عکس ها: بهترین پخش آنلاین کاهش روز افتتاحیه Comic Con 2021


مانند هر چیز دیگری که معمولاً سرگرم کننده است ، داخل خانه و شلوغ ، Comic Con به دلیل همه گیری سال گذشته ، همه گیری طرفداران چهار روزه خود را لغو کرد. اما دیروز ، مرکز Javits بار دیگر همراه با Spideys ، Thors ، Marios ، Peaches ، Venoms ، Wonder Women و بسیاری دیگر از شخصیت های کارتونی / انیمه / بازی های ویدیویی / فرهنگ پاپ شگفت انگیز کشیده شد که من آنها را پانزدهم نمی شناختم. نیویورک کان ، او سرانجام با … خوب ، چیزی بین صدای بلند و ناله گفت.

محدودیت ظرفیت باعث می شد که راهروها و دهلیزهای معمولاً بسته بندی شده گاهی تقریباً خالی به نظر برسند. اثبات واکسیناسیون یا آزمایش منفی COVID برای مجموعه زیر 12 سال برای ورود لازم است و ماسک در داخل خانه لازم است. اما پس از یک سال از دست رفته ، بازیکنان فداکار و آینه آنها اجازه نمی دادند پروتکل های همه گیر مهمانی را خراب کنند.

“من دوست دارم!” میشل فورد ، که به عنوان میرا آمده بود ، گفت آکوامن در لباس شگفت انگیز چتر دریایی که دو ماه دوام آورد. “من هر سال به کامیک کان می آیم ، این به معنای واقعی کلمه مهمترین سال من است و من دوست دارم آن را سخت ضربه بزنم. سال گذشته من لباس 2019 خود را برداشته و از خانه یک فیلم تبدیل کاسپلی تهیه کردم ، اما این خیلی بهتر است. من مردم را دوست دارم این تعامل ارزشمند است. “

الکس کرفتینگ در نقش زن شگفت انگیز

فلش

Manhattan Alex Is Crafting ، که همیشه کت و شلوار بافتنی یا قلاب بافی می پوشد ، موافقت کرد. او گفت: “برگشتن احساس شگفت انگیزی است.” “داشتن افرادی که در اینجا تشخیص می دهند من کیستم و لباس دیگری با دیگران پوشیده اند بسیار سرگرم کننده است.” روز پنجشنبه ، الکس لباس بافتنی Wonder Woman خود را پوشید ، که او را در ده روز شکست داد – پیچیده ترین ساخته او ، زلدا در سال 2019 ، 700 ساعت طول کشید – اما او قصد دارد هر روز به یک شخصیت متفاوت تبدیل شود.

Comic Con علاوه بر همه cosplays ، تجارت نیز دارد و فضای وسیع آن مملو از فروشندگانی است که اسباب بازی ، کالکتیو ، هنرهای اصلی ، لباس و لوازم جانبی می فروشند. همچنین می توانید عکس های مشهور و یا امضا از افراد مشهور بخرید و تولیدکنندگان محتوا از همه رسانه ها در حال انتشار نسخه های بعدی خود هستند.

Comic Con تا یکشنبه در Javits Center خواهد بود و نشان ها هنوز در دسترس هستند.دیدگاهتان را بنویسید