فیلم جدید جیمز باند “No Time to Die” رکوردهای گیشه خارج از کشور را می شکند


مامور 007 علیرغم شکست همه گیر ، رکوردهای بین المللی گیشه را از بین می برد.

در اولین تعطیلات آخر هفته ، جدیدترین فیلم جیمز باند “زمان مرگ نیست” با بازی دنیل کریگ در 54 بازار بین المللی از جمله انگلستان ، آلمان ، اسپانیا ، هنگ کنگ و ژاپن 119 میلیون دلار کسب کرد.

این باعث می شود “زمان مرگ نباشد” اولین عنوان هالیوودی که بدون افتتاح در چین 100 میلیون دلار درآمد کسب کرد ، که اخیراً به بزرگترین بازار فیلم این کلمه تبدیل شده است و از ایالات متحده پیشی گرفته است.

این فیلم که بازی قو کریگ به عنوان ابر جاسوس بریتانیایی است ، جمعه در ایالات متحده نمایش داده می شود. در 29 اکتبر در چین افتتاح می شود.

بلیط ها سال 2021 پر دردسر داشتند ، اما پس از 18 ماه سینماهای سینما ، بازگشایی ظرفیت محدود و کمبود فیلم های جدید هالیوود نشانه های قوی بهبود را نشان دادند.

در اولین هفته تعطیلات آخر هفته ، “No Time to Die” از 54 بازار بین المللی از جمله انگلستان ، آلمان ، اسپانیا ، هنگ کنگ و ژاپن 119 میلیون دلار درآمد کسب کرد.
© MGM / مهربانی Everett Collectio

بر اساس گزارش Gower Street Analytics ، امسال گیشه جهانی در مسیر رسیدن به 20.2 میلیارد دلار است که 68 درصد بیشتر از بیماری همه گیر سال 2020 است که حدود 12 میلیارد دلار به همراه داشت. اما 2021 هنوز با سال رکورد 2019 که 42.5 میلیارد دلار است ، فاصله دارد.

تا کنون ، 2021 توسط رهبران گیشه مانند “سلام ، مامان” ، کمدی چینی که بیش از 822 میلیون دلار فروش داشت ، و همچنین “F9” از Universal Pictures ، جدیدترین فیلم اکشن ، از “Fast &” طبق گفته ردیاب فروش بلیط ، Box Office Mojo ، حق رای دادن خشمگین با 716.6 میلیون دلار.

زمان مرگ نیست ، دنیل کریگ در نقش جیمز باند
“زمان مرگ نیست” آخرین تصویر دنیل کریگ از جاسوس باند فوق جاسوس انگلیسی است.
© MGM / مهربانی Everett Collectio

“کارآگاه چینی 3” از چین ، برادران وارنر. “” گودزیلا در مقابل کنگ “و” شانگ چی و افسانه ده حلقه “دیزنی ، پنج دریافت اول را به ترتیب 686.3 میلیون دلار ، 467.9 میلیون دلار و 386.9 میلیون دلار تکمیل کردند.

در حالی که هنوز مشخص نیست آیا باند جدید به یکی از پرفروش ترین فیلم های سال تبدیل می شود یا خیر ، تعداد افتتاحیه فعلی آن مطابق است و قابل مقایسه با نسخه های پیشین باند در سال 2015 “Spectre” است که در اولین نمایش بین المللی خود 123 میلیون دلار فروش داشت. و “Skyfall” در سال 2012 ، که در اولین نمایش بین المللی خود 109 میلیون دلار درآمد کسب کرد.

هیچ زمانی برای مرگ وجود ندارد ، از سمت چپ: کریستف والتز در نقش ارنست بلوفلد ، دنیل کریگ در نقش جیمز باند ، 2020.
«زمان مرگ نیست» در 29 اکتبر در چین و در 8 اکتبر در آمریکا برای اولین بار روی صحنه می رود.
© MGM / مهربانی Everett Collectio

نمایش قدرتمند “No Time to Die” عمدتا به دلیل اولین نمایش گیشه در بریتانیا و ایرلند است ، جایی که فیلم تولید شده توسط Universal Pictures و MGM در آخر هفته افتتاحیه با تقریباً 26 میلیون دلار بیشتر از هر فیلم دیگری در آن فروش داشت. تاریخچه حق رای دادن جیمز باند

ورونیکا کوان وندنبرگ ، رئیس توزیع بین المللی جهانی ، روز دوشنبه گفت: “این یک تلاش تیمی بزرگ برای همه بود.” مدیر اجرایی افزود که “دیدن فیلم به چنین اوج هایی در زمان همه گیری بسیار خوشایند است”.

دیدگاهتان را بنویسید