فیزیوتراپی آمریکایی به مناسبت هفتاد و پنجمین سالگرد “بهبود از طریق حرکت” یاد می کند. – آمادگی جسمانی


واشنگتن ، دی سی – آوریل 2021: فیزیوتراپی ، یکی از قدیمی ترین رشته های درمانی ، جشن 75 سالگی خود را به عنوان یک حرفه اعلام می کند.

فیزیوتراپی (درمان اصلاحی سابق) که در سال 1946 در میدان نبرد جنگ جهانی دوم تأسیس شد ، توسط جراح عمومی ، سرگرد نورمن تی کرک و دکتر هوارد راسک ، از پیشگامان اولیه در زمینه نوظهور پزشکی توانبخشی ایجاد شد. با افزایش بقای نیروهای مبتلا به بیماری یا جراحت ، تقاضای زیادی برای بازگشت سربازان به خدمت فعال وجود داشت. واحدهای تناسب اندام اصلاحی برای بهبود این روند ایجاد شده است.

انجمن فیزیوتراپی آمریکا (AKTA) ، سابقاً انجمن توانبخشی جسمی و روانی ، برای حمایت از خدمات توانبخشی فیزیوتراپیست های ثبت شده (RKTs) ، و در عین حال ارتقاء سلامت و رفاه همه مردم ، از جمله جانبازان و افراد دارای معلولیت ، ایجاد شد. کاربردی

فیزیوتراپی متفاوت از هر شکل فیزیکی یا رشته درمانی دیگری است زیرا تمام بدن را در بر می گیردگفت کندال نوبل ، رئیس جمهور منتخب AKTA. “RKT ها علاوه بر توانبخشی جسمانی ، در مورد تغییر رفتار نیز آموزش دیده و آموزش دیده اند. “فیزیوتراپیست ها در جایی که درمان سنتی به پایان می رسد ادامه می دهند – مراجعه کننده را از آسیب یا بیماری به سلامت کلی می رسانند.

AKTA به رسمیت شناختن 75 سال حرفه فیزیوتراپی ، برخی از تخصص هایی را که بهترین روش ها را شامل می شود ، برجسته می کند. این شامل:

  • ورزشهای تطبیقی ​​، از جمله کار با افراد قطع عضو و ورزشکاران پارالمپیک
  • آبزیان
  • توانبخشی قلبی / ریوی
  • توانبخشی آموزش راننده
  • ارتوپدی
  • عصب شناسی

اساس فیزیوتراپی شامل تجزیه و تحلیل عملکردهای عضلانی اسکلتی ، عصبی ، ارگونومی ، بیومکانیکی ، روانی و اجتماعی و آزمایشات عملکردی است که در تغییرات رفتاری و فیزیکی به اوج می رسد.

دکتر تیموتی سیلور ، رئیس سابق طب فیزیکی و توانبخشی در بیمارستان جانبازان مک گایر در ریچموند ، ویرجینیا ، گفت:با سابقه ای در فیزیولوژی ورزش ، فیزیوتراپیست ها (RKTs) برای تخصص های اضافی اضافی در بسیاری از زمینه ها مناسب هستند. ما RKT هایی داریم که توانبخشی قلبی و ریوی ، آب درمانی ، آموزش راننده و ارزیابی ظرفیت عملکردی را ارائه می دهند. طبیعت همه کاره فیزیوتراپیست ها آنها را برای مراقبت های بین رشته ای از بیماران مناسب می کند.

انجمن فیزیوتراپی آمریکا یک سازمان غیر انتفاعی و مبتنی بر اعضا است که متعهد به حمایت از تمام فیزیوتراپیست های ثبت شده در سراسر کشور است. برای کسب اطلاعات بیشتر به www.akta.org مراجعه کنید.

مخاطب:
کمپ کتی
مدیر اجرایی AKTA
[email protected]

دیدگاهتان را بنویسید