قاتل زودیاک ، مربوط به قتل ششم: تیم مورد سرد


یک گروه کاری در مورد سرماخوردگی ادعا می کند که قاتل بدنامی زودیاک را شناسایی کرده است ، که در اواخر دهه 1960 شمال کالیفرنیا را ترور کرد و با یادداشت های مرموز مقامات را برانگیخت.

بازرسان The Case Breakers به ​​فاکس نیوز گفتند که این گروه – به رهبری ماموران سابق FBI و افسران بازنشسته نیروی انتظامی – قاتل بدنام را گری فرانسیس پست ، که در سال 2018 درگذشت ، شناسایی کردند.

آنها همچنین قاتل زنجیره ای بدنام را به ششمین قتل در کالیفرنیای جنوبی مرتبط کردند.

زودیاک قاتل قبلاً با پنج قتل در سالهای 1968 و 1969 در منطقه سانفرانسیسکو توسط FBI مرتبط بوده است.

در طول مهمانی خود ، دیوانه یک سری نامه به روزنامه های محلی ارسال کرد که در آن نام مستعار خود را اختراع کرد و در صورت چاپ نشدن چندین قتل را تهدید کرد. برخی حروف شامل اعداد بودند – برخی از معماها که هنوز دهه ها بعد حل نشده اند.

رقمی که در سال 1969 در سان فرانسیسکو کرونیکل دریافت شد سرانجام در ماه دسامبر شکسته شد و پیامی فاش شد که می گفت در صورت دستگیری از اعدام نمی ترسد.

این تیم به فاکس نیوز گفت ، اما سال ها حفاری منجر به شواهد پزشکی قانونی جدیدی در این مورد شده است ، از جمله عکس هایی از اتاق تاریک پست ، که زخم های روی پیشانی او را نشان می دهد ، زخم های مطابقت با طرح زودیاک.

پست ادعا کرد که 37 نفر را کشت.
TheCaseBreakers.org

رمزگشایی نامه های ارسال شده توسط زودیاک همچنین نشان داد که پست قاتلی است که ادعا کرده است تا 37 نفر را کشته است.

یکی از محققان Case Breakers در گفتگو با فاکس نیوز گفت: در یک یادداشت ، حروف نام کامل Poste حذف شد تا پیام دیگری نشان داده شود.

جن بوخولتز ، مامور سابق ضد جاسوسی ارتش گفت: “بنابراین برای رمزگشایی این آناگرام ها باید نام کامل گری را بدانید.” “من فکر نمی کنم راه دیگری وجود داشته باشد که کسی بتواند آن را بفهمد.”

این تیم همچنین معتقد است که پست چری جو بیتس را در هالووین در سال 1966 ، در فاصله 400 مایلی سانفرانسیسکو و دو سال قبل از اولین قتل با قاتل زودیاک ، کشت.

"زودیاک" قاتل
در دوران قتل ، دیوانه یک سری نامه به روزنامه های محلی ارسال کرد ، که در آن نام مستعار خود را اختراع کرد.
بایگانی بتمن

به گزارش فاکس نیوز ، بیتس 18 ساله با بیش از 40 زخم چاقو در کوچه ای در محوطه دانشگاه ریورساید سیتی کالج مرده پیدا شد.

سال بعد ، مقامات نامه ای دست نویس دریافت کردند که آنها را به این باور رساند که قتل بیتس می تواند با قاتل زودیاک مرتبط باشد – تا اینکه بازرسان در سال 2016 نامه ناشناس دیگری دریافت کردند و ادعا کردند که یادداشت قبلی یک “یک شوخی بیمار” است.

پلیس ریورساید گفت: “نویسنده اعتراف کرد که او قاتل زودیاک یا قاتل چری جو بیتس نبوده و فقط به دنبال جلب توجه بوده است.”

پلیس ریورساید به فاکس نیوز گفت که قاتل زودیاک هرگز با قتل بیتس ارتباطی نداشته است – و پرونده هنوز باز است.

با این حال ، کیس بریکرز پست را “مظنون بسیار قوی” در قتل بیتس می داند و از بازرسان می خواهد که DNA او را با DNA او مقایسه کنند.

جو بیتس عزیز
بیتس در سال 1966 توسط هالووین کشته شد و گروه کاری معتقد است که پست می تواند متصل شود.
اداره پلیس ریورساید

ساعت مچی اسپری رنگی که تصور می شود قاتل از آن استفاده کرده است در صحنه جنایت بیتس کشف شد – و طبق گفته تیم مورد سرد ، پست بیش از چهار دهه خانه ها را نقاشی می کرد.

به گزارش فاکس نیوز ، علاوه بر این ، یک چاپ از پاشنه یک چکمه به سبک نظامی در محل جنایت با تصویر او و دیگران که در صحنه جنایت زودیاک پیدا شده بود مطابقت دارد.

محققان FBI حتی در یادداشتی که در سال 1975 به دست آوردند ، بیتس را “ششمین قربانی” قاتل زودیاک معرفی کردند.

اما اولین قتل های شناخته شده مربوط به قاتل زودیاک در دسامبر 1968 رخ داد ، هنگامی که یک زن و شوهر در یک ماشین در Benicia ، کالیفرنیا مورد اصابت گلوله قرار گرفتند.

زوج دیگری در ژوئیه 1969 در والهخو مورد اصابت گلوله قرار گرفتند ، مرد زنده ماند. در همان سال ، یک زوج در نزدیکی دریاچه چاقو خوردند و این مرد در حالی که راننده تاکسی در سان فرانسیسکو مورد اصابت گلوله قرار گرفت ، زنده ماند.

سخنگوی FBI روز چهارشنبه به The Post گفت که ادعاهای Case Breakers در مورد اداره پست را تجزیه و تحلیل می کند.

در همین حال ، پلیس سان فرانسیسکو به فاکس نیوز گفت که نمی تواند در مورد مظنونان احتمالی در تحقیقات زودیاک اظهار نظر کند زیرا تحقیقات در حال انجام است.

کامپ اسکار قاتل زودیاک
عکس ها نشان می دهد که ترس های طولانی Poste با زخم های طرح زودیاک مطابقت دارد.
Kindness The Case Breakers

در اوایل سال جاری ، پلیس پلیس ریورساید به دلیل محکومیت در قتل نامعلوم بیتس ، 50 هزار دلار جایزه اهدا کرد.

دیدگاهتان را بنویسید