“علاءالدین” چندین اجرا را پس از کشف شرکت “COVID-19 Cases Hit” لغو کرد


تولید برادوی فیلم “علاءالدین” چندین نمایش را برای چند روز آینده لغو می کند ، پس از آنکه اعضای تیم و بازیگران با موارد کشف شده توسط COVID-19 نتایج مثبت دادند.

تهیه کنندگان برنامه در بیانیه ای در توییتر خود گفتند که برنامه هایی که از 1 تا 10 اکتبر برنامه ریزی شده بود لغو می شود و برنامه بعدی 12 اکتبر است.

بازگشایی “علاءالدین” روز سه شنبه یک روز قبل از بسته شدن نمایش در روز چهارشنبه به طول انجامید ، پس از شناسایی موارد متعدد COVID-19 کشف شده در شرکت. پس از دو دور آزمایش توزیع ، خدمه و کارکنان ، نمایش روز پنجشنبه ، قبل از اعلام جمعه ، بازگشایی شد تا دوباره بسته شود.

در بیانیه نمایندگان نمایش علاءالدین در روز دوشنبه آمده است: “ما برای ناامیدی و ناراحتی ناشی از دارندگان بلیط عذرخواهی می کنیم ، اما اطمینان داریم که مردم موافقت می کنند که ایمنی باید در خط مقدم بازگشت ما به برادوی باشد.” تمام بلیط های نمایش های لغو شده مسترد می شود.

مشکلات باز ماندن “علاءالدین” بر چالش های پیش روی تولیدکنندگان پس از بازگشت طولانی مدت به برادوی در هفته های اخیر تاکید می کند. در حالی که “علاءالدین” اولین تولید برادوی بود که به دلیل COVID تعطیل شد ، چندین محصول خارج از برادوی تحت تأثیر موارد کشف قرار گرفتند. به گزارش نیویورک تایمز ، “پیشخدمت” قبل از شروع نمایش ، در بازیگران خود آزمایش مثبت داشت ، اما “موفق شد از آزمایش برای تعیین اینکه آیا بقیه بازیگران خوب هستند یا خیر و سپس با تعویض ادامه داد.”

اتحادیه تجاری لیگ برادوی همچنین اعلام کرد که الزامات فعلی واکسیناسیون برای عموم ، توزیع کنندگان ، خدمه و کارکنان تا پایان سال باقی خواهد ماند.

“صاحبان و مجریان همه 41 سالن تئاتر برادوی در نیویورک همچنان برای واکسیناسیون برای عموم مردم و همچنین برای اجرا کنندگان ، تیم پشت صحنه و کارکنان تئاتر ، برای همه نمایش ها تا پایان سال ادامه خواهند داد. ماسک همچنین برای تماشاگران داخل سالن مورد نیاز است ، مگر اینکه آنها در مکانهای مشخص غذا بخورند یا بنوشند. ”

افراد زیر 12 سال که نمی توانند واکسن بزنند ، باید 72 ساعت پس از زمان شروع آزمایش یا یک آزمایش سریع منفی COVID-19 ، آزمایش منفی PCR COVID-19 توسط ارائه دهنده پزشکی انجام دهند. ظرف شش ساعت از زمان شروع اجرا.

لیگ اعلام کرده است که این الزامات را برای نمایش های 2022 در ماه دسامبر بررسی خواهد کرد.

فرماندار کتی هوچول گفت شیوع “علاءالدین” اهمیت واکسیناسیون را نشان می دهد.

“تنها پاسخ این است که افراد بیشتری واکسینه می شوند و افراد در برنامه ها واکسینه می شوند ، افراد در کنسرت ها واکسینه می شوند تا وقتی دو یا سه ساعت روی صندلی می نشینند احساس اطمینان کنند و در نهایت از یک نمایش شخصی لذت ببرند. هوچول در کنفرانس مطبوعاتی روز پنجشنبه گفت: “من از انجام این کار ایمن خواهم بود.”

دیدگاهتان را بنویسید