لونگوریا ، غول ها ، بهترین داجرها برای کسب مقام اول در این سری


لوس آنجلس-ایوان لونگوریا در پنجمین مسابقه ماکس شرزر را حذف کرد و سانفرانسیسکو گاینتز دوشنبه شب ملایم لس آنجلس داجرز را با نتیجه یک بر صفر شکست داد تا در سری NL خود با نتیجه 2-1 پیش بیفتد.

لس آنجلس در بازی نهم تقریباً با دو گل تساوی برابر شد ، زمانی که مهاجم گاوین لوکس سفری طولانی به مرکز چپ راه انداخت. اما باد آن را منفجر کرد و توپ در مسیر هشدار گیر کرد و لوکس را بی اعتماد کرد.

این دومین پیروزی غول ها در بهترین 5 مرحله پلی آف پس از پیروزی 4-0 ابتدایی بود.

بازی 4 سه شنبه در ورزشگاه داجر است و در صورت نیاز روز پنجم در سان فرانسیسکو برگزار می شود.

داجرز با پیروزی 9 بر 2 غولها در پیروزی در بازی 2 بازی کرد ، اما تنها 5 ضربه به خانه زد. تریا ترنر و موکی بتس ، قهرمان NL ، هر کدام 0 بر 4 برنده شدند و کوری سیگر با پیاده روی 0 تا 4 شد.

لانگوریا با یک ضربه مهم در میانه چپ از برتری 0 تا 23 جلو افتاد. او تنها 40 ضربه در 40 ضربه اخیر داشته است. این اولین بازی پس فصل او از ALDS 2013 با Tampa Bay بود.

پس از آن ، شرزر شش ضربه آخر خود را پس گرفت. اما داجرز پس از خرید واشنگتن در مهلت معاملاتی 30 جولای برای اولین بار در 13 تیم اصلی تیم شکست خورد.

مسابقه انفرادی ایوان لونگوریا تنها مسابقه ای بود که غول ها به آن نیاز داشتند.
USA Today Sports

“شما به پس فصل می رسید ، می توانید در هر زمان با یک زمین بازی شکست بخورید. این به کار می آید. امشب من آن را با یک لحن از دست دادم ، “شرزر گفت.

دو آهنگ دیگر غول ها تک آهنگ های باستر پوزی و کریس برایانت بود. 15 نبرد گذشته ، از جمله در نهم ، هنگامی که داجرز کنلی جانسن به ضربات جانبی برخورد کرد ، کنار گذاشته شد.

آلکس وود ، بازیکن استارت سانفرانسیسکو در 4 2/3 نوبت دو ضربه به تیم سابق خود اجازه داد. چپ دست چهار ضربه زد و دو ضربه زد. تایلر راجرز با 1 2/3 دور تسکین به پیروزی رسید. Camilo Doval دو نوبت عالی برای نجات راه اندازی کرد.

بادهای سرد و وزش باد پرچم ها را در میدان مرکزی می کوبند و حتی با ارائه یک زمین اولیه در یک شب و با آب و هوای بیشتر شبیه پارک اوراکل در سانفرانسیسکو ، شرزر را دچار تزلزل می کند.

دستمال ، کیسه های بادام زمینی و کیسه های پلاستیکی در مسیر هشدار دهنده و در جایگاه ها منفجر شد. مه غبارآلود تصویر معمولی کوه های سان گابریل را پاک کرد و مانع از مشاهده پرواز قبل از بازی ، به جز بازی ویدیویی شد. کلاه سفید یک هوادار از سکوها بیرون رفت و در نیمه دوم روی زمین نشست.

باد شدید در طول بازی از چپ به راست می وزید و شلوار کوزه را روی تپه خراب می کرد.

شرزر در آخرین جلسه خود در بازی bullpen قبل از بازی 3 مکانیک خود را تغییر داد. او از سه بازی اخیر خود با سرعت کم بازی می کند ، زمانی که او با فرمان خود مشکل داشت ، از جمله در بازی کارت های وحشی NL مقابل سنت لوئیس. لویی.

او 10 ضربه بین تک آهنگ پوسی در اولین و دو نفره برایانت در چهارم عقب کشید. برایانت اولین فصل خود را زود برای غولها آغاز کرد.

غول
الکس وود
گتی ایماژ

شرزر در 7 نوبت یک اجرا و سه شوت را رها کرد و باخت را از دست داد. برنده سه دوره جایزه Cy Young 10-پنجمین مجموع دو رقمی او در حرفه پس از فصل-را دریافت کرد و یک در 110 تن را اجرا کرد.

این تنش در نیمه بعدی محسوس بود.

استیون سوزا جونیور و ویل اسمیت در هفتمین ، اولین ضربه داجرز ، خارج از زیردریایی راجرز ، تک آهنگ داشتند. آستین بارنز ، مهاجم خرج کننده ، به تعادل رسید.

در حالی که جمعیت 53299 نفر ایستاده بودند و شعار می دادند “بیا ، داجرز!” ، بتس در دستکش براندون کرافورد به خط فریاد برخورد کرد ، که برای خاتمه تهدید کوتاهی کرد.

داجرز سه ضربه – همه تک آهنگ – در شش نوبت داشت.

اولین شوت آنها از خفاش آلبرت پوجولز 41 ساله بود ، که تک تیر او در سمت راست منجر به سومین بازی وی در هفتاد و پنجمین بازی حرفه ای او در فصل بعد شد. همراه با پوجولز ، داجرز در رتبه سوم شرزر 37 ساله و جاستین ترنر 36 ساله قرار گرفتند.

این اولین شروع پوژولز در پلی آف ALDS 2014 با فرشتگان لس آنجلس بود. سه بار NV MVP در فصل معمولی به 0294 رسید.

پوجولز دوباره در جایگاه پنجم بازنشسته شد و بیلی مک کینی جایگزین او شد. این اولین بازی پس از فصل او با چندین ضربه از زمان بازی سه نفره او در بازی 3 سری جهانی 2011 برای سنت لوئیس بود. لویی.

دیدگاهتان را بنویسید