لتیتیا رایت در مجموعه “پلنگ سیاه 2” ضد واکس بود: گزارشگفته می شود لتیتیا رایت نظرات ضد واکسیناسیون را در مجموعه “پلنگ سیاه 2” در میان همه گیری ویروس کرونا مطرح کرده است.

یک منبع به هالیوود ریپورتر گفت ، بازیگر 27 ساله بریتانیایی متولد گویان ، هنگام فیلمبرداری فیلم مارول در آتلانتا ، نظرات خود را در صحنه فیلمبرداری علیه مخالفان بیان کرد.

اظهارنظرهای رایت در طول فیلمبرداری به پستهای ضد واکس که وی در سال گذشته در شبکه های اجتماعی داد ، افزود که به گفته خبرنگار ، کارکنان را مجبور به استعفا کرد.

“[Wright] وی در پی واکنش نامطلوب به انتشار ویدئوی بحث برانگیز ضد واکسن در ماه دسامبر ، بی سر و صدا از کل تیم خود از نمایندگان آمریکا جدا شد. ”

نماینده وی بلافاصله به درخواست ما برای اظهار نظر پاسخ نداد.

همانطور که قبلاً توسط صفحه شش گزارش شده بود ، این بازیگر پس از مواجه شدن با واکنش های نامطلوب در توزیع ویدئویی که به شک و تردید در مورد واکسن ها دامن می زد ، حساب های توییتر و اینستاگرام خود را غیرفعال کرد.

در ابتدا ، او از موضع خود در این زمینه دفاع کرد و در آن زمان خطاب به منتقدان خود نوشت: “اگر با نظرات عمومی مطابقت نداشته باشید. اما سوال بپرسید و خودتان فکر کنید … لغو می شوید [laugh emoji]به ”

اما وقتی با رایت تماس گرفت تا ویدیو را به اشتراک بگذارد ، او ادعا کرد که او فقط سعی می کند اطلاعات بیشتری را به اشتراک بگذارد.

“قصد من این بود که به کسی صدمه نزنم ، فقط قصد من از ارسال ویدیو این بود که نگرانی من را در مورد محتویات واکسن و آنچه که در بدن خود قرار می دهیم افزایش می دهد.” او نوشتبه “هیچ چیز دیگر.”

در آن زمان ، هم بازی او “انتقام جویان: پایان بازی” ، دان چیدل در این زمینه صحبت کرد، گفت که او از رایت به دلیل پخش ویدئو “دفاع” نخواهد کرد ، اما افزود که “او هنوز آن را به سمت او نمی اندازد.”

علیرغم دفاع اولیه وی در این زمینه ، حساب های وی در رسانه های اجتماعی هنوز بازیابی نشده است.دیدگاهتان را بنویسید