“ما تعداد بسیار زیادی بیمار داشتیم”: یک کودک 4 ساله در میان 16 مصدوم در Sunset Park Blaze


FDNY گفت که یک کودک 4 ساله در میان 16 نفر در آتش سوزی در ساختمان آپارتمانی Sunset Park در روز جمعه مجروح شد که اکنون در دست بررسی است.

به گفته مایکل گالا ، دستیار اصلی FDNY در عملیات آتش نشانی ، آتش سوزی در طبقه دوم خانه سه طبقه در خیابان 45 ، نزدیک خیابان 6 ، درست بعد از ساعت 11 شب آغاز شد. گالا گفت ، این کودک چهار ساله در یک اتاق خواب در طبقه دوم پیدا شد.

گالا گفت: “در همان زمان ، اعضا چندین قربانی را در طبقه آخر پیدا کردند و سریع آنها را از ساختمان آتش نشانی خارج کردند.” ما تعداد بسیار زیادی بیمار داشتیم. “

کودک در ایست قلبی است.

شصت آتش نشان با یک زنگ خطر به آتش پاسخ دادند و پنجره ها را زدند تا آتش را که شنبه بعد از نیمه شب مهار شد ، خاموش کنند. یکی از شاهدان به CBS 2 News گفت که هرگز شاهد آتش سوزی در محوطه آنها نبوده است.

شاهدان گفت: “بوی دود را از ساختمان من شنیدم و سپس ، وقتی بیرون آمدم ، کامیون ها قبلاً آنجا بودند.” “آنها تشک ها و مواردی از این دست را از خانه بیرون می آوردند و بچه ها در واقع از بلوک فرار می کردند. […] صدای پرش مردم را در حیاط خانه شنیدم. “

به گفته FDNY ، چهار نفر از 16 قربانی دچار جراحات تهدید کننده زندگی و مابقی دچار جراحات جزئی شدند. برخی از قربانیان توسط افسران آمبولانس و NYPD ، از جمله کودک چهار ساله ، به بیمارستان های منطقه منتقل شدند. به هیچ آتش نشان آسیبی نرسید.

مارشال ها در حال بررسی علت آتش سوزی هستند.

دیدگاهتان را بنویسید