لورا کرن قبل از انتخابات از ایمیل های مالیاتی مالیات دهندگان استفاده می کند


همانطور که من می گویم عمل کنید نه مانند من.

لورا کران ، مدیر اجرایی شهرستان ناسائو ، که برای رای گیری مجدد در حال رای گیری است ، پس از امضای لایحه در اوایل سال جاری ، برای مالیات دهندگانی که نام او را دارند و از سایتهای رای گیری زودهنگام تبلیغ می کنند ، منابع مالی دولتی ارسال می کند. انتخاب

کورن ، دموکرات ، در 4 اکتبر لایحه ای را امضا کرد که نامه های الکترونیکی در سطح استان را در فاصله 45 روزه از انتخابات بعدی ممنوع می کرد ، اما او هفته گذشته اعلامیه ای با علامت ارسال کرد. چک “V” فقط “رای” یک اینچ از نام او

لورا کران ، آخرین خبرنگار مالیاتی که توسط مالیات دهندگان تأمین می شود ، از مردم می خواهد تا با هزینه مالیات دهندگان رای دهند. بروس بلکمن ، مشاور همپستد ، تحریک کننده جمهوری خواه کران ، گفت: “این کاملاً سیاسی است و احتمالاً غیر اخلاقی است.”

او از کمپین درخواست می کند که بلافاصله به استان بازپرداخت شود – یک فرستنده بدون توجه به وابستگی به حزب حدود 80،000 دلار هزینه داشت و به 350،000 خانوار می رسید.

شورای انتخاباتی شهرستان دو حزبی همچنین این امکان را دارد که قبل از انتخابات 4 نوامبر ، نامه ای با اطلاعات مربوط به محل های رای گیری زودهنگام منتشر کند.

“جدیدترین خبرنگار رای گیری زودهنگام لورا کوران یک قطعه تبلیغاتی آشکار است که توسط مالیات دهندگان پرداخت شده است. ریچارد نیکوللو ، رئیس قوه مقننه شهرستان نسائو گفت: “این به وضوح سیاسی است و سوء استفاده از پول مالیات است.”

بروس بلکمن ، مشاور شورای Hempstead ، از Curran درخواست کرد که به شهرستان ناسائو جبران کند.

اکثریت جمهوری خواه در ناسائو خواستار آن هستند که کمپین اجرایی شهرستان فوراً هزینه کل ارسال کننده را به مالیات دهندگان ناسائو بازپرداخت کند. ”

جمهوری خواهان در حال حاضر دارای اکثریت 11 کرسی در مجلس نمایندگان دموکرات ها هستند که دارای 8 کرسی است.

کران ، 53 ساله ، اولین زن اجرایی در شهرستان نسائو است و برای اولین دوره خود در سال 2018 انتخاب شد.

او قبلاً در قوه مقننه شهرستان ناسائو و پیش از آن به عنوان خبرنگار نیویورک دیلی نیوز و پست کار می کرد.

بر اساس گزارش Newsday در آن زمان ، او در اولین پیشنهاد خود برای تعهد به سرنگونی استفاده از نامه های الکترونیکی تأمین شده توسط مالیات دهندگان از سوی این کشور ، تلاش کرد.

کوران پس از پیروزی در اولین دوره در سال 2018 به دنبال انتخاب مجدد است.
کوران پس از پیروزی در اولین دوره در سال 2018 به دنبال انتخاب مجدد است.
دنیس A. کلارک

بلکمن گفت که او برنامه ای را برای حداکثر 10 هزار دلار جریمه برای هر مقام منتخبی که این قانون را نقض کرد ، اما هیچ تغییری ایجاد نکرد ، تعیین کرد.

کورن گفت که نامه نگاری های مالیاتی مالیات دهندگان را برای مقاصد سیاسی متوقف می کند ، اما او به تازگی نامه ای با پرداخت مالیات دهندگان به نام وی منتشر کرده و درخواست رای کرده است. شما نمی توانید به گفته های لورا کرن اعتماد کنید. ”

شلبی ویلتز ، سخنگوی Curran می گوید: “واقعیت این است که این نامه استاندارد است و برای همه افراد در استان ، صرف نظر از حزب ، خطاب بوده است.”

وی با اشاره به گزارش اخیر از City & State فاش کرد که Blakeman ظاهراً از کارمندان سابق به عنوان راننده شخصی استفاده کرده است.

بلکمن 65 ساله در گذشته نامزد شهرداری نیویورک ، کنگره و سنای آمریکا شده بود.

لورا کران ، مدیر اجرایی شهرستان ناسائو ، بلافاصله پس از امضای لایحه ممنوعیت این عمل در 45 روز پس از انتخابات نوامبر ، از آژانس های ایمیل مالیاتی مالیات دهندگان استفاده کرد.
یک منبع به روزنامه پست گفت که نامه نگاری احتمالاً به بیش از 350،000 خانوار در این شهرستان رسیده است.

در همین حال ، طبق آخرین گزارش های مالی کمپین که توسط Newsday گزارش شده است ، Curran 1.3 میلیون دلار در صندوق جنگ دارد ، در حالی که Blakeman که حدود 552،000 دلار دارد.

بیش از 389،400 رای دهنده دموکرات ثبت شده در این شهرستان ، 301،600 جمهوری خواه و 248،000 رای دهنده خالی در وب سایت کمیته انتخابات ایالتی فعال هستند.

دیدگاهتان را بنویسید