“مصرف کنندگان روح”: خانواده قربانی در مورد دورست نظر می دهندلوس آنجلس (AP) – روبرت دورست ، وارث املاک نیویورک روز پنجشنبه به حبس ابد محکوم شد بدون …

لوس آنجلس (AP) – روبرت دورست ، وارث املاک نیویورک روز پنجشنبه به دلیل قتل بهترین دوست خود در بیش از دو دهه پیش به حبس ابد محکوم شد.

دورست 78 ساله ماه گذشته در دادگاه عالی لس آنجلس به جرم تیراندازی به سر سوزان برمن در دسامبر 2000 به قتل درجه یک محکوم شد.

این قتل رازی بود که 15 سال قبل از دستگیری دورست در خانواده و دوستانش ، پس از تصمیم غیرعاقلانه وی برای مشارکت در یک مستند که شواهد جدیدی را کشف کرد و او را در اعترافات شگفت انگیز گرفتار کرد ، 15 سال درگیر بود.

مرگ برمن یک سوراخ دائمی در زندگی اعضای خانواده ای برجای گذاشت که پنجشنبه ماجراجویی ، خلاقیت و عشق و وفاداری عمیق او را به یاد آوردند.

ثارب کافمن ، که پس از ملاقات پدرش برمن را مادر می دانست ، می گوید: “این یک تجربه روزانه ، نفس گیر و طاقت فرسا بود.” من بارها همه چیز را به خاطر او از دست داده ام. ”

دورست که مشکلات پزشکی متعددی دارد و روی صندلی چرخدار نشسته بود و اسکراب های قهوه ای رنگ زندان را پوشیده بود ، چیزی نگفت. چشمانش کاملاً باز شده بود و هنگام ورود به سالن دادگاه نگاهی کاتاتونیک داشت و هنگام صحبت کردن کافمن و سه پسر عموی برمن را به سختی نگاه کرد.

دادستان گفت که دورست برمن را ساکت کرد تا از متهم کردن وی در تحقیقات مجدد در مورد ناپدید شدن همسرش در سال 1982 در نیویورک جلوگیری کند.

دادستان می گویند که برمان زمانی که کتی دورست ناپدید شد ، برای دورست یک بیگانه جعلی تهیه کرد.

دورست اعتراف کرد که هیچ یک از زنان را نکشته است ، اما در بازجویی گفت اگر دروغ بگوید دروغ می گوید.

دادستان همچنین شواهدی را ارائه کرد مبنی بر اینکه وی عمداً همسایه ای را در گالوستون ، تگزاس ، در سال 2001 کشته است ، اگرچه در این پرونده پس از شهادت اینکه وی در دفاع از خود شلیک کرده و سپس به زندان رفت ، از قتل تبرئه شده است. جنازه را شکسته و دور انداخته است. دریایی.

وکیل مدافع دیک دگرین گفت که دورست درخواست تجدیدنظر خواهد کرد و از اظهار نظر بیشتر خودداری کرد.

قاضی مارک ویندهام با رد استدلال هایی مبنی بر عدم وجود شواهد کافی یا عدم صدور حکم صحیح در مورد 15 موضوع ، دادرسی جدید را رد کرد.

ویندهام به شوخی گفت: “شما گفتید دادگاه آنقدر مرتکب اشتباه بود که باعث شد احساس خودم را بکنم.”

ویندهام شواهد زیادی در اختیار داشت و دادستانها بدون هیچ شک و تردید معقول به حداقل پنج روش ، از جمله افشاگری های ویرانگر در بازجویی دورست و اعتراف او در اوج مستند شش قسمتی “The Jinx: The Life and جنایات روبرت” اعتراف کردند. دورست ”

دورست پس از اینکه در مورد یادداشتی که به پلیس برای بدن بی جان برمن نوشته بود دروغ گفت ، به حمام رفت و با میکروفون زنده خود را زیر لب گفت: “گرفتار شده ای”. او بعداً گفت: “البته او همه آنها را کشت.”

فیلمسازان با یادداشتی از پلیس که آدرس برمن و فقط کلمه “جسد” داشت ، با او روبرو شدند. این بورلی هیلز با حروف بزرگ نوشته شده و به اشتباه “بورلی” نوشته شده است.

دورست گفت فقط قاتل می تواند آن را بنویسد و نه او. سپس نامه ای را به او نشان دادند که یکبار به برمان با همان دست خط نوشت و بورلی آن را به همان شیوه نوشت.

