قسمت ۳۳: AMA | قرار ملاقات ها، تستوسترون و InMode


دکتر سیموندز و میشل کندی، NP-C مستقیماً به سؤالات کاهش وزن و سلامت شما پاسخ می دهند. یک برنده برای برنده شدن یک کارت هدیه ۲۵ دلاری انتخاب می شود. از اینکه سوالات خود را قبل از نمایش ارسال کردید متشکریم و به یاد داشته باشید که سؤالات همیشه در طول نمایش قابل طرح هستند.

در این قسمت، ما به سوالات شما در مورد کاهش وزن، قرار ملاقات ها، چربی شکم، تستوسترون، مکمل ها و موارد دیگر می پردازیم.

س: مدت یک قرار ملاقات چقدر است و به طور کلی در هر یک از آنها چه مواردی وجود دارد؟

پاسخ: اولین قرار ملاقات معمولاً ۴۵ تا ۶۰ دقیقه طول می کشد (ما دوست داریم به بیماران بگوییم که ۱ ساعت وقت بگذارند). ما چند مقاله داریم که باید قبل از رسیدن تکمیل کنیم و بیماران را تشویق می کنیم که برخی از مطالب را نیز بخوانند. این به شما کمک می کند تا برای اولین بازدید آماده شوید و همچنین به شما امکان می دهد بیشترین بهره را از بازدید خود ببرید. ویزیت های بعدی معمولاً یک بار در ماه است و این بازدیدها معمولاً ۱۰ تا ۱۵ دقیقه طول می کشد. با این حال، زمان بسته به بیمار و میزان عملکرد او متفاوت خواهد بود. اگر ترجیح می دهید بیش از یک بار در ماه بازدید کنید، اشکالی ندارد! مایلیم به بیماران اطلاع دهیم که کاهش وزن یک فرآیند بسیار طولانی مدت و شخصی است.

ما قطعاً ورزشکاران کاهش وزن متوسط ​​شما نیستیم. ما نیازی به خرید هیچ محصولی از شما نداریم و بیماران را کاملاً به صورت فردی درمان می کنیم. ما واقعاً به خود می بالیم که با افرادی در جایی که در حال حاضر هستند ملاقات می کنیم و بر اساس نیازهای فردی آنها را در مسیر درست هدایت می کنیم. هیچ رویکرد یکسانی برای کاهش وزن وجود ندارد.

در اولین بازدید شما، ارزیابی کامل متابولیک را انجام خواهیم داد. این مستلزم جمع‌آوری سابقه پزشکی، سابقه وزن، داروها، تاریخچه رژیم غذایی و اطلاعات اجتماعی است. سپس از این اطلاعات برای ایجاد یک برنامه درمانی برای هدایت سفر کاهش وزن شما استفاده خواهیم کرد. در طول بازدیدهای بعدی، در مورد چگونگی گذشت چهار هفته گذشته بحث می کنیم و دریابیم که چه تنظیماتی ممکن است برای حرکت رو به جلو مورد نیاز باشد. برای هر گونه مشکل یا کمک اضافی که ممکن است مورد نیاز باشد، مشتاقانه منتظر چند ماه آینده هستیم. برنامه ریزی کلید است!

س: قبل از پیاده شدن از کتو و شروع به پشتیبان گیری چه نکاتی را باید در نظر بگیرم؟

پاسخ: راستش را بخواهید، ما در وهله اول ترک کتو را توصیه نمی کنیم. اجداد اولیه ما کتو می خوردند و از گوشت، سبزیجات و هر چیزی که می توانستند ماهی بگیرند و پرورش دهند رشد می کردند. سلول های ما در حال حاضر با این روش غذا خوردن را تطبیق می دهند و قطعاً به غذاهای فرآوری شده مانند آرد، شکر و نشاسته نیازی نداریم. لطفاً نظرات منفی را که ممکن است از افراد، شرکت ها و حتی سایر پزشکانی که اطلاعات نادرست دارند، درباره رژیم کتو بشنوید، باور نکنید. حقیقت این است که رژیم غذایی سنتی آمریکا مملو از آردهای فرآوری شده، قندها و نشاسته است که برای شما وحشتناک است. هدف ما در اینجا کاهش وزن سالم و یک سفر شاد است.

اگر تصمیم به خوردن کربوهیدرات دارید، لطفاً هنگام اضافه کردن دوباره برخی از مواد غذایی به آن بسیار مراقب باشید. هنگامی که موادی را که کتو نیستند به رژیم غذایی خود وارد می کنید، این کار را به آرامی انجام دهید. دست بجنبون. مقدار کمی را امتحان کنید و اگر به خوبی آن را تحمل کردید، چیز دیگری و غیره را امتحان کنید.

هنگام بازگشت به رژیم کتو، توصیه می کنیم همان دستورالعمل هایی را که هنگام شروع شروع کردید دنبال کنید. به الکترولیت ها و آبرسانی مجدد توجه ویژه ای داشته باشید.

س: زنان یائسه چگونه باید ماکروهای خود را تغییر دهند؟ مشکل شکم سگ بعد از یائسگی واقعی است!

پاسخ: ما قطعا یک رژیم کم کربوهیدرات را توصیه می کنیم. در اینجا دلیل آن است. هورمون های جنسی پایین نیز به معنای انسولین بالا است. میزان انسولین شناور در اطراف جریان خون در این مدت بیشتر است و مصرف کربوهیدرات تنها باعث افزایش سطح انسولین می شود.

اوج سطح انسولین بالاتر از همیشه است که منجر به افزایش ذخیره چربی به خصوص در اطراف ناحیه شکم می شود.

