مصمم به برگزاری نمایشگاه در کشورهای مختلف خاورمیانه هستیم


به گزارش خبرگزاری فارس از شهر اصفهان، علیرضا مرتضوی مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی اصفهان با مدیرعامل و اعضای هیئت تحریریه خبرگزاری فارس در اصفهان دیدار کرد.

وی در این نشست گفت: برای بهره مندی شهرستان، استان و استان از روابط تجاری به دنبال برپایی نمایشگاهی کیفی در زمینه ارائه خدمات، محصولات و بازدیدکنندگان موثر هستیم.

مرتضوی خاطرنشان کرد: همچنین ممکن است بازدیدکنندگان کمتری در نمایشگاه حضور داشته باشند، اما در آن قراردادهایی بسته می شود که به تولید و صنعت به ویژه شرکت های دانش بنیان کمک می کند و در این صورت چنین نمایشگاه هایی از نظر ما با کیفیت هستند. “

مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی اصفهان در این خصوص افزود: به گروه ها و شرکت ها مراجعه و از آنها خواستیم در نمایشگاه حضور یابند و خدمات و محصولات خود را به نمایش بگذارند. ما همچنین توجه ویژه ای به منطقه خاورمیانه داریم و در نظر داریم شرکت ها را به برپایی نمایشگاه در کشورهای همسایه که تشنه فعالیت و تجارت هستند تشویق کنیم.

وی گفت: «هدف ما تسهیل در جایی که در حوزه‌های سیاسی و اجتماعی هزینه کرده‌ایم تا شرکت‌هایی به‌ویژه شرکت‌هایی که متکی به دانش هستند و فرصت‌های شغلی پایدار ایجاد می‌کنند، بتوانند در آن حوزه‌ها فعالیت کنند».

مرتضوی ادامه داد: در نظر داریم به مدت ۴ روز در دوحه نمایشگاهی برگزار کنیم و صنایع دستی در اصفهان به نمایش درخواهد آمد و در سفر سفیر آنها این موضوع را پیگیری خواهیم کرد.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه بین المللی اصفهان گفت: اگر بتوانیم این نمایشگاه را برگزار کنیم و صنایع دستی مردم را در حضور مردمی که در قاره های مختلف هستند به نمایش بگذاریم، کمک بزرگی به رونق صنایع دستی و افرادی که به دلیل تحریم ها نمی توانند. اگر از صنایع دستی ایرانی استفاده کنند، می توانند از این فرصت استفاده کنند. برای این منظور ما به همکاری و هم افزایی نیاز داریم تا کارها را آسان تر کنیم.

وی با اشاره به رویه های برگزاری نمایشگاه در تحقق شعار سال گفت: در حد توان از شرکت های دانش بنیان برای حضور در نمایشگاه های مختلف دعوت کردیم؛ همچنین مکانی را برای شرکت های دانش بنیان در نظر گرفتیم تا خدمات خود را به شرکت های حاضر ارائه کنند. در نمایشگاه و برای بازدیدکنندگان.”

مرتضوی با اشاره به لزوم ارتقای دانش مالی گفت: شهریورماه سال جاری نمایشگاه بازار سرمایه را برگزار می کنیم تا در صورت نیاز موضوع فاینانس را فرا بگیریم.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان با تاکید بر لزوم همکاری رسانه ها در راستای ساده سازی رسانه ها برای همکاری با نمایشگاه ها گفت: خبرنگاران خبرگزاری فارس در این زمینه تجربه بسیار خوبی دارند و نیازمند همکاری این رسانه ها هستیم. .

وی در خاتمه گفت: امیدواریم با همکاری بتوانیم اقدامات موثری برای اجرای کار در سایر نقاط استان انجام دهیم و همچنین به دستاورد بسیار خوبی در شعار سال برسیم.

انتهای پیام/ ۶۳۱۲۸ / الف /
این را برای صفحه اول پیشنهاد دهید