دورست اعتراف کرد که از شرکت در این مستند پشیمان است.

زندگی کافمن در اواسط دهه 1920 ، هنگامی که برمن کشته شد و مسئول مراقبت از اموالش شناخته شد ، از ریل خارج شد. او گفت که او ماه ها را صرف بسته بندی خانه خود کرده و به دنبال صحنه های جنایت ، جایی که موهای کدر او هنوز روی زمین بود ، به دنبال ردپای خونین سگ هایش ، بازگشت.

او در مورد تجربه و نیاز به نگهداری وسایل خود در آپارتمان کوچکش تلخ صحبت کرد ، اما اشاره نکرد که شواهد مهم در آنجا وجود دارد – نامه ای که تأیید مطابقت با “یادداشت جسد” را پیدا کرد.

محاکمه در مارس 2020 آغاز شد و به دلیل شیوع ویروس کرونا در ایالات متحده و تعطیلی دادگاه ها به مدت 14 ماه به تعویق افتاد. این پرونده در ماه مه از سر گرفته شد و هیئت منصفه در 17 سپتامبر رای صادر کرد.

هفت نفر از اعضای هیئت منصفه برای شرکت در حکم بازگشتند.

برمان ، دختر یک مجرم و نویسنده لاس وگاس ، محرمانه قدیمی دورست در کالج بود. او به دوستانش و دورست گفت که در حال آماده شدن برای گفتگو با پلیس در مورد تحقیق مجدد درباره ناپدید شدن همسرش مدت کوتاهی قبل از کشته شدن وی است.

کتی دورست هرگز پیدا نشد. روبرت دورست هرگز به جرم مرتبط با ناپدید شدن متهم نشده است.

اما پس از محکومیت وی در مورد مرگ برمن ، که بر اساس شواهدی مبنی بر کشته شدن همسرش بود ، اکنون یک دادستان نیویورک آماده است تا در مورد مرگ وی ، شخصی که با موضوع آشنا است – اما نه در مورد آن. او به آسوشیتدپرس گفت که در مورد تحقیقات در حال انجام علنی است و به شرط ناشناس ماندن این کار را انجام داد.

خانواده کتی مک کورمک دورست امیدوار بودند پنجشنبه در دادگاه در مورد از دست دادن شهادت دهند ، اما بر اساس ایمیل هایی که به وکیل آنها ارسال شده است ، دادستان این درخواست را رد کردند.

وکیل رابرت آبرامز ، که در جلسه دادگاه حاضر شد. او گفت که خانواده مک کورمک ناامید و عصبانی هستند.

آبرامز گفت: “خانواده نمی خواهند 3000 مایل سفر کنند تا در برخی از تولیدات هالیوود نقش موثری را ایفا کنند و در آنجا بنشینند و نتوانند برای قربانی اظهارات تأثیرگذار بگذارند.” “این فیلمی نیست که یک نمایش بی ادبانه باشد. این زندگی آنهاست و 40 سال رنج کشیده اند. ”

جان لوین ، معاون دادستان ، کافمن و دیگران اکنون از دورست خواسته اند تا به خانواده مک کورمک بگوید که او در کجا دفن شده است.

کافمن گفت: “امیدوارم در روزها و ساعات پایانی ، کمی از آنچه من درخواست می کنم به مک کورمک بدهید: یافتن کتی ، بالاخره بالاخره به استراحت مناسب او.” “این مهمترین س questionالی است که هنوز ما را درگیر خود کرده است.”

دورست نوه جوزف دورست است ، بنیانگذار سازمان دورست ، یکی از بزرگترین بنگاه های املاک تجاری در منهتن و گفته می شود که ثروتی بالغ بر 100 میلیون دلار دارد.

دیوی برمن ، که خانواده اش پسر عموی وی را پس از مرگ پدرش دریافت کردند ، گفت که وی قبل از صدور حکم به مزار او رفت.

او در حالی که صدای او ترکید گفت: “من به او سر زدم و به او گفتم که می تواند آرام شود.” عدالت برقرار شده است ».

___

کریستوفر وبر ، نویسندگان آسوشیتدپرس و استفانی دازیو از لس آنجلس و مایکل آر سیساک از نیویورک در تهیه این گزارش مشارکت داشتند.

حق چاپ © 2021 آسوشیتدپرس. همه حقوق محفوظ است. این مطالب نمی تواند منتشر ، پخش ، نوشته یا توزیع مجدد شود.

دیدگاهتان را بنویسید