فرهنگ ایثار و شهادت باید در جامعه ترویج شود


به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، جلسه شورای اداری گسترش فرهنگ ایثار و شهادت و اجلاسیه ۳۴۰۰ شهید استان اردبیل ظهر امروز با حضور مسئولان استان در سالن اجتماعات برس آباد برگزار شد. . استانداری.
جهانبخش عطایی معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت عباس(ع) استانداری اردبیل ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هفتم تیرماه و تبریک هفته قضاوت به ایشان گفت: برگزار می شود.

وی افزود: فرهنگ ایثار و شهادت باید به نسل امروز به ویژه جوانان و نوجوانان منتقل شود.

معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در استان اردبیل به اهمیت فضای مجازی و تأثیر آن بر جوانان و نوجوانان اشاره کرد و گفت: فضای مجازی خلأهایی را در جوانان و نوجوانان ایجاد کرده است که باید از سوی مسئولان فرهنگ سازی شود. “
عطایی گفت: کشور جمهوری اسلامی ایران در دایره آتش دشمنان قرار دارد اما انشالله ما از نیروی نظامی و امنیتی بالایی برخورداریم و هیچ دولتی نمی تواند به ایران حمله کند.

وی گفت: ایران اسلامی تدابیر شدید امنیتی دارد، امنیت بزرگترین ثروت کشور است و همه ما این امنیت را مدیون خون شهدا هستیم.

معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در استانداری اردبیل بر تولید آثار فاخر و ارزشمند در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت تاکید کرد و گفت: رشادت های شهدا باید به حال و آینده منتقل شود. نسل ها با تربیت آنها نسل انقلابی جوانان و تولید محتوای ارزشمند در فضای مجازی.»

عطایی با بیان اینکه هرگاه کشوری از امنیت خود غافل شود آن کشور به سمت ناامنی می رود، اجلاسیه شهدا را نه برای بزرگداشت شهدا، بلکه فرهنگ سازی و آثار ماندگار آن در جامعه یادآور شد و گفت: تزریق ناامیدی در کشور ما است. ، باید تولید محتوا و اطلاعات فوق العاده را اساس کار در این زمان بیش از هر زمان دیگری قرار دهیم.

وی ادامه داد: شهرستان پارس آباد دارای تاریخ انقلابی است و بسیاری از مدیران ارشد در دوران دفاع مقدس خود را وقف نظام جمهوری اسلامی کردند و برای ترویج فرهنگ این شهدا نیازمند تولید فیلم، کتاب و آثار آنها هستیم.

در پایان این حکم جابر جهانبین فرماندار پارس آباد به عنوان رئیس این همایش معرفی و علی برگهید به عنوان دبیر اجرایی ۳۴۰۰ شهید استان اردبیل منصوب شد.

انتهای پیام/۳۷۲۷/
این را برای صفحه اول پیشنهاد دهید