه داد: از این هم فراتر برویم، البته که معیشت مردم است. اولویت اصلی مردم و بالاترین. راهنما که باید با توجه به شرایط آن منطقه در هر شهرستان و فرمانداری در اولویت با شاکیان قرار گرفته و به آن رسیدگی شود.

وی با تاکید بر اینکه عدم هم افزایی نیروهای وفادار و انقلابی آسیب های بزرگ و جدی را به همراه خواهد داشت، گفت: صاحبان ثروت و قدرت از این عدم هم افزایی سوء استفاده کردند و در برخی موارد نیروهای انقلابی مطالبه گر را به خاک و خون کشیدند. وی خواستار جابجایی و عزل شد که این روند ما را از رسیدن به هدف باز می دارد، پس مراقب باشیم اگر در خلوت و علنا ​​انتقاد و کینه توزی نسبت به یکدیگر داریم و سرپوش بگذاریم تا کسی نتواند ما را از هم جدا کند.

مکدیسی، ارزیابی، تحلیل، اولویت بندی و طبقه بندی مشکلات استنادی را همراه با ارائه راهکار از ضروریات دادسرا عنوان کرد و گفت: ادامه دائمی؛ با قضاوت بر اساس هیجان این نمایش، نباید وارد شود.

بازسازی بدنه دولت برای نیروهای انقلابی

آنطور که رضا تکبیری منتخب شورای دانش آموزی لارستان در ادامه این جلسه اظهار داشت: نگاه ما به دعوت به جلسه مدعیان فراجناحی و با نگاه پدرانه است تا هیچ یک از نیروهای انقلابی ناامید نشوند. “

وی افزود: از جمله سخنان مقام معظم رهبری که بر زمین مانده است، بازسازی بدنه دولت از نیروهای انقلابی است و مسئولانی در لارستان هستند که بیش از دوازده سال است که تغییر نکرده اند و نیاز به بازنگری دارد. با توجه، هیچ نکته مثبتی از آنها دیده نمی شود.

التکبری گفت: ما قبول داریم که یکی از شاخص های یک مدیر موثر ارتباط است، اما اغلب دیده می شود که یک مسئول در اکثر جلسات، همایش ها و جلسات شرکت می کند و این در حالی است که مردم به دلیل عدم حضور این اداره به اداره مربوطه شکایت می کنند. رئیس. گروه.” رهبری در این خصوص خطاب به مدعیان گفتند: مراقب کار نمایشی مسئولان باشید و انتظار داریم مدیر به ارتباطات، آموزش، ارتقای کارمندی و عمومیت بخشیدن به کار مردم توجه بیشتری داشته باشد.

احمد دلاور معاون استاندار لارستان نیز اظهار داشت: مطالبات کم نیست و در حوزه های مختلف فرهنگی، سیاسی و … وجود دارد، اما آنچه مهم است، چیدمان آنها به ترتیب اولویت و چشم انداز برای تحقق آن است.

وی اولویت اول در چشم انداز توسعه شهرستان را راه های مواصلاتی مستحکم و سهل الوصول دانست که فرودگاه بین المللی لارستان پنجمین فرودگاه کشور از نظر تردد است.

وی افزود: در رابطه با راه آهن تلاش ما این است که خطوط آنتن دهی در اللطیفی و سایر شهرها فعال شود و راه های مواصلاتی از مهمترین زیرساخت های توسعه شهر است. بعد از زیرساخت ها، توسعه اقتصادی این است که منطقه ویژه اقتصادی تصویب شود و در اسرع وقت شاهد راه اندازی و فعالیت شرکت های بزرگ تولیدی باشیم.

معاون فرماندار لارستان با اشاره به اینکه یکی از موضوعاتی که باعث رفع درز و کانکس محرومیت می شود ارتقای آن به بند است، درباره پیگیری مشکلات لارستان گفت: هشت کارگروه در سال جاری تشکیل شده است. شهرستان اعم از راه و شهرسازی، کارگروه های آموزشی، انرژی و ارتباطات، آب، کشاورزی و محیط زیست، صنعت و معدن، ورزش و فرهنگ و میراث فرهنگی که نزدیک به ۱۰۰ پروژه از سفارش های بزرگ به لارستان کوچک شناسایی شده و در حال انجام است. به صورت متوالی انجام می شود.

انتهای پیام