مدرسه سیاتل رژه هالووین را لغو کرد زیرا “دانش آموزان رنگین پوست را به حاشیه می برد”


یک مدرسه ابتدایی در سیاتل امسال رژه سالانه هالووین خود را لغو کرد و گفت: “دانش آموزان رنگین پوست را که این جشن را جشن نمی گیرند به حاشیه می برد”.

منطقه مدرسه گفت که تصمیم برای لغو رژه کدو تنبل ، که در آن دانش آموزان می توانند لباس هالووین را بپوشند ، توسط تیم برابری نژادی در مدرسه ابتدایی روز بنیامین فرانکلین گرفته شد.

سخنگوی مدرسه دولتی سیاتل در بیانیه ای به جیسون رانتز ، مجری رادیو KTTH گفت: “بسیاری از رویدادهای اجتماعی و محله ای وجود دارد که در آن دانش آموزان و خانواده ها می خواهند بتوانند هالووین را جشن بگیرند.” “از لحاظ تاریخی ، رژه کدو تنبل ، دانش آموزان رنگین پوست را که این جشن را جشن نمی گیرند به حاشیه می برد. به طور خاص ، این دانشجویان درخواست کردند تا هنگام برگزاری رویداد در محوطه دانشگاه منزوی شوند.

در بیانیه آمده است: “با اتحاد با تعهد بی دریغ SPS به دانش آموزان رنگین پوست ، به ویژه مردان آفریقایی-آمریکایی ، کارکنان متعهد هستند که در طول روز مدرسه فرصت های آموزشی فراگیرتری را برای رژه کدو تنبل فراهم کنند.” هیچ ارتباطی با COVID-19 در حال انجام ندارد. پاندمی.

مدیر مدرسه استنلی جاسکوت تأیید کرد که رژه لغو شده است.

هالووین یک مسئله بسیار پیچیده برای مدارس است. بله ، من موافقم که این رویداد دانش آموزان سیاه پوست ما را به حاشیه رانده است. برخی از دانش آموزان ما از لحاظ تاریخی فعالیت دیگری را در کتابخانه انتخاب کرده اند در حالی که رژه کدو تنبل در حال انجام بود. جاسکوت به فاکس نیوز گفت: “این یک وضعیت منزوی بود و با ارزش های ما برای یک مکان فراگیر و امن برای همه دانش آموزان ما – به ویژه دانش آموزان رنگین پوست و کسانی که نسبت به سر و صدا و هیجان رژه حساس هستند” مطابقت ندارد. به

این مدرسه در خبرنامه 8 اکتبر والدین را از لغو خبر داد و از آنها خواست امسال به فرزندان خود اجازه ندهند لباس بپوشند. در خبرنامه توضیح داده شده است که مهمانی های لباس می تواند برای بسیاری از کودکانی که توان خرید آن را ندارند ناراحت کننده باشد و میزان صدای زیاد و ازدحام جمعیت نیز می تواند برای کودکان آزاردهنده باشد.

بر اساس خبرنامه رانتز ، در عوض ، دانش آموزان امسال در رویدادهای پاییزی فراگیر مانند “واحدهای موضوعی مطالعه پاییز” و بررسی “آثار هنری پاییز” شرکت خواهند کرد.

این مدرسه در خبرنامه 8 اکتبر والدین را از لغو خبر داد و از آنها خواست امسال به فرزندان خود اجازه ندهند لباس بپوشند.
گتی ایماژ

دیوید مالکین ، پسر 7 ساله اش که در BF Day شرکت می کند ، این تصمیم را “تمرینی در غرور سفید غنی ، که بیداری است” نامید.

مالکین در برنامه دوشنبه خود به رانتز گفت: “من هیچ راهی برای رسیدگی م effectivelyثر به نابرابری ها تا آنجا که نابرابری وجود دارد ، نمی بینم.” “می دانید ، این امر از طرف کارگردان و کارکنان یک کار خارق العاده به نظر می رسد که عمدتا سفیدپوست است.”

مالکین که آسیایی است ، گفت که والدین در این تصمیم دخیل نبودند.

وی گفت: “من مطمئن هستم که آنها نمی خواهند از کسی از هر نژاد و قومی که نمی خواهد با آنها قدم بزند بشنوند.”

دیدگاهتان را بنویسید