قاضی شکایت علیه ساختمان بندری جنجالی در خیابان 250 واتر را رد می کند


شکایت برای توقف ساخت یک ساختمان بحث برانگیز 850 میلیون دلاری در بندر خیابان جنوبی روز چهارشنبه رد شد ، اما یک گروه مخالف قول داده است که به مبارزات خود ادامه دهد.

یک برنامه “کوچکتر” برای 250 Water Street در ماه مه توسط کمیسیون حفاظت از بناهای تاریخی به تصویب رسید. این طرحها که توسط شرکت هوارد هیوز توسعه داده شد ، در پی شکایتهایی مبنی بر نامناسب بودن ساختار 470 فوت پیشنهاد شده برای جامعه (که قبلاً تکرار شده بود بیش از 900 پا) تجدید نظر شد زیرا در منطقه بندر تاریخی واقع شده است.

نسخه تأیید شده “کاهش یافته” دارای ارتفاع 324 فوت ، با 24 طبقه و دارای 270 آپارتمان است که حداقل 70 مورد از آنها به عنوان مسکن ارزان قیمت کنار گذاشته می شود. هوارد هیوز همچنین برای حمایت از موزه بندر خیابان جنوبی خیابان کمک مالی کرد و گفت که آپارتمان ها و مشاغل تجاری به رونق اقتصاد محلی کمک می کند.

عکس هوایی که محل فعلی پروژه را نشان می دهد

فلش

با این حال ، مخالفان تغییرات عمده ای را در محله منزجر کننده پیدا کردند ، حتی در یک نقطه برای جابجایی یک پوند یدک از NYPD ، لابی کردند. ائتلافی از گروهها در تابستان شکایت کردند و ادعا کردند که کمیسیون برجسته “با وجود این که بیش از سه برابر ارتفاع ساختمانهای موجود در منطقه” با تأیید ساختمان “دستور خود را نادیده گرفت”.

نیویورک کرن در حال حاضر گزارش می دهد که قاضی آرتور انگورون با رد این دعوی ، تاکید کرد که تصمیم کمیسیون معیار “نهایی و بنابراین آمادگی برای بررسی قضایی” نیست.

ائتلاف بندر دریا مدعی شد که اخراج تنها زمانی انجام می شود که آنها بتوانند ساخت و ساز ساختمان را به چالش بکشند. ساول شاپیرو ، وکیل دادگستری در بیانیه ای گفت: “مزیت ما برای” از دست دادن “این حرکت این است که ما اکنون این فرصت را خواهیم داشت که زمان بیشتری را برای آماده سازی ، بهبود ، تکمیل و اصلاح درخواست های خود اختصاص دهیم. به “

علاوه بر این ، ائتلاف بندر دریا اصرار دارد که کمیسیون حفاظت از نقاط عادی “قوانین اساسی حفاظت از تاریخی در نیویورک را با پذیرش وعده هایی برای اهداف شایسته ، یعنی موزه بندر جنوبی خیابان جنوبی و / یا واحدهای مسکونی مقرون به صرفه برای تصویب” ، اصلاح می کند. “

جیمز یولز ، سخنگوی شرکت هوارد هیوز به Crain گفت: “ما از بررسی دقیق دادگاه و رد سریع این دعوی قدردانی می کنیم. حامیان محله و شهر با تغییر پارکینگ در خیابان 250 واتر موافقت کردند. در یک ساختمان از نظر معماری ، مناسب برای منطقه تاریخی. “

دیدگاهتان را بنویسید