مرکز خود را در Freedom Fitness پیدا کنید


یوگا یک تمرین کم اثر است که به ایجاد تعادل بین ذهن و بدن کمک می کند. شکی نیست که حالت ها و تنفس عمیق که در هر کلاس تمرین می شود برای رفاه عمومی عالی است.

اما آیا متوجه شده اید که یوگا سلامت و قدرت بدنی را نیز بهبود می بخشد؟

کلاسهای گروهی تمرینات یوگا بیش از انجام حرکات کششی و آرامش بخش هستند. هیچ حرکتی بی هدف وجود ندارد و هر حالت (یا تصویر) که توسط مربی هدایت می شود بر تنفس و موقعیت بدن تمرکز می کند تا مزایای سلامتی خاصی را ارتقا دهد.

یوگا علاوه بر آگاهی بدن ، کنترل تنفس و کاهش استرس ، به تن ماهیچه ها ، انعطاف پذیری ، حالت بدن و تعادل نیز کمک می کند.

فواید یوگا

یوگا تمرینی است که تقریباً همه می توانند از آن لذت ببرند. مربیان برای راهنمایی و اصلاح موقعیت ها آماده هستند تا بدون آسیب و تنش انجام شوند.

این یک تمرین ملایم اما تقویت کننده است که هر سنی می تواند از آن لذت ببرد و از آن احساس خوبی داشته باشد ، به ویژه مادران تازه وارد. بهبود بیماران پس از جراحی ، تصادف یا آسیب ؛ افراد مسن سازگار با سفتی و درد آرتریت ؛ و کسانی که درد مزمن ناشی از مولتیپل اسکلروزیس (MS) ، فیبرومیالژیا و لوپوس را تجربه می کنند.

افرادی که از اضطراب و افسردگی رنج می برند نیز ممکن است تسکین پیدا کنند زیرا بر تنفس ، مراقبت از خود و ذهنی آرام و روشن تمرکز می کنند.

یوگا با افزایش قدرت و انعطاف پذیری ، نقش مهمی در مدیریت درد ، تسکین تنش عضلانی و احساس کلی رفاه دارد.

آیا باید یوگا را امتحان کنم؟

یوگا ممکن است برای همه مناسب نباشد ، اما این یک تجربه تناسب اندام گروهی است که انگیزه و حمایت را نیز ارائه می دهد. تنفس عمیق ، کشش و تقویت در کنار دیگران می تواند یک تجربه آرامش بخش و مفید باشد.

آیا ارزش امتحان کردن را ندارد؟ به ویژه امروز ، در میان همه استرس های بهداشتی ، کاری و مالی که با آن روبرو هستیم. یک ساعت حضور آرام می تواند به شما در تمرکز مجدد و بهبود سلامت کمک کند.

آیا نگران موقعیت های غیرقابل دسترسی و نامناسب هستید؟ من گرفتم. مربیان برای راهنمایی و اطمینان از یک تجربه راحت و لذت بخش آنجا هستند.

خجالت نکشید ، یوگا را امتحان کنید! اگر می خواهید در مورد این تمرین باورنکردنی بیشتر بدانید ، با Freedom Fitness با ما تماس بگیرید. خوشحال می شویم خبری از شما دریافت کنیم!

دیدگاهتان را بنویسید