مدت زمان ایمپلنت دیجیتال چقدر است؟ – اخبار تجارت


بسیاری از افرادی که قصد کشاورزی دارند کاشتن آنها دندان دارند، سؤالاتی در مورد عمر ایمپلنت دیجیتال لیفت ایمپلنت های دندانی به دو روش رایج انجام می شود که به ایمپلنت های سنتی و ایمپلنت دیجیتال ما آنها را طبقه بندی می کنیم. به طور کلی ایمپلنت دیجیتال شرایط بهتری نسبت به ایمپلنت معمولی دارد و به همین دلیل بهتر و بهتر دریافت می شود.

در زیر در مورد ارتفاع صحبت خواهیم کرد عمر ایمپلنت دیجیتال بیایید این گونه را مطرح کنیم کاشتن برای اطمینان از اطلاعات بیشتر در مورد هزینه ایمپلنت دیجیتال به لینک زیر مراجعه کنید.

قیمت ایمپلنت دندان

ایمپلنت دیجیتال

تفاوت بین ایمپلنت دیجیتال و ایمپلنت معمولی

به طور قطع می توان گفت که ایمپلنت دیجیتال ویژگی ها و شرایط بهتری نسبت به ایمپلنت معمولی خواهد داشت و ترکیب آن با ایمپلنت سوئیسی ترکیب بسیار خوبی خواهد بود. برای ساخت و نصب این نوع ایمپلنت های دندانی از تجهیزات پیشرفته تر و مدرن تری استفاده می شود. زیرا این ایمپلنت جدیدتر از ایمپلنت معمولی است و با استفاده از پیشرفته ترین تکنولوژی طراحی و تولید شده است.

اصولاً در این روش از یک برنامه سه بعدی برای ترمیم دندان استفاده می شود. بنابراین طبیعی است که نتیجه فرآیند درمان نیز با روش رایج متفاوت باشد و بتواند رضایت بیشتری را به همراه داشته باشد. البته استفاده از این فناوری ها بر طول عمر ایمپلنت دیجیتال نیز تاثیر گذاشته و باعث افزایش طول عمر و دوام آن می شود. در فرآیند کاشت ایمپلنت دیجیتال، درد و خونریزی کمتر است و این یکی از مزایای این روش درمانی نسبت به ایمپلنت سنتی است.

عمر ایمپلنت دیجیتال

ایمپلنت دیجیتال با توجه به تکنولوژی ساخت آن مزایای بسیاری دارد. از مزیت های این روش عمر طولانی ایمپلنت دیجیتال است که بیشتر از روش معمول است.

عمر ایمپلنت دیجیتال به گونه ای خواهد بود که شخصی که آن را نصب می کند می تواند تا پایان عمر از آن استفاده کند. اگرچه می توان انتظار داشت که این نوع ایمپلنت تا پایان عمر فرد باقی بماند، اما نقش مراقبت های بهداشتی و معاینات منظم در این فرآیند را نباید نادیده گرفت.

طول عمر ایمپلنت دیجیتال

چرا ایمپلنت دیجیتال دوام می آورد؟

دلیل عمر طولانی ایمپلنت دیجیتال نسبت به ایمپلنت معمولی را می توان به روش ساخت و تکنولوژی به کار رفته در آن نسبت داد. زیرا همانطور که اشاره کردیم برای ساخت این نوع ایمپلنت های دندانی از دستگاه های پیشرفته و سیستم طراحی سه بعدی استفاده می شود. استفاده از این سیستم به جراحی دندان و جایگزینی ایمپلنت به جای دندان های از دست رفته کمک می کند و خطاهای پزشکی در این فرآیند را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد. همچنین این قطعات ایمپلنت دندانی در بهترین حالت خود در دهان قرار می گیرند و ثابت می شوند. برای اطلاعات بیشتر در مورد ایمپلنت کره ای و هزینه آن می توانید به لینک زیر مراجعه کنید.

