مارتین اسکورسیزی یکی از بهترین فیلم هایش را سریالی ساختمارتین اسکورسیزی ساخت و کارگردانی سریالی بر اساس دار و دسته های نیویورک خواهد بود.

به گزارش ایسنا، به نقل از ددلاین، اسکورسیزی پس از تولید فیلم موفق «جمعیت نیویورک» در سال ۲۰۰۲ با بازی لئوناردو دی کاپریو، دانیل دی لوئیس و کامن دیاز، این بار سریالی را برای این شبکه ساخت. Miramax بر اساس این رمان کار خواهد کرد. نوشته هربرت آسپری که علاوه بر تولید، کارگردانی دو قسمت اول را نیز بر عهده دارد.

برت لئونارد در حال نوشتن فیلمنامه این سریال است که گفته می شود برداشت جدیدی از رمان باندهای نیویورک با شخصیت های جدیدی است که در نسخه سینمایی وجود نداشتند.

باندهای نیویورک به درگیری بین باندها و باندهای رقیب در اواسط تا اواخر قرن ۱۹ نیویورک قبل از ظهور و تسلط گروه های مافیایی ایتالیایی-آمریکایی در دوران ممنوعیت الکل در دهه ۱۹۲۰ می پردازد.

در سال ۲۰۰۲، «داروهای مواد مخدر نیویورک» در ۱۰ رشته از جمله بهترین فیلم، کارگردانی و بازیگر مرد (دانیل دی لوئیس) نامزد جایزه اسکار شد.

آخرین مستند مارتین اسکورسیزی با نام «بحران شخصیت: فقط یک شب» به تازگی در جشنواره فیلم نیویورک به نمایش درآمد و فیلم جدید او «قاتلان ماه کامل» با بازی دی کاپریو نیز پیش بینی می شود. عمومی. این کارگردان باسابقه تلویزیون، تهیه کنندگی سریال «شیطان در شهر سفید» را نیز برای سامانه نمایش آنلاین «هولو» بر عهده دارد.