فیبی رابینسون ، “متاسفم ، هریت توبمن”یکی از وحشتناک ترین چیزها در مورد ماه اکتبر این است که ماه با چه سرعتی می تواند عبور کند. اما نترسید ، دوستان ، زیرا با وجود اینکه تقریباً نیمی از فصل خالی از سکنه را پشت سر گذاشته ایم ، اما می توانیم حداقل یک لحظه به کاهش سرعت و استراحت بپردازیم ، در حالی که هر هفته از زن چهارشنبه خود لذت می بریم. این هفته ، ما از کمدین ، ​​بازیگر ، پادکستر ، نویسنده تلویزیونی و نیویورک تایمز پرفروش ترین نویسنده ، که (همانطور که احتمالاً قبلاً حدس زده اید) می تواند همه کارها را انجام دهد. او یک آدم خنده دار خنده دار و یک انسان دوست داشتنی است ، بنابراین اگر شما هنوز طرفدار آن نیستید ، امروز این امر تغییر می کند! آخرین WCW خود ، فوبی رابینسون فوق العاده را رها کنید!

آن گال کیست: فیبی رابینسون

چرا ما هستیم خرد کردن: رابینسون اولین استندآپ کمدی ویژه خود را راه اندازی کرد ، فیبی رابینسون: متأسفم ، هریت توبمن، به طور انحصاری در HBO Max در روز پنجشنبه ، 14 اکتبر و ما نمی توانیم هیجان زده تر باشیم. ویژه یک ساعته این کمدین جشن قرنطینه و جنون سال گذشته برای بازگشت به صحنه و به اشتراک گذاشتن جوک های خنده دار و صادقانه است ، از درمان گرفته تا تعمیرات ، جلسات بین نژادی ، و معاشرت با میشل اوباما. چیزهای زیادی در مورد رابینسون و تخصص او وجود دارد ، بنابراین جای تعجب نیست که چرا طرفداران و نشریات آن را دوست دارند. مجله فرهنگی و نیویورک تایمز آنها همچنین اخیراً مداحی های خود را می خوانند.

متأسفم ، هریت توبمن به عنوان یک جاذبه مناسب برای یک زن فوق العاده با استعداد و سخت کوش ، که همچنان در عرصه کمدی ، صنعت سرگرمی و کلیت فرهنگی فعالیت می کند ، بنابراین مطمئن شوید که به خود لطف کرده اید و به زودی فیلم فوق العاده رابینسون را تماشا خواهید کرد. با کاهش این هفته ، فقط در HBO Max.

قبل از آن کجا آن را دیده اید: کار حرفه ای بازیگری رابینسون در سال 2014 آغاز شد ، هنگامی که او در نقش شنای در قسمتی از کمدی کمدی مرکزی ظاهر شد. شهر بزرگ (اگرچه او برای اولین بار از نظر فنی به عنوان خودش در سریال های کمدی روی صفحه ظاهر شد هنوز کنار ری واگنر ایستاده است در سال 2011 و همچنان در نقش کمدی در نمایش ها و بیلبوردهای مختلف آنجا ظاهر می شود). حرفه بازیگری او از آن زمان تا کنون با بازی در چندین مجموعه تلویزیونی مانند مشارکت، Netflix ارائه می دهد: شخصیت ها، میان وعده دیرهنگام راشل درچ، و جستجوی مهمانیبه با این حال ، سال 2016 برای رابینسون سال مهمی بود ، زیرا او نه تنها اولین نقش مکرر اصلی خود را در یک سریال هنگام بازی سوکی در کمدی Amazon Prime Video دریافت کرد. من عاشق دیک هستم، بلکه به اجبار به جسیکا ویلیامز ملحق شد تا پادکست کمدی را ایجاد کند 2 دوپ کوئینس، که سرانجام محبوبیت آن در دو سال به اندازه کافی افزایش می یابد تا از سال 2018 تا 2019 به یک سریال HBO تبدیل شود.

در سالهای اخیر ، فیلمبرداری رابینسون تنها با گسترش نقشها و حضور در چندین مجموعه تلویزیونی مانند اسب سوار بو جک، ربات را بگذارید، و پاندمیو در فیلم های بلند مانند کمدی 2017 در مواقع اضطراری، 2018 کمدی-عاشقانه ایبیزا، کمدی-عاشقانه 2019 آنچه مردان می خواهندو مستند برای سال 2020 شدن، و همچنین ایجاد مجموعه کمدی مرکزی خود ، بیشترین کار را با فیبی رابینسون انجام می دهدبه

شما همچنین می توانید نام رابینسون را برای کارهایی که برای نمایش می نویسد تشخیص دهید White Talk Talk Show و پورتلند، یا برای مشارکت او در نشریاتی مانند جلال، او، و Vanity Fair، یا برای وبلاگش بلاریا، یا سه کتاب او شما نمی توانید به موهای من دست بزنید (و چیزهای دیگر که من هنوز باید توضیح دهم) ، همه چیز آشغال است ، اما اشکالی ندارد، و لطفاً با لباس بیرونی روی تخت من ننشینید، یا برای ایجاد شرکت تولیدی خود ، Tiny Reparations. حتی ممکن است فیبی را به عنوان تصمیم گیرنده به خاطر بسپارید نارنجی مشکی جدید است بازپخش فصل 3! من به طور جدی می گویم ، او در حال حاضر چه کاری انجام نمی دهد؟! رابینسون به وضوح یک زن فوق العاده ماهر و با انگیزه است و روحیه خستگی ناپذیر و تلاش او باعث شده است که او را در همه چیز از نوشتن گرفته تا بازیگری تا کمدی استندآپ بکشد. با همه این اعتبارات و دستاوردها زیر نظر او ، ما تردیدی نداریم که رابینسون در سالهای آینده به تولید بزرگی بیشتری ادامه خواهد داد و ما نمی توانیم منتظر بمانیم تا ببینیم او در آینده چه می کند.

کجا دوباره آن را ببینید: خوشبختانه ، برای دیدن بیشتر رابینسون مجبور نخواهید بود زیاد منتظر بمانید ، زیرا او قرار است در فیلم کوتاه کمدی عاشقانه آینده بازی کند. بوس: فقط آن را احمقانه نگه دارید، کمدی درباره بازاندیشی بیش از حد یک عاشقانه جوانه زده. همچنین می توانید نسخه مجموعه تلویزیونی کتاب او را جستجو کنید همه چیز آشغال است که در یکی دو سال آینده در Freeform منتشر خواهد شد. در عین حال ، حتی برای رابینسون ، می توانید از طریق آن با او همراه باشید توییتر، اینستاگرام ، فیس بوک ، پادکست و وب سایت رسمی. هرگز لحظه ای از WCW فوق العاده این هفته را از دست ندهید.

ساعت فیبی رابینسون: متأسفم ، هریت توبمن در HBO Maxدیدگاهتان را بنویسید