مدارس شرکت فردریک تضعیف قوانین قرنطینه ، نیاز به واکسن یا آزمایشات ورزشیمدارس دولتی در شهرستان فردریک دستورالعمل های جدیدی در مورد افرادی که باید در قرنطینه قرار بگیرند دارند تا بتوانند از شیوع COVID-19 و اختلال در دانش آموزان جلوگیری کنند.

از روز دوشنبه ، مدارس دولتی در شهرستان فردریک مریلند سیاست جدیدی در مورد افرادی که باید در قرنطینه قرار بگیرند تا تلاش کنند شیوع COVID-19 را کنترل کرده و اختلال دانش آموزان را به حداقل برسانند ، در نظر خواهند گرفت.

سر آلبان ، تری آلبان ، روز چهارشنبه به هیئت مدیره گفت: تا کنون ، تنها حدود 2 درصد از دانشجویانی که از آنها خواسته شده است قرنطینه شوند مثبت بوده اند.برخلاف سال گذشته ، جایی که دانش آموزان به فعالیت های آنلاین کلاس درس دسترسی داشتند ، دانش آموزان قرنطینه ای امسال بیشتر کارهای خود را در خانه انجام می دادند.

هیئت مدیره شهرستان فردریک روز چهارشنبه به تغییر شرایطی که در آن فرد باید قرنطینه شود ، اگر 15 دقیقه در کنار فردی که مبتلا به کروناویروس تایید شده است ، می گذرد ، رای داد.

آلبان می گوید: “اگر یک دانش آموز تماس نزدیک و پنهان داشته باشد ، لازم نیست قرنطینه شود – ما فقط در صورت تماس با دانش آموزان تماس نزدیک می گیریم.”

تنها زمان هایی که به دانش آموزان اجازه داده می شود ماسک خود را بردارند در زمان ناهار و استراحت است.

آلبان گفت مدارس به والدین در مورد موارد تایید شده توسط COVID هشدار داده اند.

آلبان می گوید: “اگر مورد مثبتی در کلاس درس مشاهده شود ، به همه خانواده ها اطلاع می دهیم که یک مورد مثبت در کلاس درس وجود داشته است ، ما ادامه می دهیم.” “ما همچنان به خانواده ها می گوییم اگر فرزند شما علائمی دارد ، آنها را به مدرسه نفرستید – آنها را ارزیابی کنید.”

علاوه بر این ، شورا به دانش آموزان مشارکت کننده در فعالیتهای فوق برنامه رای داد تا واکسیناسیون خود را انجام دهند یا آزمایشات هفتگی COVID را تا 6 دسامبر ، که فصل ورزشهای زمستانی آغاز می شود ، انجام دهند.

این الزام با توصیه کمیته بازگشت منطقه مدرسه – گروهی از دانش آموزان مدرسه و مقامات بهداشتی که راهنمایی های ناوبری همه گیر را ارائه می دهند ، ارائه می شود.

این هیئت گفت دانش آموزان درگیر در فعالیت های فوق برنامه ، از جمله ورزش ، و همچنین فعالیت های گروهی و نمایشی ، زمان زیادی را در نزدیکی ، بدون نقاب ، می گذرانند و آنها را در معرض خطر بیشتر گسترش ویروس قرار می دهند.

برخی از اعضای هیئت مدیره در مورد الزامات مختلف برای دانش آموزان ، بسته به فعالیت آنها ابراز نگرانی کردند. سرانجام ، الزام واکسیناسیون یا آزمایش ، 4-3 انجام شد.

تا به امروز ، در سال تحصیلی 2021 ، 647 دانش آموز و 92 کارمند آزمایش کووید مثبت داده اند.

مانند WTOP در فیس بوک و تماشا کنید WTOP در توییتر برای پیوستن به مکالمات مربوط به این مقاله و موارد دیگر.

با ثبت نام در اینجا اخبار فوری و عناوین روزانه را به صندوق ورودی خود تحویل دهید.

© 2021 WTOP. همه حقوق محفوظ است. این وب سایت برای کاربران منطقه اقتصادی اروپا در نظر گرفته نشده است.دیدگاهتان را بنویسید