لیگ ملت‌های والیبال لبدوف: چهار هفته است که ایران را تماشا می‌کنم/ ایران پیشرفت خوبی دارد


به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، مارک لبدوف پس از شکست شاگردانش مقابل ایران گفت: بازی سختی داشتیم البته بازی بسیار مهمی بود و نقش کلیدی در صعود به مرحله بعدی این مسابقات داشت. هر دو تیم سعی کردند در این مسابقه با انگیزه بازی کنند.”

وی افزود: در گروه اول هر دو تیم در سطح بالایی والیبال بازی کردند. در این گروه توانستیم سرویس های بسیار قوی تیم ایران را به خوبی کنترل کنیم. در بخش خدمات هم عملکرد خوبی داشتیم و خدمات خوبی برای تیم ایران فرستادیم.

لبدوف توضیح داد: در عین حال فکر می کنم سه موقعیت را در ریباند از دست دادیم، اما از توپ های اول به خوبی استفاده کردیم. ما در ست اول خیلی نزدیک بودیم و همانطور که می بینید ست را ۲۶ بر ۲۴ باختیم. در ادامه فکر می کنم کمی انرژی خود را از دست دادیم.

مربی تیم ملی والیبال اسلوونی در پایان گفت: تیم ایران امروز خیلی خوب بازی کرد. ما چهار هفته است که آنها را در برزیل تماشا می کنیم. آنها پیشرفت خوبی داشته اند و فرم خود را بهبود بخشیده اند. آنها همچنین توانستند تیم ملی لهستان را شکست دهند که اصلا کار آسانی نیست. در کل بازیکنان ایرانی والیبال خوبی بازی می کنند.

انتهای پیام/
این مقاله را به صفحه اول پیشنهاد دهید