عضو هیئت مدیره استقلال: هواداران نگران نباشند/ برای انتخاب مربی باید ببینیم نتیجه آجورلو چیست


حاج کریمی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در خصوص جلسه هیئت مدیره باشگاه استقلال برای تعیین تکلیف تمرینات این تیم که قرار بود امروز برگزار شود، گفت: جلسه ای برگزار نشد. امروز. . انشاالله این دیدار فردا یا پس فردا برگزار می شود. برای ادامه باید نتیجه سرمربی باشگاه را ببینیم.

یکی از اعضای هیات مدیره باشگاه استقلال درباره مذاکره با چند گزینه ایرانی مانند رضا عنایتی اظهار داشت: هیات مدیره از این موضوع اطلاعی ندارد. ما از گفتگو با رضا اوناتی چیزی نشنیده ایم و اطلاعی هم نداریم.

وی درباره اینکه گفته می شد یکی از پیشنهادها گابریل پین سرمربی تیم بوده است، گفت: پین با تیم است اما نه به عنوان مربی، از این موضوع اطلاعی ندارم. اگر قرار بود این اتفاق بیفتد باید در جلسه شنبه روشن می شد. در هفته ای که گذشت چند گزینه از جمله جواد نکونام مورد بررسی قرار گرفت. به هر حال نیامد. پس باید جلسه ای برگزار شود و نتیجه گیری سردار آگورلو را ببینیم.

کریمی درباره بررسی چند گزینه خارجی برای تمرین این تیم گفت: اگر گزینه ایرانی نداریم باید به دنبال گزینه خارجی باشیم. همه این مسائل توسط مدیرعامل باشگاه پیگیری می شود. هواداران نگران نباشند. مطمئن باشید او بهترین انتخاب را برای تیم خواهد داشت. فکر می کنم پس فردا به نتیجه می رسیم و انشالله روز دوشنبه تکلیف سرمربی مشخص می شود.

انتهای پیام/
این را برای صفحه اول پیشنهاد دهید