قیمت ایمپلنت کره ای

نقش برنامه های سه بعدی در زندگی ایمپلنت های دیجیتال

وقتی تکنولوژی پیشرفت می کند ایمپلنت دیجیتال و در مورد استفاده از نرم افزار طراحی سه بعدی بحث می کند، این سوال پیش می آید: چگونه این سیستم و فناوری می تواند طول را افزایش دهد عمر ایمپلنت دیجیتال اثر؟ به طور کلی نرم افزار طراحی سه بعدی می تواند کیفیت و عمر این محصول را به شرح زیر افزایش دهد:

عمق مناسب را برای کاشت پایه در فک در نظر بگیرید

استفاده از نرم افزار سه بعدی به پزشک این امکان را می دهد که عمق مناسب برای ایمپلنت را به بهترین شکل ممکن پیدا کند کاشتن قسمت داخلی استخوان فک را پیدا کنید. بر این اساس دندانپزشک متوجه می شود که پایه ایمپلنت تا چه اندازه باید در استخوان فک قرار گیرد تا به اعصاب آن قسمت برخورد نکند. بنابراین، روند کاشت ایمپلنت دیجیتال راحت تر انجام خواهد شد.

انتخاب بهترین شکل پایه بر اساس زاویه پوشش مناسب

استفاده از این سیستم پیشرفته به دندانپزشک اجازه می دهد تا زاویه نصب پایه ایمپلنت را بهتر در نظر بگیرد تا زاویه مناسب با پوشش باشد. هر چه زاویه نصب پوشش و پایه ایمپلنت دقیق تر باشد، عمر ایمپلنت دیجیتال همچنین افزایش یافته و ماندگاری بیشتری نیز خواهد داشت.

نرم افزار کاشت دیجیتال سه بعدی

بررسی بهترین تراکم استخوان برای ایمپلنت های اباتمنت

در این روش دندانپزشک با کشف محل با بیشترین تراکم استخوان در فک قادر خواهد بود بهترین مکان را برای نصب پایه ایمپلنت انتخاب کند. این نیز می تواند در نهایت افزایش یابد طول عمر ایمپلنت دیجیتال بیا

پایه ایمپلنت را در فاصله مجاز از سینوس ها نصب کنید

در برخی موارد، پایه نزدیک مشاهده می شود کاشتن باعث سوراخ شدن سینوس می شود و مشکلاتی را در این ناحیه به دنبال خواهد داشت. اما ایمپلنت دیجیتال به گونه ای نصب شده است که از بروز چنین مشکلاتی جلوگیری می کند. زیرا پزشک با استفاده از نرم افزار سه بعدی، محل دقیق فونداسیون را با توجه به سینوس مشخص می کند. بنابراین در این صورت احتمال عفونت پایه های موجود در سینوس ها کاهش می یابد. زمانی که بیمار با مشکلاتی مانند سوراخ شدن سینوس و افتادن ایمپلنت سینوس مواجه نشود. عمر ایمپلنت دیجیتال نیز افزایش چشمگیری خواهد داشت.

با توجه به مزیت های مطرح شده پیرامون آن ایمپلنت دیجیتالبه طور طبیعی بسیاری از افراد این روش را به جای روش معمول کاشت دندان ترجیح می دهند.

مراقبت شخصی چه تاثیری بر طول عمر ایمپلنت دیجیتال دارد؟

یکی از مهمترین مواردی که می تواند در افزایش یا کاهش قد تاثیر بسزایی داشته باشد عمر ایمپلنت دیجیتال مراقبت پیوند فردی با کیفیت شما. به طور کلی می توان گفت که دندان های کاشته شده مانند دندان های طبیعی نیاز به مراقبت های بهداشتی دارند. فرقی نمی کند دندان طبیعی داشته باشید یا دندان کاشته شده.

در هر صورت مسواک زدن و نخ دندان کشیدن مرتب ضروری است. همچنین از خوردن غذاهای تند که ممکن است به دندان آسیب برسانند خودداری کنید و این قسمت را نیز در نظر بگیرید. هر چه کیفیت مراقبت های بهداشتی بالاتر باشد، عمر ایمپلنت دیجیتال همچنین افزایش می یابد و می توانید برای مدت طولانی تری (تا پایان عمر) از این ایمپلنت های دندانی استفاده کنید.