ما از برخی مقامات اروپایی می خواهیم که به دلیل مرگ صدها زن در آمریکا، اروپا و کانادا، سر خود را بتراشند.


استاندار بوشهر با اشاره به تثبیت امنیت در استان گفت: مقابله با عوامل ناامنی در دستور کار است.

به گزارش خبرنگار مهر ، احمد محمدی زاده صبح امروز شنبه در مراسم صبحگاه مشترک نیروهای مسلح به مناسبت هفته فرجه در ستاد فرماندهی انتظامی استان بوشهر با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و ائمه جماعات و ائمه اطهار گفت: شهدا وی بیان کرد: هفته نیروی انتظامی یادآور رشادت ها و تلاش های پلیسی است که در این ایام خدمت می کنند، به همه برادران و خواهران خستگی ناپذیر تبریک می گوییم.

فرماندار بوشیر با اشاره به اینکه جنگ حق و باطل از ابتدای خلقت آغاز شده و تا روز قیامت ادامه خواهد داشت، افزود: نماد جبهه باطل در این عصر آمریکا، رژیم اشغالگر قدس، منافقین کوردل، کوردل است. منافقین، که تزلزل ناپذیرند. سلطنت و گروه های شکست خورده کاملی، و یک داعش دموکراتیک.

وی گفت: جبهه شکست خورده بعل در طول ۴۳ سال گذشته با سازماندهی مجدد خود، امروز به بهانه ای جدید توطئه جدیدی را علیه جبهه حق طراحی و اجرا کرد و همه کفر و نفاق در خارج از کشور و عوامل داخلی آن آماده است. این.” او به آرمان‌ها و ارزش‌های الهی انقلاب حمله می‌کند و اسلام ضربه‌ای دیگر خواهد زد.

وی ادامه داد: یقینا پیروز این مرحله در مقابل حق خواهد بود و دشمنان اسلام بار دیگر بر سر خود سنگ خواهند زد و به یاری خداوند آثار شکست را احساس می کنند و خواهند داشت.

وی بیان کرد: راهبرد ما در برخورد با حوادث اخیر بر این اصل استوار است که مراجعین پشت صحنه یا مسئولین این دغدغه ها را شناسایی کرده و قاطعانه با آنها برخورد کنیم.

استاندار بوشهر افزود: فرماندهی انتظامی استان بوشهر با حمایت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، بسیج مهمان نواز، اداره کل اطلاعات و دستگاه قضایی استان از هرگونه خسارت مالی و جانی به مردم و اموال عمومی جلوگیری کرده است. مدیریت و رهبری قاطع و هوشمندانه

محمدی زاده یادآور شد: فرصت را مغتنم شمرده و از مردم همیشه در صحنه، فرماندهان، مدیران، افسران، درجه داران، سربازان، مدیران کل و کارکنان دستگاه های اجرایی استان صمیمانه تشکر می کنم.

وی گفت: این روزها برخی از مسئولان کشورهای اروپایی به بهانه همدردی با مرگ یک دختر ایرانی، قسمت کوچکی از موهای خود را کوتاه می کنند… کانادا که هر روز به محض تراشیدن موهای خود از ته و گریه کردن. به تلخی از ظلمی که دنیای غرب به زنان می دهد.

وی بیان کرد: خداوند متعال را به خاطر نعمت هایی که برای این رژیم علوی و فاطمیون، رهبر فرزانه و فرزانه آن، مردم بزرگ و نیروهای مسلح و امام (رضوان الله علیه) و شهدا عنایت فرموده، شکر می کنیم. به خصوص امروز در مراسم بزرگداشت از شهدای خلیج فارس مهدوی و یارانش و شهدای خلیج فارس عهد می بندند که راه و خون آنها را تا تشکیل حکومت جهانی صاحب الزمان (عج) و تام الاختیار دنبال خواهیم کرد. پیروزی جبهه حق بر باطل