غول ها بعد از جونز ، زخمی شدن بارکلی ، جلوی چشم کابوی ها می افتند


آرلینگتون ، تگزاس – ضرب و شتم راهی برای گذراندن یک بعد از ظهر آخر هفته نیست ، اما غول های بدشانس در جلوگیری از ضرب و شتم و ضرب و شتم روز یکشنبه ناتوان بوده اند.

آنها با وحشت تماشا کردند که دونده Saquon Barkley ، مدافع Daniel Jones و گیرنده Kenny Golladay به زمین آمدند و در نیمه اول ناتوان کننده در ورزشگاه AT&T به میدان رفتند. در قدرت کامل ، غولها احتمالاً در مقابل کابوی ها قرار گرفتند. آنها با ارتکاب صدای خشونت آمیز خود ، با باخت 44-20 به عقب ماندند ، که دوباره فصل خود را در آستانه بی ربطی قرار می دهد.

این یک تغییر فوق العاده آسیب رسان برای غول ها است که به 1-4 سقوط کردند و نگرانی قابل توجهی برای بازیکنان برتر خود در خط حمله نشان دادند.

غول ها بارکلی را در اواسط کوارتر اول با آسیب مچ پا از دست دادند و جونز را در پایان کوارتر دوم به دلیل ضربه مغزی از دست دادند ، هنگامی که او بعد از توقف بدون نتیجه در یک خط حریف از دالاس به زمین رفت. غولها کل نیمه دوم را بدون گلادای ، که از ناحیه زانو آسیب دید ، بازی کردند.

با توجه به اینکه جونز به نظر می رسید و برای بلند شدن و سوار شدن روی کالسکه برای کمک به او در زمین به کمک نیاز داشت ، هیچ تضمینی وجود ندارد که این بازیکن 24 ساله بتواند در هفته 6 بازی کند تا زمانی که به پزشک مراجعه شود. اجازه بازگشت به نظر می رسد مصدومیت بارکلی از ناحیه مچ پای چپ باعث پیچ خوردگی مچ پا می شود ، ضربه سختی به بازیکنی که زانو را گرد کرده بود و از جراحی ترمیمی زانو بیرون آمده بود.

دنیل جونز یکی از سه ستاره غول بود که به دلیل مصدومیت روز یکشنبه مقابل کابوی ها از دست رفت.
گتی ایماژ

لحظاتی بعد از اجبار جونز ، دوونتا بوکر دست خود را از مایک گلنون گرفت و با پرش به منطقه انتهایی ، غولها را به 10-10 رساند. قدری. با این حال ، آنها نتوانستند پیش بروند ، نتوانستند حمله قوی دالاس را مهار کنند و نتوانستند تهدیدی بزرگ را با مایک گلنون به عنوان مدافع ذخیره و تعداد زیادی سلاح تهاجمی از کار بیاندازند.

داک پرسکات سه پاس تاچ داون برای کابوی ها (4-1) داد و ازکیل الیوت بیش از 100 متر دوید تا جمعیت 93476 نفر را خوشحال کند.

این برای غولها منظره ای نفرت انگیز بود. این واقعیت که آنها تا آنجا که ماندند قابل ستایش بود ، اما در نهایت یک سفر بی نتیجه دیگر به مکانی که همچنان آنها را آزار می دهد.

تروی آیکمن ، تحلیلگر فاکس ، مدافع سابق کابوی ، هفته گذشته با گفتن اینکه غول ها “جزء کلاس دالاس نیستند” ، غول ها را آزار داد. هرچند حقیقت درد دارد و اینطور نیست که آیکمن چیزی را بگوید که توده ها قبلاً نمی دانستند یا حداقل درباره این دو حق رای مظنون بودند.

این پنجمین شکست متوالی برای غولها در کاخ دیدنی فوتبال جری جونز بود و تفاوتهای بین این دو رقیب NFC East را آشکار کرد. کابوی ها واقعاً کلاس تقسیم بندی هستند. غول ها؟ آنها در آخرین گروهی که دقیقاً پر از تیم های با کیفیت نیست ، تنها هستند.

بارکلی پس از پرش برای پاس قایقرانی ، پایین آمد و بیرون رفت ، با گلادی برخورد کرد و در پای کرنر دالاس ، جوردان لوئیس قرار گرفت و باعث شد مچ پای چپ بارکلی متراکم شود. او بلافاصله متورم شد و به سرعت رد شد.

در پایان کوارتر دوم ، جونز ، در خط یک حیاط در دالاس ، سعی کرد جابریل کاکس مدافع و چانسی گلستون مدافع را در گوشه جلویی سمت چپ منطقه پایانی شکست دهد. با این حال ، جونز دستگیر شد و یک ضربه سر به سر کاکس را تحمل کرد. وقتی جونز سعی کرد روی پای خود بایستد پایین رفت و تقریباً زمین خورد. او تعادل خود را به دست نیاورد و چرخ دستی برای بردن او بیرون رفت.

نقطه روشن برای غول های تهاجمی: دریافت کننده اولیه Kadarius Toney ، که 10 پاس برای 189 متر گرفت ، اما در کوارتر چهارم به دلیل پرتاب مشت اخراج شد.

حتی با وجود سلامتی جونز ، این امر به روزهای بد گذشته باز می گردد ، زیرا جونز وقت نداشت کارهای زیادی را در جیبی که به سرعت خراب شده بود انجام دهد. او در شش پاس اول خود ناکام ماند – تضادی آشکار با نحوه برش دادن و بریدن قدیسان یک هفته زودتر. اولین ارتباط جونز پس از آن صورت گرفت که او از تمام توانایی های ورزشی خود برای فرار از فشار قوی استفاده کرد و در عمق زمین شلیک کرد ، جایی که تونی برای دریافت 43 حیاط از انتونی براون در کرنر پیشی گرفت. این منجر به گل زمینی گراهام گانو شد تا غولها را به 10-3 برساند.

رهبر بیرونی لورنزو کارتر فصل گذشته تاندون آشیل خود را در این ساختمان پاره کرد و در عوض قطعه بزرگی را ارائه داد ، پاس پرسکات را در اولین سری کابوی ها منحرف کرد و سپس برای رهگیری غرق شد. دفاع غول ها خسته بود ، اما به سختی ایستاد تا اینکه CeeDee Lamb جیمز بردبری را در پاس 49 دقیقه ای تاچ تاون هدایت کرد تا در اوایل کوارتر دوم 10-0 برتری کابوی ها را رقم بزند.

پس از تساوی غول ها ، کابوی ها پاس عماری کوپر را دریافت کردند تا در وقت استراحت بازی را 17 بر 10 کند. آنها بازی را با دویدن 98 متر به رختخواب کشاندند که با لمس 13 متری به رهبری الیوت با 7:34 دقیقه به پایان رسید. کابوی ها دو دقیقه بعد از اینکه بوکر با پاس 3 یاردی گلنون گلزنی کرد ، یک گل و یک پیک-شش اضافه کرد.

دیدگاهتان را بنویسید