فوتبال کالج در مورد آلاباما ، جورجیا در حال حاضر


سرگرم کننده بود که چقدر طول کشید ، این ایده احمقانه برابری در فوتبال کالج. این تصور که فصل کاملاً باز شده است. اینکه چندین تیم توانستند همه چیز را ببرند.

روایت ، که تا حدودی تشخیص دادم ، آخر هفته حذف شد. دوز غم انگیز واقعیت را به او بگویید.

پیروزی متزلزل آلاباما در فلوریدا دو هفته پیش و عملکرد ناهموار چندین برنامه قدرتمند باعث شد باور کنیم که امسال می تواند متفاوت باشد ، فصل به فصل همان چند تیم برای قهرمانی ملی بازی می کنند. این نخواهد بود. ما فقط منتظر دیدار آلاباما با گرجستان در بازی SEC Championship در 4 دسامبر و سپس دوباره در بازی عنوان هستیم. هیچ کس دیگر فرصتی ندارد.

شنبه قرار بود یک روز هیولا باشد و سه مسابقه تیمی در 12 تیم برتر قرار بگیرد. فقط یکی از سه بازی ، سینسیناتی نوتردام ، ارزش تماشا دارد. آلاباما اوله میس با 42-21 را شرمنده کرد و جورجیا با وجود عدم وجود بازیکن اصلی JT دنیلز ، آرکانزاس را با نتیجه 37 بر 0 لغو کرد. دفاع او در 4 بازی فقط به یک ضربه زمین اجازه داد ، در حالی که دریای زرشکی دارای یک حمله متوازن با اولین دور قهرمانی هایسمن در برایس یانگ و دفاع است که از بازی فلوریدا به میزان قابل توجهی بهبود یافته است.

به نظر می رسد هیچ کس دیگری در کشور قادر به بازی با هیچ یک از تیم های نزدیک نیست. اورگن ، که پس از پیروزی در ایالت اوهایو مدعی محسوب می شد ، دیرهنگام مقابل استنفورد پیش افتاد و احتمالاً Pac-12 را از گفتگوی پلی آف حذف کرد. سینسیناتی پس از پیروزی در نوتردام ضربه محکمی به مدارس غیر Power Five وارد می کند ، اما حمله Bearcats آنقدر خوب نیست که بتواند با جورجیا یا آلاباما روی پای خود بایستد. اوکلاهما ، با وجود مبارزات خود تا به حال شکست نخورده است ، به خوبی تیم های اخیر اوکلاهما که در مرحله پلی آف مات و مبهوت شده بودند ، خوب نیست. اگر از دست دادن اوهایو در راتگرز نشان می دهد که آن پیدا شده است ، بهترین شانس ممکن است ده بزرگ باشد. اما این شاید بزرگ باشد

فوتبال
گرجستان ، برگشت ، ضمیر وایت از آنجا می گذرد.
آ؟

پس از پنج هفته ، ما به همان مکانی که در چند سال گذشته بودیم ، بازگشتیم. دو نفر برتر و همه در رده سوم بازی می کنند. فقط به جای آلاباما و کلمسون آلاباما و جورجیا هستند.

بوکی ها برگشتند

این را به عنوان یک یادآوری برای همه در شهر آیووا ، آن آربور و دره هپی در نظر بگیرید. تمام جاده های ده بزرگ هنوز از کلمبوس عبور می کنند. ایالت اوهایو ممکن است باختی داشته باشد ، حالتی که بدتر به نظر می رسد ، زمانی که اورگان شنبه پس از باخت در وقت اضافه در استنفورد از شکست ناپذیر خارج شد و هنوز هم شبیه به ایالت اوهایو نبود.

اما در مقابل تیم روتگرز که هفته قبل تقریباً میشیگان را ناراحت کرد ، بوکی ها در شکست 52-13 در پیسکاتاوی دوباره این ظاهر را داشتند. جنایت برقی بود دفاع خفه کننده بود مدافع سی جی استرود بعد از یک هفته استراحت 330 متر و پنج تاچ تاون انداخت تا شانه بیمار خود را استراحت دهد.

مدیریت برنامه باقیمانده اوهایو بسیار آسان است ، با بازی های خانگی مقابل پن استیت و میشیگان قبل از بازی سالانه با میشیگان ، این بار در خارج از خانه. او برنده است و تیم رایان دی می تواند کاملاً به پلی آف فوتبال کالج بازگردد. روز شنبه ، فکر کردم انتخاب بدی در مقابل او شرط بدی است.

دانشکده
سی جی استرود
گتی ایماژ

جوان و تنها

من به اندازه کافی دیده ام. برایس یانگ یا میدان جایزه هایزمن را به من بدهید و من یانگ را می گیرم. مدافع کناری آلاباما بار دیگر در رویارویی بزرگ در رویارویی هایسمن مقابل مدافع اوله میس مت کورال درخشید. او در حال حاضر 17 پاس تاچ داون را در مقابل دو دفع توپ در پنج استارت اول خود ، با ضربات 73.0 پرتاب کرد. یانگ در حال حاضر بهترین بازیکن فوتبال کالج است – و او در حال پیشرفت است.

