مایکروسافت LinkedIn را در چین بستردموند ، واشنگتن (AP) – مایکروسافت خدمات LinkedIn را در چین بعداً پس از قوانین سانسور تعطیل کرد …

ردموند ، واشنگتن (مایکروسافت) – مایکروسافت خدمات LinkedIn خود را در چین در اواخر امسال پس از تشدید قوانین سانسور توسط پکن تعطیل می کند.

این شرکت روز پنجشنبه در یک پست وبلاگی اعلام کرد که با “محیط کار بسیار دشوارتر و الزامات بیشتر در چین مطابقت دارد”.

LinkedIn پلت فرم مستقر در چین خود را با برنامه جدیدی به نام InJobs جایگزین می کند ، که برخی از ویژگی های شبکه شغلی LinkedIn را دارد ، اما “شامل فید اجتماعی یا قابلیت به اشتراک گذاری پست یا مقاله نمی شود”.

سگ نظارتی اینترنتی چین در ماه مه اعلام کرد که LinkedIn و موتور جستجوی Bign مایکروسافت را پیدا کرده است و حدود 100 برنامه دیگر در جمع آوری و سوء استفاده از داده ها مشغول به کار بوده و به آنها دستور داده تا مشکل را برطرف کنند.

در سال 2014 ، LinkedIn سایتی را به زبان چینی ساده ، کاراکترهای مورد استفاده در سرزمین اصلی ، برای گسترش پوشش آن در این کشور راه اندازی کرد. در آن زمان ، او گفت که گسترش به چین “سوالات دشواری” را ایجاد می کند ، زیرا سانسور محتوا ضروری است ، اما نحوه عملکرد آن در چین واضح است و “اقدامات گسترده” ای را برای حفاظت از حقوق و اعضا انجام خواهد داد. داده ها.

مایکروسافت LinkedIn را در سال 2016 خریداری کرد.

حق چاپ © 2021 آسوشیتدپرس. همه حقوق محفوظ است. این مطالب نمی تواند منتشر ، پخش ، نوشته یا توزیع مجدد شود.

دیدگاهتان را بنویسید