لوبیا آنجا ، هنوز انجام نشده است: مجسمه آنیش کاپور در نیویورک به آرامی در حال رشد است


در دسامبر 2019 [pause for as long as you need to recall what life felt like then]، یک لوبیا روشن در انتهای یک آپارتمان مجلل منهتن بالا می رود. این یک سال وحشی بوده است و شاید به خاطر داشته باشید که لوبیا عموماً در این زمان از رشد تکان دهنده ای برخوردار است ، محبوبیتی که فقط در طول همه گیری همه گیر افزایش یافته است.

از آنجا که شلوغی و شلوغی شهر نیویورک تنها راهی بود که من آن زمان می شناختم ، تنها چند هفته طول کشید تا با سرعت آهسته ای که این مهره نقره ای در حال شکل گرفتن بود ، بی تاب شوم. تا ژانویه 2020 ، من مانند یک معتاد به مواد مخدر لگد می زدم و می پرسیدم: “این چیست؟ لوبیا اینقدر طول میکشه؟ “

سپس یک بیماری همه گیر جهانی زندگی را تحت تأثیر قرار داد و زندگی را برای همیشه تغییر داد. یک لوبیا نقره در این اقتصاد؟ احتمالا نه.

می توان تصور کرد که در این چشم انداز در حال تغییر شدید من لوبیا را فراموش کرده ام. اما من لوبیا را فراموش نکردم – لوبیا به نمادی روشن و احمقانه از قبل تبدیل شده است ، که در حافظه من نشسته است و من نمی دانم چه زمانی می توانیم از تکمیل آن گزارش دهیم. مطمئناً ، هر از گاهی به اعماق تاریک ذهن من نفوذ می کرد – زمستانی طولانی بود و حتی این فانوس دریایی روشن که مرا از دوران دیگری مجبور کرده بود هر از گاهی می سوخت.

با این حال ، گاهی اوقات ، به یاد می آوردم که زندگی چگونه است و برچسب جغرافیایی را در اینستاگرام جستجو می کردم. – آن لوبیای احمق چه شد؟

فلش

باب این هفته

جیک دوبکین / گاتهامیست

لوبیا در Tribeca در خیابان لئونارد 56 واقع شده است ، که به خودی خود شبیه مجموعه ای از پلاتین Jenga است و فقط نوید ایجاد هرج و مرج را می دهد. ایجاد شده توسط آنیش کاپور ، از لوبیای معروف شیکاگو (به نام Cloud Gate) که سالانه میلیون ها نفر از آن دیدن می کنند ، چگونه می تواند خرابی در این گوشه کوچک منهتن تحتانی ایجاد نکند؟ وقتی با چنین لوبیا سروکار دارید ، می خواهید آن را در فضای باز و وسیع نصب کنید ، نه اینکه آن را در پشت ساختمان مسکونی نیویورک قفل کنید. هر احمقی این را می داند

با این حال ، برنامه های دانه بندی همیشه در حال پیشرفت هستند و به نظر می رسید این هفته بیشتر شده است و اکنون چهار لیفتراک مینیاتوری را در خود جای داده است. عروسک لانه سازی روسیه از شگفتی بی پایان ، آن لوبیا.

برای یادآوری: در ژانویه 2020 ، ما نصف لوبیا بودیم. امروز ، در اکتبر 2021 (حدود یک ماه پس از بازگشت خدمه به کار) ، 3/4 دانه دریافت کردیم ، زیرا دو پنل دیگر به تازگی اضافه شده است. با این سرعت ، من پیش بینی می کنم که زمانی در زمستان 2021/2022 به دانه کامل برسیم.

این یک به روز رسانی برای لوبیا دارد – با ما همراه باشید.

دیدگاهتان را بنویسید