عرضه محصولات مددجویان بهزیستی در فروشگاه دائمی صنایع دستی قشم / تعداد ۲۸۰۰ معلول در جزیره


به گزارش خبرگزاری فارس از قشم، افشار فتحعلی امروز در دیدار با مدیرکل بهداری استان هرمزگان اظهار داشت: سازمان منطقه آزاد قشم به دنبال رفع مشکلات معلولان و مددجویان جامعه است تا نیازهای آنان را برطرف کند. . مسئولیت اجتماعی.

وی ادامه داد: توانمندسازی و ایجاد فرصت های شغلی پایدار برای معلولان در کشور از اهداف سازمان منطقه آزاد قشم است که با همکاری سازمان های بهزیستی، سازمان های مردم نهاد و جامعه معلولان محقق خواهد شد.

فتح‌الله با استقبال از احداث مرکز نگهداری از افراد مجلل، میزبانی از جامعه معلولان قشم و ایجاد مجتمع‌های مراقبتی علاوه بر فراهم کردن شرایط حضور سرمایه‌گذاران، به ارائه بهتر ظرفیت‌های این جزیره کمک می‌کند.

بر اساس این گزارش، مدیرکل بهزیستی استان هرمزگان در این جلسه گفت: از ۱۳۴ هزار نفر تحت پوشش اداره کل بهزیستی استان هرمزگان، ۵۳ هزار معلول وجود دارد که از این تعداد ۲۸۰۰ نفر زنده هستند. جزیره قشم.

سامیه جهانشاهی افزود: ایجاد زیرساخت ها و بسترهای مناسب برای معلولان در مناطق تفریحی و ساحلی در منطقه آزاد قشم از مواردی است که می تواند به جامعه مددجو کمک کند.

وی ادامه داد: هدف رفاه این است که افراد دارای معلولیت در جامعه و درون خانواده، با موقعیت اجتماعی و به عنوان یک شهروند عادی زندگی مستقلی داشته باشند.

مدیرکل مددکاری استانداری هرمزگان در خاتمه گفت: توانمندسازی افراد دارای معلولیت و به طور کلی مشتریان تحت پوشش بهزیستی و ایجاد فرصت های شغلی برای آنها یکی از مهمترین اولویت ها و برنامه هایی است که نیازمند اراده، همکاری و هم افزایی جدی آنهاست. بخش همه آژانس ها

انتهای پیام/ ۸۸۰۷۴
این را برای صفحه اول پیشنهاد دهید