عکس ها: مکان جدید “ساخته شده در بروکلین” واحه ای رویایی برای نوازندگان ایجاد کرده است


پس از یک دوره طولانی ایستایی در صنعت موسیقی به دلیل همه گیری ، سرانجام گروهها برای اولین بار در یک سال و نیم شروع به تور کردند و مکانهای موسیقی در شهر دوباره میزبانی کنسرتها را آغاز کردند. و افزودن بر روحیه خوش بینانه ، بروکلین ساخته شده این هفته افتتاح می شود و به اولین مکان موسیقی جدید تبدیل می شود که در نیویورک در مدت زمان طولانی افتتاح شد.

Brooklyn Made یک مکان 500 نفری است که در خیابان 428 Troutman در Bushwick واقع شده است ، با طراحی نورپردازی منحصر به فرد توسط Jeremy Roth (Wilco ، Nathaniel Rateliff ، Mazzy Star). آن توسط دو خودی صنعت از طرفهای مختلف طیف آغاز شد: آنتونی میکس ، رئیس سابق دفتر Live Nation در نیویورک ، که قبلاً در Bowery Presents / AEG کار می کرد و کلی وینریچ ، یکی از اعضای قدیمی گروه. روح.

میکس در اوایل تابستان امسال ، هنگام اعلام محل برگزاری ، به Gothamist گفت: “این یک رویای مادام العمر است و امیدوارم آخرین توقف من در کاری باشد که تا پایان زندگی حرفه ای و زندگی ام انجام خواهم داد.”

“من تمام عمرم اهل نیویورک بودم و این در خون من اینجاست و من چاره ای ندارم جز اینکه اولین جای خود را در اینجا باز کنم ، مخصوصاً بیرون آمدن از این بیماری همه گیر و تلاش برای بازگرداندن زندگی دوباره به و بخشی از آن باشید. “

با آماده شدن سرانجام باشگاه امشب – Jeff Tweedy از Wilco دو نمایش فروخته شده را امشب و جمعه اجرا می کند – Gothamist این هفته به این منطقه سفر کرد تا نگاهی به فضای تازه تکمیل شده ، از جمله برخی از زیباترین امکانات هنرمندان بیندازد.

Makes در ابتدا Brooklyn Made را در تابستان 2020 به عنوان یک شرکت تبلیغاتی کنسرت در خانه خود در Park Slope راه اندازی کرد و با مکان هایی مانند CMAC Events و United Palace کار کرد. این مکان در نوامبر سال گذشته خریداری شد و میکس و وینریچ بیشتر سال گذشته را صرف ساختن آن کرده اند و اطمینان حاصل کردند که در درجه اول یک تجربه دوستانه برای هنرمندان است.

امکانات زیادی برای گروه های تور وجود دارد ، از جمله چهار اتاق جداگانه سبز ، یک آپارتمان پر از رکورد و یک جاک باکس قدیمی ، چندین فضای خصوصی در فضای باز (از جمله دسترسی به پشت بام) و ، برای بالا بردن همه ، یک استخر خصوصی..

عکسها در محل جدید موسیقی Bushwick Brooklyn Made

یکی از فضاهای خصوصی خصوصی برای هنرمندان

فلش

“[Winrich and I] آنها می گفتند در آرزوی ارائه تجربه ای هنرمندانه که مشابه هیچ تجربه دیگری نیست ، در همان صفحه بودند. وقتی آنها می آیند ، هیچ بحثی در مورد بودجه غذا وجود ندارد. “

این مکان همچنین دارای دو واحد اتصال نوشیدنی است: هنگام ورود به فضا ، ابتدا Connie’s را می بینید که دارای نوار نعل اسبی است ، به همراه میز استخر و حیاط در فضای باز (بدون توجه به ساعت تا 4 صبح باز است. آیا گروهی می نوازد) همچنین اتاق ایستاده متصل است که در 7 صبح به عنوان یک کافه / کافه با شیرینی و صبحانه باز می شود و سپس به یک کوکتل / شراب / تاپاس بار با آشپزخانه کامل بعد از ظهر تبدیل می شود. تا اواخر شب.

گذشته از Tweedy ، محدوده ماههای آینده (برنامه زیر را ببینید) عمدتا ترکیبی از هنرمندان قدیمی قدیمی (Guided By Voices ، The Mountain Goats ، Luna ، Steve Earle ، Greg Dulli ، Okkervil River) و گروه های مستقل مستقل (ویتنی ، روح کندو ، املاک ، دهد ، داروساز). این مکان همچنین هر آخر هفته میزبان ست های دی جی معمولی خواهد بود.

مارکس خاطرنشان کرد که در حالی که روح رقابتی بین مکان های شهر وجود دارد ، بروکلین مید به دنبال نزاع با هنرمندانی مانند AEG یا Live Nation نیست.

او گفت: “بیایید همه در صدر باشیم ، مطمئناً این یک رقابت است ، اما گفته می شود ، ما در حال رقابت با یک گروه 17 میلیارد دلاری در سراسر جهان نیستیم.” “من تورهای بزرگی انجام می دهم – مسابقات هیپ هاپ و تورهای غول پیکر کلاسیک راک. تمرکز ما بر ارائه یک تجربه عالی برای گروه هایی است که می خواهند در صندلی های ما بنوازند ، اما هنوز هیچ تور بزرگ برای Drake نداریم. “

اما بین تجربه او در صنعت کنسرت ، تجربه وینریچ به عنوان یک نوازنده دوره گرد ، درآمد اضافی دو واحد غذا / نوشیدنی و این واقعیت که آنها صاحب ساختمان هستند ، مارکس بسیار خوش بین است که بروکلین ساخته شده یک موسسه موسیقی خواهد بود. در همسایگی بلند مدت.

او با خنده گفت: “من همه چیز را دیدم و همه کار کردم تا اینجا پیر شوم.” “با توجه به اینکه ما این کار را در 30 سال گذشته انجام داده ایم ، من می دانم که منابع مالی ما چیست و می دانم که ما چه چیزی را می توانیم پرداخت کنیم و چه کاری می توانیم انجام دهیم. من می دانم که می توانیم با این هنرمندان آن را به سطح بعدی برسانیم و فکر می کنم آنها بسیار شگفت زده خواهند شد. به همین دلیل. بنابراین من پیش بینی نمی کنم که ما در این مکان شکست بخوریم. من شکست را به عنوان یک گزینه نمی بینم. “

دیدگاهتان را بنویسید