مدارس نیویورک در حال فعالیت کامل هستند ، اما برنامه های بعد از مدرسه در تلاش برای یافتن نیروی کافی نیستند


مدارس دولتی نیویورک تقریباً سه هفته پیش بازگشایی شدند ، اما بسیاری از برنامه های پس از مدرسه هنوز در تلاش برای یافتن کارکنان کافی برای ارائه خدمات خود در پاییز هستند ، و خانواده ها را در جستجوی گزینه های جایگزین قرار می دهد.

یک هفته پیش ، علی کوهن ایمیلی از مدرسه چارتر بروکلین دریافت کرد که می گفت برنامه پس از مدرسه برای 150 کودک لغو شده است و والدین باید بلافاصله هماهنگی های دیگری را انجام دهند.

کوهن گفت: “قطعاً این یک شگفتی بزرگ و یک مبارزه بزرگ برای ما به عنوان والدین است.”

رونی شیندلر ، بنیانگذار Kids Orbit ، که برنامه پس از مدرسه را برای بروکلین پروسپکت اجرا می کرد ، از اظهارنظر درباره جزئیات قرارداد امتناع کرد ، اما گفت که استخدام دشوار است. او می گوید یکی از دلایل این است که بسیاری از بازیگران ، متخصصان و هنرمندان که معمولاً بخش بزرگی از پایگاه کارکنان آن را تشکیل می دهند ، دیگر در نیویورک زندگی نمی کنند.

شیندلر می گوید: “نوازندگان و ممیزان ، بسیاری از آنها تازه شروع به بازگشت به شهر کرده اند و بخش مهمی بوده اند: 30 تا 40 درصد از کارکنان ما ، زیرا این یک کار نیمه وقت است.” “در حال بازگشت است ، اما با سرعت بسیار کند.”

یکی از کارکنان دانشگاه حل و فصل ، یک سازمان خدمات اجتماعی که برنامه های بعد از مدرسه را در 17 مدرسه دولتی در بروکلین و منهتن اجرا می کند ، گفت که بخشی از مشکل یافتن کارکنان واجد شرایط واکسینه شده است.

پرسنلی که در برنامه های بعد از مدرسه توسط شهر COMPASS ، Beacon و Cornerstone اداره می شوند یا در برنامه پس از مدرسه در ساختمان اداره آموزش و پرورش شهر کار می کنند ، مشمول دستور واکسیناسیون شهر هستند که نیاز به اثبات حداقل یک دوز COVID-19 دارد به واکسن یا صورت در مرخصی بدون حقوق قرار می گیرد. بعدازظهر جمعه ، DOE گفت حداقل 90 درصد از کارکنان DOE یا حدود 133،000 از 148،000 نفر واکسینه شده اند.

کارمند دانشگاه شهرکی که نخواست نامش فاش شود ، گفت: “یافتن نامزدهای واجد شرایط برای درخواست حتی برای مشاغل آزاد بسیار دشوار است.”

“در حال حاضر ، ما حدود 40 کارمند در بخش جوانان خود بین منهتن و بروکلین داریم که در حال حاضر واکسینه نشده اند. و این تأثیر زیادی بر برنامه نویسی ما داشت. “

کارولین پترسون ، مدیر اجرایی Bitty City Players ، که دو برنامه بعد از مدرسه را در بروکلین اجرا می کند ، گفت که وی با متقاضیان واکسینه نشده نیز ملاقات کرده است.

او می گوید: “من افراد بسیار واجد شرایط را پیدا می کردم و فکر می کردم به جکپات رسیده ام ، و سپس متوجه شدم که چرا آنها قبلاً درگیر آموزش نبوده اند زیرا واکسینه نشده اند.” “این امر به شدت تعداد نامزدهای مورد علاقه من را کاهش داد.” او می گوید که معمولاً در هر برنامه 10 معلم استخدام می کند و امسال فقط شش معلم برای دو برنامه دارد.

کارکنان شهرک دانشگاه جدا از دستور واکسیناسیون ، کار شدید و کم درآمد است ، اذعان داشت: “رقابت با برخی از فروشگاه های خرده فروشی و برخی دیگر از شرکت های خصوصی که می توانند هزینه ساعتی بپردازند برای ما دشوار است. و کار بسیار سختی است. “

پترسون گفت که باید معیارهای پرسنلی خود را تغییر دهد تا اکنون نامزدهای فاقد مدرک دانشگاهی را شامل شود. “من حتی نگاه نمی کردم […] افرادی که از دانشگاه فارغ التحصیل نشده بودند و من اکنون به افرادی که هنوز در کالج هستند نگاه کرده ام. “

ناتانیل استایر ، سخنگوی DOE ، با اشاره به اینکه شهر به اندازه سالهای گذشته برنامه های مدرسه ارائه می دهد ، گفت: شروع هر سال تحصیلی معمولاً به معنی دوره های تعدیل برنامه های بعد از مدرسه ، از جمله چالش های مربوط به کارکنان است.

دپارتمان جوانان و توسعه جامعه ، که سه برنامه پس از مدرسه تحت رهبری شهرها ارائه می دهد ، گفت که ثبت نام امسال به دلیل بازگشت آموزش های شخصی بسیار قوی بوده است و بیش از 90،000 کودک تنها در بیش از 900 برنامه COMPASS ثبت نام کرده اند.

مارک زوستوویچ ، سخنگوی DYCD گفت: “در حالی که COVID-19 بر میزان ثبت نام در برنامه های پس از مدرسه که توسط DYCD تأمین می شود در اوج همه گیری تأثیر گذاشته است ، برنامه ها کاهش نیافته است.” “در حقیقت ، با ارائه خدمات کامل حضوری در این سال تحصیلی ، ما پیش بینی می کنیم که در بیش از هزار برنامه COMPASS ، Beacon و Cornerstone بعد از مدرسه به ثبت نام کامل برسیم.”

دیدگاهتان را بنویسید