قهرمان پارالمپیک: هدف دشمن ناامنی و از هم پاشیدگی ایران است / اغتشاش فقط کشور و مردم است


سعید افروز گفتما میرویم با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در مورد کسب عنوان قهرمانی بزرگ بری مغربی گفت: مسابقات در سطح بالایی بود و در پرتاب نیزه قهرمانان جهان و پارالمپیک حضور داشتند و خوشبختانه موفق به کسب مدال طلا شدم. با اینکه رکوردم از پارالمپیک توکیو کمتر بود، اول شدم. با این حال، من در پرتاب وزنه نیز نقش داشته ام متصل نیست من یک ساعت در این زمینه تمرین کردم و مدال برنز گرفتم.

و درباره مسابقات پیش رو گفت: مسابقات اواخر بهمن ماه آینده برگزار می شود مترسک امارات را پیش رو داریم و پس از آن باید در مسابقات جهانی فرانسه در تیرماه سال آینده شرکت کنیم. هدف اصلی من این مسابقات است که باید مدال بگیرم.

قهرمان پارالمپیک درباره فضایی که در کشور به وجود آمد گفت: از اول انقلاب گروه خاصی بودند که می خواستند در ایران زندگی کنند. عدد برای ایجاد امنیت و هرج و مرج که خوشبختانه هر بار شکست می خورند. مردم باید بصیرت داشته باشند و به دلیل هدف آنها وارد بازی این افراد و گروه ها نشوند عدم وجود امنیت تجزیه ایران.

و افروز تاکید کرد که برخی از افراد مشهور به این ناآرامی دامن می زنند: “اگر ما وحدت خود را حفظ کنیم، هیچ کس نمی تواند کاری انجام دهد.” اگر کسی از این شورش ها حمایت کند، معلوم است که از کجا دستور می گیرد. البته آنها با چنین رفتاری چیزی عایدشان نمی شود و فقط ضرری به کشور و مردم وارد می کند.

وی با اشاره به اینکه احتمال تکرار چنین اتفاقاتی در آینده وجود دارد، گفت: باید به هم کمک کنیم چرا که بیگانگان و دشمنان داخلی و خارجی هرگز دوست ندارند وحدت و همبستگی ما را ببینند. قطعا دشمنان به فکر مردم ایران نیستند و به دنبال این هستند که کشور ما به جایی که می خواهد نرسد.

پایان پیام/
این مقاله را به صفحه اول پیشنهاد دهید