غذاهای کتو

س: مدتی است که در مورد رژیم اتکینز چیزی نشنیده ام. آیا این رژیم از بین می رود؟

پاسخ: رژیم اتکینز یک برند رژیم کتوژنیک است، همانطور که کلینکس یک برند بافت است. در حالی که رژیم اتکینز یک رژیم کتو است، اما بیشتر بر روی مصرف محصولات اتکینز تمرکز دارد. ما ترجیح می دهیم که بیماران روی مصرف غذاهای کامل و فرآوری نشده و مصرف غذاهای بسته بندی شده در حد اعتدال تمرکز کنند. ما کاملاً درک می کنیم که بیماران زندگی پرمشغله ای دارند و ممکن است گاهی لازم باشد به گزینه های بسته تکیه کنند.

ما چند گزینه میان وعده اداری کم کربوهیدرات داریم که با کیفیت و سالم هستند. ما سعی می کنیم هر دو میز را به خوبی با موارد دلخواه شما پر کنیم. در هر زمان برای خرید ما سر بزنید.

س: من اطلاعاتی در مورد InMode در دفتر شما دیدم. آیا می توانید در مورد این روش های سفت کردن پوست بیشتر به من بگویید؟

ج: بله! InMode یک روش غیر تهاجمی و غیر تهاجمی برای سفت کردن پوست، کاهش چربی و سفت کردن عضلات است که اکنون در مطب خود در دورهام ارائه می دهیم. این پیشرفته ترین گزینه در نوع خود در حال حاضر است. هدف آن کاهش چربی زیر جلدی (چربی نرمی که درست زیر پوست ظاهر می شود) و سفت کردن پوست در طول سفر کاهش وزن شما است.

همسر دکتر سیموندز، آنا یک پرستار ثبت نام شده است و مراحل InMode را انجام می دهد. او بسیار آموزش دیده است و روش های زیادی را انجام داده است. بیماران این را گزینه ای مقرون به صرفه برای کاهش چربی، تقویت عضلات و سفت کردن پوست از سر تا پا می دانند. و هیچ خرابی برای این روش وجود ندارد! ما یک مشاوره رایگان برای تعیین اینکه کدام روش ممکن است برای شما مناسب باشد و برای پاسخ به هر سوالی که ممکن است داشته باشید ارائه می دهیم.

اگر به خدمات InMode علاقه دارید با دفتر ما تماس بگیرید.

س: آیا مکمل ها هدیه خوبی هستند؟ قبل از خرید آن برای کسی باید به چه چیزی فکر کنید؟

ج: نه اصلا! هدیه سلامتی واقعا بهتر از هر هدیه دیگری است! ما هر هدیه ای را که از سلامت و تندرستی یک فرد حمایت می کند تأیید می کنیم. بیماران به طور مرتب مکمل های متاژنیکس و محصولات CBD را برای اعضای خانواده، عزیزان و دوستان خریداری می کنند.

ما عاشق محصولات متاژنیکس هستیم و واقعا پشت سر کیفیت این برند ایستاده ایم. ما در حال حاضر یک پیشنهاد ویژه در دفتر ارائه می دهیم:

پک آفیس ویژه متاژنیکس شامل ۱ بطری هر کدام ایمنی فعالو ویتامین d3 و فلز روی؛ این سه گانه قدرتمند یک هدیه عالی برای شما، خانواده و دوستانتان می سازد. دفتر خودمان است فقط ۵۵.۰۰ دلار (هزینه ۷۸.۰۰ دلار در صورت خرید جداگانه.)

س: آیا مصرف تستوسترون به کاهش وزن کمک می کند؟

پاسخ: در حالی که به کاهش چربی کمک می کند، ممکن است به کاهش وزن کمک کند یا نه. اگر سطح تستوسترون پایینی دارید و همراه با تغییر در رژیم غذایی و سبک زندگی از مکمل ها برای افزایش سطح خود استفاده می کنید، شاهد تغییر در ترکیب بدن خواهید بود. بنابراین درصد چربی بدن شما کاهش می یابد و این مهمتر از کاهش وزن است. تمرکز ما در اینجا به جای کاهش وزن، کاهش چربی بدن و افزایش توده بدون چربی بدن است. ما سعی می کنیم بر سلامت کلی و سبک زندگی شما تمرکز کنیم.

س: آیا با بیماران بای پس معده کار می کنید؟ چه موفقیتی دیده اید؟

پاسخ: بله، ما به طور منظم با بیمارانی کار می کنیم که تحت انواع روش های جراحی کاهش وزن قرار گرفته اند. رایج ترین روش امروزی اسلیو معده است و ما بیماران زیادی داریم که اخیرا یا در گذشته این عمل را انجام داده اند.

در حالی که جراحی کاهش وزن موثر است، هنوز تمرکز بر تمام زمینه های سلامتی مهم است. افزایش وزن همیشه مشکل است، حتی با جراحی. به همین دلیل است که ما به طور خاص بر چهار حوزه تمرکز می کنیم. تغذیه، فعالیت بدنی، اصلاح رفتار و دارو. این حمایت همچنان علاوه بر جراحی کاهش وزن مورد نیاز است. به یاد داشته باشید که جراحی کاهش وزن یک ابزار بسیار موثر است، نه یک درمان.

اگر تصمیم به جراحی کاهش وزن دارید، لطفاً بدانید که ما هرگز شما را قضاوت نخواهیم کرد. ما اینجا هستیم تا از شما حمایت کنیم و در مسیر کاهش وزن شما پیش برویم. چاقی یک وضعیت پزشکی است که نیاز به مداخله پزشکی دارد. اگر اضافه وزن دارید یا اگر می خواهید تحت درمان جراحی قرار بگیرید، ضعیف نیستید.

چاقی یک بیماری التهابی است و حتی کاهش وزن اندکی سلامت شما را بهبود می بخشد.


رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/