فدراسیون ها تحقیقات خود را در مورد زندان های مشکل دار جوانان در تگزاس آغاز کرده اند


اوستین ، تگزاس (AP) – وزارت دادگستری روز چهارشنبه تحقیقاتی را درباره ادعاهای بدرفتاری گسترده با حملات تگزاس آغاز کرد …

اوستین ، تگزاس (AP) – وزارت دادگستری روز چهارشنبه تحقیقات در مورد ادعاهای بدرفتاری گسترده با محاصره جوانان تگزاس را آغاز کرد ، جایی که دست کم 11 کارمند در سالهای اخیر به اتهام سوء استفاده جنسی دستگیر شده اند.

این اقدام دولت بایدن آخرین علامت دردسر برای وزارت دادگستری نوجوانان تگزاس است که بیش از یک دهه است با رسوایی ، شوک های کارکنان و تحقیقات درباره ادعای سوء استفاده مورد حمله قرار گرفته است. هفته گذشته ، یک مربی سابق در واحد وست تگزاس به اتهام دست زدن به سینه یک جوان 18 ساله در بازداشت دستگیر شد.

این اعلامیه یک سال پس از شکایت وکلای تگزاس به بازرسان فدرال مبنی بر “مشکلات جدی” در پنج زندان جوانان این ایالت صورت می گیرد. بر اساس گزارش آژانس منتشر شده در ماه سپتامبر ، تگزاس در سال 2019 بیش از 800 جوان را در بازداشت نوجوانان ایالتی قرار داد که بیش از هر ایالت دیگری بود.

کریستن کلارک ، معاون دادستان کل بخش حقوق شهروندی وزارت دادگستری گفت: “قرار گرفتن در معرض شرایط مضر ، کودکان را بازپروری نمی کند ، بلکه فقط منجر به نتایج بدتری در زندگی می شود.”

سخنگوی آژانس ایالتی و فرماندار جمهوری خواه گرگ ابوت فوراً به درخواست اظهار نظر پاسخ ندادند. در ماه جولای ، ابوت به دنبال گزارش های مربوط به سوء استفاده از کارکنان ، دستور تحقیقات جدیدی را در مورد این سازمان صادر کرد.

در سال 2007 ، قانونگذاران تگزاس پس از آنکه مقامات معتقد بودند دست کم 13 پسر در بازداشت مورد سوء استفاده جنسی قرار گرفته اند ، بازداشت جوانان را در سراسر ایالت تعطیل کردند. به گفته وکلای نوجوان ، امروزه پنج محاصره برای جوانان باقی مانده است ، اما به گفته وکلای نوجوان در مناطق روستایی گسترده است ، که یافتن و بازداشت افسران واجد شرایط را دشوار کرده است.

حق چاپ © 2021 آسوشیتدپرس. همه حقوق محفوظ است. این مطالب نمی تواند منتشر ، پخش ، نوشته یا توزیع مجدد شود.

دیدگاهتان را بنویسید