لایحه ایالت برای بستن فاصله نیویورک برای مجریان واکسینه نشده و ورزشکاران خارج از شهر


آخر هفته گذشته ، جو روگان ، کمدین ، ​​مجری پادکست و علاقمند به ایورمکتین ، علیرغم سکوت در مورد واکسیناسیون یا عدم واکسیناسیون وی در برابر کووید -19 ، شخصا در حضور مدیسون اسکوئر گاردن در مقابل مردم اجرا کرد.

اما شهر نیویورک از اکثر افراد دیگری که برای این رویدادها وارد باغ می شوند خواسته شده است که حداقل یک دوز واکسن COVID-19 را نشان دهند ، خواه اعضای محله باشند یا در بازیکنان نیویورک نیکس زندگی کنند.

تفاوت بین مجریان محلی و هنرمندان خارج از شهر ، شکافی در دستورالعمل های شهر برجسته می کند ، که منتقدان می گویند نه تنها ناعادلانه نیست ، بلکه خطری احتمالی برای سلامت عمومی است. دفتر شهردار بیل دو بلاسیو وقتی به طور مستقیم در مورد توجیه استثنای خارج از ایالت ، که در مورد کارکنان حامی ورزشکاران و هنرمندان اجرا کننده نیز صدق می کند ، پاسخی نداد. اما ظاهرا به صنعت سرگرمی اجازه می دهد تا با محدودیت های کمتری بازگشایی شود.

به عنوان مثال ، کایری ایروینگ ، دروازه بان بروکلین نت اخراج شد و دیگر نتوانست تیم را تمرین کند زیرا از گفتن اینکه آیا او ضربه را دریافت کرده یا نه – و مجبور است برای بازی بسکتبال حرفه ای در شهر شوت بزند. اما حریفان واکسینه نشده مجاز به بازی هستند. در روزهای آینده ، واشنگتن ویزاردز قرار است از مدافع بردلی بیل در برابر نیکس دفاع کند ، علیرغم اینکه علناً اعلام کرد هنوز واکسینه نشده است.

اکنون ، برخی از مقامات منتخب خواهان بستن این فاصله هستند که با دستور اجرایی کلیدی شهردار نیویورک ، بیل دی بلازیو در ماه آگوست آغاز شد.

براد هویلمن ، سناتور ایالتی گفت: “آنچه که ارسال می کند یک پیام ناخوشایند به عموم است که هنرمندان یا هنرمندان از استانداردهای معمول بهداشت عمومی مانند الزام واکسیناسیون COVID-19 مستثنی هستند.” ما باید در همه سطوح دولت و جامعه ثابت قدم باشیم. “

این هفته ، هویلمن ، که بخشی از منهتن است ، لایحه ای را معرفی کرد که فاصله را از بین می برد و نیاز به واکسیناسیون همه بازیگران ، ورزشکاران و کارکنان پشتیبانی دارد ، صرف نظر از اینکه در کجا زندگی می کنند. با این حال ، هر اقدامی در مورد این لایحه به احتمال زیاد دور است – هویلمن هنوز به دنبال یک حامی مشترک در مجمع است و بعید است که قانونگذار ایالت قبل از شروع جلسه بعدی در ژانویه به آلبانی بازگردد. با این حال ، سناتور ایالتی می گوید که اکنون باید تعمیر شود.

“ممکن است افرادی در بین مخاطبان جو روگان وجود داشته باشند که نمی توانند واکسن بزنند زیرا آنها دارای نقص ایمنی هستند. هویلمن می گوید: “او ممکن است با سرطان مبارزه کند یا مشکل پزشکی دیگری داشته باشد.” “من فقط این استدلال را خریداری نمی کنم که به نوعی به نتایج کسی آسیب می رساند.”

رییس منهتن ، گیل برویر موافقت کرد. اما در حالی که از لایحه هویلمن حمایت می کرد ، او گفت که نمی فهمد چرا شهردار دو بلاسیو دستور اجرایی دوم برای جلوگیری از حفره را صادر نکرده است ، که بلافاصله اجرایی می شود.

“شما فقط به چند مورد در بارکلی یا مدیسون اسکوئر گاردن احتیاج دارید. نمی دانم این کار چه می کند ؛ شاید همه چیز برای چند هفته بسته شود چه کسی به این نیاز دارد؟ گفت بروئر.

لورا فایر ، سخنگوی شهرداری در بیانیه ای گفت: “ما مفتخریم که اولین برنامه ملی واکسیناسیون کلیدی خود را در نیویورک اجرا کردیم. تا کنون این یک موفقیت باورنکردنی بوده است. ما قوانین را مرور می کنیم. ”

دیدگاهتان را بنویسید