مدیر فیس بوک می گوید الگوریتم ها کاربران را در برابر “سخنان نفرت انگیز” محافظت می کند


معاون رئیس جمهور محاصره شده سیاست و تجارت جهانی روز یکشنبه گفت که الگوریتم های بحث برانگیز فیس بوک از کاربرانش در برابر قرار گرفتن در معرض محتوای شدید ، سخنان نفرت انگیز و اطلاعات غلط محافظت می کند.

نیک کلگ از فیس بوک در برابر اتهامات افشاگر فرانسیس هوگن دفاع کرد که الگوریتم های آن باعث کلیک و محتوای شدید می شود – اما تاکید کرد که این شرکت هرگز نمی تواند اطلاعات غلط و سخنان نفرت را به طور کامل از سیستم عامل خود حذف کند.

کلگ به دانا باش در CNN State of the Union گفت: “اگر الگوریتم ها را حذف کنید … اولین چیزی که اتفاق می افتد این است که مردم بیشتر ، نه کمتر ، نفرت پراکنی – بیشتر ، نه کمتر اطلاعات غلط” را مشاهده کنند. “این الگوریتم ها طوری طراحی شده اند که تقریباً مانند فیلترهای بزرگ هرزنامه برای شناسایی و کاهش ارزش محتوای بد عمل می کنند.”

وی گفت: “به ازای هر ده هزار محتوا ، شما تنها پنج قطعه از سخنان نفرت انگیز را مشاهده خواهید کرد.” “ای کاش می توانستیم آن را از ابتدا حذف کنیم. ما یک سوم جمعیت جهان را در سیستم عامل های خود داریم. البته ما خوبی ها ، بدی ها و زشتی های انسان را در سکوهای خود می بینیم. ”

کلگ به باش اصرار داشت که الگوریتم های فیس بوک در آستانه شورش 6 ژانویه در کنگره نقش خاصی ایفا نکرده اند. او در “Meet The Press” شبکه NBC به چاک تاد گفت که بیانیه هاوگن در فیس بوک اقداماتی را برای کاهش لحن کاربر ایجاد کرده است. اخبار پس از انتخابات ریاست جمهوری 2020 “به سادگی درست نبود.”

کلگ به تاد می گوید: “در حقیقت ، ما اکثریت قریب به اتفاق آنها را تا زمان افتتاح نگه داشتیم و برخی را برای همیشه در محل خود نگه داشتیم.”

وی گفت که این شرکت “ابزارهای ساده” – مانند کاهش تیراژ ویدئو ، فرصت های مشارکت مدنی و تبلیغات سیاسی – را که “به اشتباه بسیاری از مطالب حقوقی بی گناه را به طور دلپذیر و دلپذیر جمع آوری کرده بود” کاهش داده است.

نیک کلگ ، مدیر فیس بوک ، تکذیب می کند که شورش های 6 ژانویه در کنگره توسط الگوریتم های این پلتفرم تقویت شده است.
خبرگزاری فرانسه از طریق گتی ایماژ
تصویری از لوگوی فیس بوک با افراد روی لپ تاپ.
فیس بوک همچنین به دلیل عدم محدودیت در کارتل های مواد مخدر ، قاچاقچیان انسان و کودکان پدوفیل مورد بررسی قرار گرفته است.
رویترز

کلگ گفت: “من این کار را بسیار استثنایی انجام دادم.” “ما به سادگی اجازه می دهیم محتوای کاملاً عادی کمتر در پلت فرم ما پخش شود. من این کار را به دلیل شرایط استثنایی انجام دادم. ”

کلگ به تاد گفت که مسئولیت “ایجاد یک تنظیم کننده دیجیتال” و ایجاد قوانین برای محرمانه بودن داده ها و تعدیل محتوا بر عهده کنگره است.

وی گفت: “من فکر نمی کنم کسی بخواهد یک شرکت خصوصی در مورد این موانع بسیار دشوار بین آزادی بیان ، از یک سو ، و تعدیل یا حذف محتوا ، از سوی دیگر قضاوت کند.” “یک اختلاف سیاسی اساسی وجود دارد. راست فکر می کند که ما بیش از حد محتوا را سانسور می کنیم ، و چپ فکر می کند که ما به اندازه کافی حذف نمی کنیم. “

نیک کلگ ، نایب رئیس فیس بوک در زمینه سیاست و تجارت جهانی.
نیک کلگ ، مدیر فیس بوک می گوید “فرصت های مشارکت مدنی و اعلامیه های سیاسی” بر شهرت شرکت تأثیر می گذارد.
dpa / image اتحاد از طریق Getty I

کلگ به جورج استفانوپولوس از ABC گفت که تجزیه و تحلیل اطلاعات گزارش شده توسط فیس بوک در مورد آسیب محصولات این شرکت به کودکان و جامعه توسط آگاهی شرکت های دخانیات در مورد خطر سیگار “بسیار گمراه کننده” است.

او می گوید: “در دهه های 80 و 90 ، قیاس هایی وجود داشت که تماشای بیش از حد تلویزیون مانند الکلیسم بود ، یا بازی های بازی مانند Pac Man مانند سوء مصرف مواد مخدر بود.” “ما نمی توانیم طبیعت انسان را تغییر دهیم. همیشه در اینترنت چیزهای بد خواهید دید. ”

دیدگاهتان را بنویسید