لورکوزن میزبان بایرن مونیخ در 2 تیم برتر بوندسلیگا استبرلین (AP) – هدف بایرلورکوزن حفظ چالش بوندسلیگا بیشتر از دفعه قبل است …

برلین (AP) – هدف بایرلورکوزن حفظ چالش بوندسلیگایی خود بیشتر از دفعه گذشته که میزبان بایرن مونیخ بود بود.

تیم ها در صدر جدول لیگ برتر که وارد بازی یکشنبه می شود با امتیاز مساوی هستند. اگرچه تنها هفت مسابقه گذشته است ، اما شروع لورکوزن دلایلی برای خوش بینی زیر نظر سرمربی جراردو سوان ارائه می دهد.

اما سال گذشته نیز این داستان مشابه بود. لورکوزن شکست نخورده بود و بعد از 12 بازی قبل از دیدار بایرن در 20 دسامبر ، بوندس لیگا را هدایت کرد. سپس روبرت لواندوفسکی قبل از استراحت بازی را به تساوی کشاند و از اشتباه جاناتان تاه استفاده کرد و در دقیقه سوم مصدومیت برای برتری 2-1 بایرن به برتری چشمگیر دست یافت.

بایرن پیش قدم شد و همچنان مدعی شد که نهمین قهرمانی پیاپی را کسب می کند و گسترش می یابد ، در حالی که لورکوزن به مربی آن زمان پیتر بوز سقوط کرد. بوز در ماه مارس پس از 10 باخت در 17 بازی در همه رقابت ها اخراج شد و هانس ولف تا پایان فصل ، زمانی که لورکوزن ششم شد ، هدایت را بر عهده گرفت.

طاه گفت که این بار اوضاع فرق می کند.

مدافع 25 ساله می گوید: “آخرین باری که دچار اشتباه شدیم.” مطمئنم که الان برای ما اتفاق نمی افتد. »

تاه گفت که این تیم از مشارکت سئوان سود می برد. لورکوزن از زمانی که سرمربی سابق یانگ بویز سوئیس پیش افتاد تنها یک بار شکست خورده است – تلاشی که 4-3 در خانه مقابل بروسیا دورتموند انجام شد.

طاه گفت: “مربی در رختکن خیلی تغییر کرده است.” “من احساس می کنم که چیزی در حال تغییر است ، به طریقی مثبت. تاثیرگذار است. ”

لورکوزن در آخرین بازی خود قبل از استراحت بین المللی آرمینیا بیلفلد را 4-0 شکست داد. بایرن 2-1 در خانه اینتراخت فرانکفورت به برتری رسید.

“ما می توانیم افتخار کنیم. در حال حاضر بازی در بایر لورکوزن بسیار سرگرم کننده است.

لورکوزن نیز چند روز قبل از پیروزی 4-0 مقابل سلتیک در لیگ اروپا لذت برد.

سوان بازیکنان خود را به حمله تشویق می کند و تیم جوان لورکوزن این مزیت را می بیند که شیک ، موسی دیابی و فلوریان ویرتز همه در فرم هستند. شیک در هفت بازی بوندسلیگا 6 گل به ثمر رسانده است ، دیابی چهار بازی انجام داده است ، در حالی که ویرتز 18 ساله تنها در 6 بازی لیگ چهار گل زده و 5 گل دیگر به ثمر رسانده است.

ویرتز جوانترین بازیکن بوندس لیگا است که 10 گل به ثمر رسانده است. او یکی از بازیکنان آینده دار تیم است. میچل باکر و جرمی فریمپونگ مدافع هلندی به ترتیب 21 و 20 ، پیرو هنکاپیه 19 و هم تیمی اودیلون کوسونو 20 ساله مهاجم برزیلی پائولینیو 21 و دیابی 22 ساله هستند.

هرودکی می گوید: “همه بخشی از تیم هستند ، همه زمان بازی خود را می گیرند.” همه ما در شرایط خوبی هستیم و اعتماد به نفس بالایی داریم. “

پانزده نفر از اعضای تیم در خدمت بین المللی بودند ، از جمله ویرتز ، که به عنوان بازیکن تعویضی به آلمان آمد تا به جام جهانی روز دوشنبه صعود کند.

هرودکی گفت: “ما باید مراقب بعد از استراحت بین المللی باشیم و برای بایرلورکوزن به میدان برویم.” وی اظهار داشت: امیدواریم همه به فرم خوب خود بازگردند. سپس ترمزها خاموش می شوند. ”

___

فوتبال AP بیشتر: https://apnews.com/hub/soccer و https://twitter.com/AP_Sports

___

Ciarán Fahey در توییتر: https://twitter.com/cfaheyAP

حق چاپ © 2021 آسوشیتدپرس. همه حقوق محفوظ است. این مطالب نمی تواند منتشر ، پخش ، نوشته یا توزیع مجدد شود.دیدگاهتان را بنویسید