مجروح سقوط کرده از ارتفاع ۵ متری را نجات دهید


به گزارش خبرگزاری فارس از ساواکوه، ذات الله فغان نژاد رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان سوادکوه شمالی در جمع خبرنگاران از سقوط یک جوان از ارتفاع حدود ۵ متری در منطقه گردشگری و جنگل های لوور خبر داد. سوادکوه شمالی عصر دیروز در آبشار ترز.

وی گفت: نیروهای امدادی جمعیت هلال احمر در سوادکوه شمالی، اورژانس ۱۱۵ و هلال گمشهر در این عملیات شرکت کردند و توانستند مجروحان را نجات دهند.

رئیس جمعیت هلال احمر سوادکو شمالی با بیان اینکه یک تیم عملیاتی به همراه یک دستگاه آمبولانس از پایگاه آمبولانس جاده الشرقاء و یک تیم پشتیبانی سوار بر یک دستگاه خودرو از شهرستان گمشهر اعزام شدند، افزود:

وی ادامه داد: پس از انجام اقدامات اولیه و اثبات مجروحین با تجهیزات ویژه، پس از عبور از رودخانه و مسیر جنگلی، به پایگاه اورژانس ۱۱۵ تحویل و برای ادامه درمان به بیمارستان منتقل شد.

فغان نژاد خاطرنشان کرد: مصدوم از ارتفاع حدود ۵ متری از روی صخره نزدیک آبشار لیز خورد و مورد اصابت قرار گرفت.

رئیس جمعیت هلال احمر سوادکوه شمالی تاکید کرد: سوادکوه شمالی به ویژه منطقه لیور به دلیل وجود جاذبه های طبیعی از جمله سد آیت الله صالحی، رودخانه ها، آبشارها و مناطق جنگلی مورد توجه گردشگران قرار می گیرد که به مسافران و گردشگران توصیه می شود از جاده ترجیحا محلی .

انتهای نامه / ۸۶۰۱۵ / ج
این را برای صفحه اول پیشنهاد دهید