10 پست برتر

  1. آلاباما (5-0) (هفته گذشته: 1)

به نظر می رسد آن پیروزی محدود بر فلوریدا چند ماه پیش بود. به نظر می رسید همه این آسیب پذیری ها در روز شنبه از بین رفت ، زمانی که آلاباما با اوله میس به عنوان یک شریک جنگنده غافلگیرانه برخورد کرد و خود را به عنوان محبوب ترین قهرمانی مسابقات ملی تأیید کرد.

  1. گرجستان (4-0) (2)

حتی با وجود مدافع پشتیبان Stetson Bennett IV در مرکز ، جورجیا عضلات خود را در یک سرگردانی در آرکانزاس خم کرد و ثابت کرد که Razorbacks برای زمان بزرگ آمادگی خوبی نداشت. دفاع شدید از Bulldogs اجازه تاچ داون را در چهار بازی داد.

  1. سینسیناتی (4-0) (5)

حالا که سینسینتی نوتردام را زمین زده است ، باید برای ایرلندی ها تمام راه را ریشه دواند ، تا مطمئن شوید این پیروزی جاده ای در دسامبر به همان اندازه چشمگیر به نظر می رسد. اوه ، کنایه

  1. پن ایالت (5-0) (4)

جان پنس ، بازیکن پن استیت در دیدار شنبه با نخبگان آیووا در این مسابقه برتر بین دو رقیب بزرگ ده نفر از آیووا سیتی ضروری است.

  1. آیووا (5-0) (7)

آخرین باری که آیووا پس از پنج بازی شکست نخورده بود 2015 بود. این تیم به رز بول رسید. پن ایالت در این هفته برنده می شود و این گروه می توانند رویاهای بزرگتری را نیز تجربه کنند.

  1. اوکلاهما (5-0) (6)

یک حمله انفجاری و دفاع نشتی که بازی را نزدیک نگه می دارد. حالا این اوکلاهما است که 37-31 بر کانزاس پیروز شد و انتظار آن را داشتیم.

  1. ایالت اوهایو (4-1) (9)

این بیش از حد انتظار بوکی ها بود ، شوت 52-13 روترز ، که تا اینجا بهترین عملکرد فصل بود. این نسخه از ایالت اوهایو بهترین از ده مورد برتر است.

  1. میشیگان (5-0) (NR)

5-0 5-0 است و میشیگان هنگام بازدید از رقیب ایالت میشیگان در 30 اکتبر باید شکست نخورد.

  1. BYU (5-0) (NR)

Cougars سه پیروزی بر دشمنان Pac-12 داشته و چهار مسابقه دیگر نیز در برابر مدارس Power Five (بیلور ، واشنگتن ، ویرجینیا و USC) داشته است. برنده شوید ، و کاسه شش سال نو بسیار امکان پذیر است.

  1. اورگان (4-1) (3)

اردک ها می توانند بوسه خداحافظی پلی آف را پس از اجازه دادن به استنفورد با دو باخت در 96 متر پیاده روی در 1:44 پایانی مقرر کنند. رویای Pac-12 برای بازگشت به پلی آف تا زمانی که دوام داشت سرگرم کننده بود.

رها شده: نوتردام (4-1) و آرکانزاس (4-1)

دیده بان هایسمن

(به ترتیب حروف الفبا)

جوان باشید
مت کورال
آ؟

کی بی کی مت کورال ، خانم اوله

هایزمن کورال امیدوار است روز شنبه ضربه بزرگی را وارد کند که در یک شکست غیرعادی توسط آلاباما با دستبند بسته شد ، که بدتر از نتیجه 42-21 بود. مجموع 216 یارد وی کمترین وی از پایان فصل عادی 2019 بود.

QB دزموند ریدر ، سینسیناتی

این ارشد سخنرانی باشکوه خود را در مورد آرامش ورزشگاه نوتردام ایراد کرد و سه تاچ تاون و 323 یارد کل را تولید کرد. حالا او می تواند جمع آوری اعدادی را که در AAC نرم توجه او را جلب می کند ، شروع کند.

RB بیژن رابینسون ، تگزاس

نتیجه پویا از روز آرام او در مقابل آرکانزاس با 480 یارد عجله و شش امتیاز در سه هفته گذشته برگشت و راه خود را برای بازگشت به مسابقه باز کرد.

RB Kenneth Walker III ، میشیگان

اسپارتي شکست نخورده است و سال دوم دليل مهمي براي موفقيت آنهاست ، با شتاب براي هشت امتياز ، 680 متر و 6.8 متر در حمل و نقل.

QB برایس یانگ ، آلاباما

هایزمن بعد از اینکه دوباره استادانه عمل کرد ، بسیار جلوتر از Corral در پیروزی غالب آلاباما بر اوله میس برنده است.

دیدگاهتان را بنویسید